Унітази: краще підлогові або підвісні?


Унітази: краще підлогові або підвісні?


Середньостатистична людина проводить півтора року в ванній, тому так важливо вибирати правильний унітаз. Коли Ви ремонтуєте ванну кімнату, вибірунітазаможе здатися найпростішим рішенням. В результаті, унітаз часто взагалі не береться до уваги - хоча це дійсно головний елемент у Вашій ванній кімнаті.

Один з перших і найбільш фундаментальних питань: в чому різниця між підвісним і підлоговим унітазом?

Різниця досить проста: на стіні встановлені підвісні унітази з бачком захованим за стіну, а стандартні туалети встановлюються на підлогу. У кожного з них є свої переваги і недоліки.


Підвісні унітази
Настінний унітаз встановлений з бачком за стіною і тільки видно туалетна чаша. Вони користуються великим попитом серед мінімалістів і шанувальників спрощеного дизайну, завдяки своїй гладкій поверхні і безлічі переваг.

  Плюси:

 • - Сучасний і мінімалістичний дизайн;
 • - більше місця на підлозі;
 • - ілюзія відкритості і простору;
 • - регульована висота;
 • - легкий в прибиранні;
 • -доступний для людей з обмеженими можливостями.

  Мінуси:

 • - дорожче стандартних унітазів;
 • - установка, може не підійти для Вашої ванної кімнати;
 • - більш схильні до протікання;
 • - вимагає розбирання стіни для встановлення (найкраще встановлювати під час повної реконструкції).

Чи правда що підвісні унітази потребують більшої обслуговування?


Всупереч поширеній думці, за підвісними унітазами не важко доглядати. Якщо є проблема, Вам не потрібно руйнувати всю стіну, щоб дістатися до бака; силовий циліндр (панель, що управляє унітазом) відкривається, даючи доступ, коли унітаз потребує ремонту. Просто переконайтеся, що унітаз, який Ви замовляєте, має панель доступу. Підвісні унітази більш схильні до протікання і ослаблення кріплень з плином часу, особливо при неправильної установці або установці не на належному рівні, і можуть зажадати ремонту в майбутньому.


Як встановити настінний туалет?


Підвісний унітаз складніше встановити, ніж на підлозі, але в цьому так само є і переваги.

Тонкий резервуар унітазу встановлюється на міцну металеву раму, яка з'єднується з каркасом. Все це забудовується стіною, залишаючи гущавину унітазу - яка торкаючись підлоги - виступає зі стіни. Коли все встановлено належним чином (завжди користуйтеся послугами досвідченого сантехніка), ці унітази дуже міцні і не почнуть опускатися з встановленого рівня з плином часу.

Ці унітази можуть не підходити для установки в кожній ванній кімнаті або в кожному будинку, все залежить від товщини стіни і місця розташування. Для підвісного унітазу потрібно більш товста стіна, кваліфікована установка і часткове видалення стіни під час установки.

Попередження: не встановлюйте туалет на зовнішню стіну в холодному кліматі - це може привести до замерзлим трубах і величезним клопоту.

Якщо комусь не подобається зовнішній вигляд підвісного унітазу, не бажаєте проводити більш складну установку або не можете дозволити собі додаткові витрати, то тоді варто розглянути підлоговий варіант унітазу.


Пізніше ванна кімната стала окремою кімнатою, зазвичай розташованої в центрі будинку з кахляними підлогою та стінами. Мідна ванна була замінена більш сучасною моделлю, емальованому ванній, яку було набагато легше прибирати.


Який стандарт висоти підвісного туалету?


Одним з основних переваг таких туалетів є те, що висота сидіння повністю регулюється. Універсальна висота туалету складає 35.5 см від підлоги до обіду чаші (не включаючи сидіння); «Зручна висота» унітазу не менше 40.5 см від підлоги. Якщо всі домочадці високі або навпаки дуже низькі, підвісний унітаз може усуне цю проблему, створюючи додатковий комфорт і простоту доступу. Обов'язково враховуйте висоту сидіння при вимірюванні висоти.Підлогові унітази

Стандартний (або підлоговий) унітаз - це те, що більшість з нас уявляє, коли думає про унітазі. Типова комбінація бачка і туалетного чаші, доступна в різних формах, розмірах і конфігураціях.

Підлогові унітази зазвичай (але не завжди) встановлюються в більш традиційних ванних кімнатах. Однак, багато і сучасних ванних кімнат мають стандартні туалети, так як вони більш доступні за ціною.

Дизайн і тип унітазів майже завжди вибирається виходячи з особистих переваг. У деяких випадках, наприклад, як будова стіни або неможливість встановити певні типи унітазів, залишають нас без вибору. У підлогових унітазів, на щастя, є багато різноманітних варіантів. Однокомпонентні унітази - безшовні і легкі в збирання, а також мають більш гладкий зовнішній вигляд. Двокомпонентні унітази, в яких бак і туалетна чаша є окремими частинами, економічніші за ціною, ніж їх цільні аналоги.

  Плюси:

 • - просте встановлення;
 • -доступніші за ціною;
 • - можна встановити практично в будь-якій ванній кімнаті;
 • -різноманітність розмірів, кольорів і стилів, задовольняючи різні смаки;
 • -легше встановити.

  Мінуси:

 • -важче в прибиранні;
 • -займає більше простору.

Як встановити підлоговий унітаз?


Такі унітази можуть бути встановлені практично в будь-якому місці у Вашій ванній кімнаті, де є водопровід; проблеми, пов'язані з установкою підвісних унітазів, не поширюються на підлогу. Вони не вимагають ламання стін і можуть легко замінити існуючий унітаз без значних зусиль.


Який стандарт висоти підлогового унітазу?


Як і у підвісних унітазів, стандартна універсальна висота підлогового унітазу 35.5 см від підлоги до обіду чаші, а комфортна висота становить 40.5 см або більше від підлоги до обіду. Важливо переконатися, що обрана вами висота буде зручна саме для Вас і Вашої родини.


Чи є інші варіанти, крім підвісних і підлогових?

Якщо Вам подобається зовнішній вигляд підвісних унітазів, але Ви не можете дозволити додаткові витрати або установку, Geberit Monolith закриває резервуар гладкою панеллю (доступні різні кольори) для гладкого зовнішнього вигляду, незалежно від типу туалету і бренду.


Що таке унітаз біде?

Також відомий як сидіння для біде, пропонує функції біде (і навіть більше, наприклад, повітряна сушка і обігрівач), вбудовані в саме туалетне сидіння. Сидіння можна придбати окремо, але деякі унітази, такі як Duravit SensoWash (доступні в підвісних і підлогових видах), вже включають в себе сидіння для біде для додаткової розкоші і зручності.


Додаткові функції і опції?


Одна з особливостей, яку ми рекомендуємо, - це кришка з м'яким закриттям, яка повільно і м'яко закривається, а не зачиняються з ударом. Більшість унітазів доступні в різних кольорах, з різними варіантами сидінь (круглі або подовжені, спробуйте, щоб побачити, що Вам більше сподобається) або варіантами висоти; деякі розкішні туалети оснащені підігріваються сидіннями, підігрівниками для ніг, автоматичними відкривачами кришки і навіть можливістю підключення музики.


В нашому інтернетт магазині є безліч варіантів унітазів і сантехніки за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в ваш простір у ванній кімнаті.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній