facebook

Все о сантехнике

Окремо розташовані ванни, що треба про них знати?

Вибираючи тему для статті будь-якого сантехнічного продукту, завжди як правило є свої позитивні сторони і трохи негативні. Здавалося б не буває продукту, який би не мав зворотну сторону медалі і в більшості випадків, це так і є, адже дуже важко, а вірніше сказати нереально підібрати такий виріб, яке б подобалося б усім без виключення.

Так і з ваннами, на суб'єктивну думку тієї чи іншої людини, кожен може посіє зерно сумнів в них. Але це суб'єктивно, а якщо постаратися об'єктивно подивитися на це питання, то, якщо можна знайти мінус, то всі ці мінуси компенсує зовнішній вигляд і сприйняття, що стоїть окремо ванни у ванній кімнаті. Варто тільки подивитися на неї, причому абсолютно не важливо якої вона форми або ж хто її виробляє, вона не може не сподобається. Її можна назвати шедевром в області сантехніки, вона настільки самобутня і самодостатня, що буде прекрасним акцентом і прикрасою будь-якої ванної кімнати при будь-якому дизайні. Встановивши окремо розташовану ванну, решті дизайн може бути дуже простий і лаконічним, ванна затьмарює всі інші предмети сантехніки і забирає на себе всю увагу.


Але, є і важливі рекомендації по монтажу такої ванни, і це може стати мінусом, тільки в тому випадку, якщо рішення


Чому радіатори Zehnder (Зендер) вважаються найнадійнішими?

Саме таке питання ми чуємо від покупців. Відповідь на це питання один, тому що фахівці фабрики при виготовленні свого продукту впроваджують все нові, необхідні технології для виробництва батарей. Німецька, фабрика Zehnder не потребує популяції свого продукту, розповідаючи про батареях, менеджер не використовує маркетингові трюки для того, щоб продати. Велика частина земної кулі, отже, прихильна до них. Секрет успіху німецьких батарей полягає в їх високій якості.

Одним з ключових переваг гідної якості радіаторів Zehnder, є його лазерна спайка. Такий метод перешкоджає виникнень "тирси" всередині радіатора, саме тому у радіаторів довгий термін служби.


Другим позитивним плюсів, який сприятливо впливає на репутацію бренду, його продають фахівці своєї справи, це люди, у яких є технічно знання. Радіатори, якими б гарними вони не були, це перш за все складний технічний продукт. Головна мета їх, це опалювати приміщення. І при виборі батареї бажано бути технічно підкованим або ж знайти і правда фахівця не тільки пишномовних слів, а людину, яка знає, як розрахувати секції радіатора так, щоб він не висів як предмет декору, але ще і грів приміщення.


Змішувачі Hangrohe Talis - вибір покупців Аквадемі.

Hansgrohe,це одна із самих найбільших і багатогранних фабрик, яка протягом довгого часу випускає змішувачі всілякого монтажу та призначення. Фабрика, є законодавцем все нових тенденцій і задає ритм напрямки.

Змішувачі, колекції Talis,це самий вдалий симбіоз щодо ціни, різноманітності асортименту і звичайно ж якість, в якому сумніватися не доводиться. Дану лінійку можна назвати новинкою, але так як це одна з найбільш продаваних колекцій, асортимент змішувачів з кожним роком збільшується, тим самим поповнюючи скарбничку колекції.

У даній статті зберемо, для Вашої зручності добірку змішувачів для будь-якої сантехніки однієї форми, колекції Talis Hansgrohe.

І перша істотна відмінність, на яке варто звернути увагу, це на назву, заголовної назву змішувачів Talis, а ось закінчення різний і від цього останнього слова або латинської літери залежить дизайн і форма змішувача. Фабрика ділить дані змішувачі так:

- Talis E, Talis Select E

- Talis S, Talis Select S

І почнемо огляд з новинок цього сезону, змішувачів на умивальник, традиційного хромованого покриття, чорного матового, білого матовогоі багатьох інших колірних відтінків.

Змішувачі Hansgrohe колекції Talis E,це традиційна, перевірена часом форма змішувачів на умивальник. З даної лінійки, є можливість вибрати змішувач не тільки хромованого покриття, але такі колірні відтінки покриттів як: чорний матовий, білий матовий, під золото, бронза полірована і чорний полірований. Це дає можливість покупцеві урізноманітнити або внести ...


Дзеркала для ванної кімнати, які критерії важливі для вибору?

Дзеркала для ванної кімнати, це невід'ємна частина ванної кімнати, так, що там ванної кімнати, а й усього Вашого приміщення. І якось так вийшло, що на тлі всього ремонту, який як правило завжди нелегко всім учасникам цієї дії, на вибір дзеркал вже не вистачає ні сил, ні бажання.

Розповімо Вам сьогодні якісь дзеркала актуальні по стилю виготовлення, на що в першу чергу треба звернути увагу при їх виборі, тому що, дзеркало повинно бути не тільки красиве, але і корисне в побуті. Ну, і не залишимо без уваги косметичні дзеркала, опишемо їх асортимент, той, який заслуговує уваги, і зробимо особливий акцент на технічний можливості дзеркал.

Різноманітність дзеркал для ванної кімнати з легкістю може вразить уяві самого перебірливого покупця, вони бувають традиційної, прямокутної форми, овальної, у вигляді ромба, крапель, цільні конструкції і дзеркала, які «розкидані» по одній поверхні, наприклад, шафи в будь-якій формі .


Німецька меблі для ванної кімнати в чому перевага і чи варто вона ці гроші?

Не секрет, що меблі для ванної кімнати будь то, тумби або пенал завжди нема на один порядок коштує дорожче ніж аналогічні меблі для ванної кімнати вітчизняного виробника. При цьому на перший погляд все однаково і стиль, і ящики в тумбі все однакове чому така ціна?

Це найбільш часто задається питання наших покупців. Всі ці меблі схожа тільки на перший погляд, здавалося б, що там може бути унікального і довговічного, матеріал же один? Все вірно, але, зауважимо матеріал часто і правда один. Один так не один, то на чому може економити один виробник, на цьому ж не економить німецький виробник, це той же самий матеріал, його товщина, покриття і фурнітура, саме від якості фурнітури залежить наскільки довго Вам буде служити, наприклад тумба під умивальник з висувними ...


Оновлена інсталяція Geberit 111.300.00.5 + нові кнопки в чорному і білому матовому кольорі 2019 р

Пам'ятайте, ми в майже кожній статті, яка стосувалася швейцарський інсталяцій Geberit писали, що це бренд номер один в своєму сегменті? І пам'ятайте, ми говорили про те, що все нудні і корисні технології спочатку впроваджує цей виробник, а потім їх повторюють наступні за ними? І зараз, вірніше в цій статті ми на прикладі підтвердимо, ці високі слова, сказані або написані раніше.

Geberit, це один з небагатьох, якщо не єдиний виробник, який не зупиняється на досягнутому, це ті фахівці для яких рух це життя і успіх. Геберит, це на сьогоднішній день самий надійний виробник інсталяцій всілякого монтажу з найсильнішим українським представництвом і таким де потужним сервісом, який дозволяє в найкоротші терміни вирішити питання, пов'язані з інсталяціями та їх монтажем.


Про вибір плитки, її особливості та різновиди.

Вибір плитки, це, мабуть, самий відповідальний момент в ремонті, адже саме для підлоги та стін плитка сформує основну лінію дизайну Вашої ванної кімнати і задасть певний напрям в підборі сантехніки. Так як асортимент підлогових плит безмежний і людина, яка будує вперше ремонт з нуля він напевно відчує себе загнаним в кут від різноманітності від якого голова може піти обертом.

У даній статті ми зовсім трохи відкриємо завісу світу для підлоги та стін, напишемо про основні відмінності і візуально покажемо Вам які формати плит зараз користуються успіхом.У даній статті ми зовсім трохи відкриємо завісу світу підлоги та стін, напишемо про основні відмінності і візуально покажемо Вам які формати плит зараз користуються успіхом.

Тож почнемо. Перше, на, ніж треба зупинити свою увагу, це на питанні, чим відрізняється підлоги від настінної плитки. Відрізняється вони в своїй більшості товщиною. Настінна плитка виготовляється багатьма виробниками з глини, вона буває різна, толі біла, толі червона і вона найчастіше буде тонше, ніж для підлоги.


Ви запитували, ми даємо відповіді. Geberit, Hansgrohe, Tece.

За час роботи інтернет магазину у наших покупців були своєрідні і різні питання з того чи іншого питання. Ми в цій статті опублікуємо найпоширеніші і постараємося дати на них вичерпні відповіді.

Питання про різні товари сантехніки, тому формує план.

1.Інсталяції Geberit, на перший погляд все однакове, але різна вартість в чому кардинальна відмінність.

2. Tece, кажуть, що є одна універсальна інсталяція до якої підходять всі клавіші, чи так це?

3. Як правильно підібрати змішувач на умивальник, так, щоб комфортно було ним користуватися в побуті?

Перше питання, це інсталяції, перед тим як відповісти безпосередньо на оформлений питання, розповімо в двох словах, що це взагалі за така конструкція інсталяція і для чого вона потрібна, як обов'язкова умова.

Інсталяція, це металева, дуже міцна конструкція, яка необхідна для того, що замурувати її в стіну, а на спеціальні кріплення встановити на неї унітаз без бачка, так як ось в цю саму, міцну і металеву конструкцію запроваджено бачок, куди надалі буде подаватися вода для змиву, а на самому верху її, розміщено місце для кнопки. Конструкція призначена для установки на неї підвісного унітазу. На сьогоднішній момент це найпоширеніший і затребуваний метод.


Масивні форми, це тренд? Новинка Hansgrohe-Німеччина.

Літній час року для німецької фабрики Hansgrohe, стала беззастережно дуже плідною і неймовірно вдалою часом. Фабрика презентувала абсолютно новий для себе погляд змішувачів одних з найбільш вдалих і затребуваних колекцій, ми про них раніше Вам розповідали. Слідом за змішувачі виробляв показав нам верхні душі, від яких, чесно кажучи захоплює дух до даних душем, які яскраво виділяються формою, співробітники бренду збільшили вибір кнопкових термостатів за колірним рішенням.

У цьому огляді, розглянемо абсолютно новий продукт верхніх душев, а також візуально покажемо, як можна закомплектовать термостат з новинками, так, щоб Ваша ванна кімната була, райським куточком.

Хансгрое знає відповідь на питання, як звичайне приміщення ванної кімнати перетворити в рай, не тільки з візуальної точки зору, але і не забуваючи, про якість змішувачів і душев, адже гарний інтер'єр, це не сто відсотковий успіх.

Ну, що, переходимо до чергового огляду новіночек верхніх душев від німецького виробника Хансгрое? Забігаючи трохи наперед, скажемо, що це на нашу скромну думку шедевр, вони, верхні душі незвичайні, форма, яких запам'ятатися на дуже довгий час поки якийсь з виробників не уявити, що щось таке ж цікаве і не затьмарить Hansgrohe і щось щось нам підказує, що це станеться...


Нові змішувачі Hansgrohe 2019 р

В цьому році, всесвітньо відомий, німецький виробник Hansgrohe, представив, зовсім новий для себе погляд змішувачів різного призначення.

Здавалося б, у даного виробника всі основні і важливі питання в даній сфері закриті, Hansgrohe, це лідер за якістю, по дизайну, по новим, важливим для споживача технологій, які спрощують життя сучасній людині, куди далі рости?


У виробника Hansgrohe, за довгі і успішні роки існування на світовому ринку, склалася дуже хороша репутація, але багато хто вважає, що у бренду консервативний погляд.

Незважаючи на те, що, купуючи змішувач Hansgrohe, покупець завжди залишається задоволеним, але даний продукт довгий час виготовлявся тільки в хромованою поверхні. І не можна сказати, що це погано, адже хром, всюди і в багатьох ванних кімнат бездоганно вписується в інтер'єр. Але нічого не стоїть на місці і Hansgrohe, тому чергове, яскраве підтвердження, сьогодні виробник готовий Вам виготовити, найбільш затребувані, покупцями змішувачі в шести колірних тонах.

Уж, не знаємо з чим пов'язано таке нововведення, але й ми, і покупці дуже раді такому рішенню.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній