Окремо розташовані ванни, що треба про них знати?

Окремо стоять ванни, що треба про них знати?

Вибираючи тему для статті будь-якого сантехнічного продукту,завжди як правило є свої позитивні сторони і трохи негативні. Здавалося б не буває продукту, який би не мав зворотну сторону медалі і в більшості випадків, це так і є, адже дуже важко, а вірніше сказати нереально підібрати такий виріб, яке б подобалося б усім без виключення.

Так и с ваннами,на суб'єктивну думку тієї чи іншої людини, кожен може посіє зерно сумнів в них. Але це суб'єктивно, а якщо постаратися об'єктивно подивитися на це питання, то, якщо і можна знайти мінус, то всі ці мінуси компенсує зовнішній вигляд і сприйняття, окремо стоїть ванни у ванній кімнаті. Варто тільки подивитися на неї, причому абсолютно не важливо якої вона форми або ж хто її виробляє, вона не може не сподобається. Її можна назвати шедевром в області сантехніки, вона настільки самобутня і самодостатня, що буде прекрасним акцентом і прикрасою будь-якої ванної кімнати при будь-якому дизайні. Встановивши отдельностоящую ванну, решті дизайн може бути дуже простий і лаконічним, ванна затьмарює всі інші предмети сантехніки і забирає на себе всю увагу.

Але, є і важливі рекомендації по монтажу такої ванни, і це може стати мінусом, тільки в тому випадку, якщо рішення встановити отдельностоящую ванну буде прийнято в той момент коли вже покладена плитка. Щоб такого не сталося і Ви не турбуйтеся, ми сьогодні розповімо Вам початкові дані, які необхідно знати, щоб уникнути неприємностей, поговоримо, як краще її встановлювати і де? Який змішувач підібрати для неї?


І щоб більше не зволікати з пишномовними словами, яка гарнаокремо розташована ванна, Відразу почнемо з того, що треба обов'язково врахувати, щоб її встановити.

Насамперед треба визначитися з площею. окремостояча ванна передбачає, що встановлена ​​вона буде по центру ванни або ж в якомусь місці, де до неї доступ буде з усіх боків. Такі ванни завжди випускаються з панелями або ця панель цільнолита без швів. Тому простір Вашої ванної кімнати має бути достатнім для її монтажу. Також окремо розташовані ванни, європейські виробники, випускають у великих розмірах, починаючи з 170 см., Треба враховувати і цей аспект. Єдиним винятком, є польський виробник PoolSpa у якого в асортименті є окремостоячі ванни невеликих габаритів. Але якщо з розмірами можна знайти вихід, то доступ до ванни, рекомендуємо Вам забезпечити з усіх боків. Якщо до ванни можна підійди з усіх боків за нею легше доглядати і в разі необхідності, сантехніку буде простіше дістатися до потрібного місця. Це був перший важливий момент по установці.


Другим, виділимо, окремо стоячі ванни, не радимо монтувати біля стіни, вони не стають впритул до неї і при прийнятті водних процедур, є велика ймовірність, що вода буде попадати за ванну і протерти підлогу буде як Ви розумієте досить складно.


Це ще гроші викинуті на вітер, встановлюючи окремостоячу ванну поблизу стіни, закривається і ховається вся краса продукту.

Є спеціальні ванни, які виробляються спеціалізованими фабриками, називаються вони зразковими в частих випадках вже пропонуються з суцільнолитими панелями, це і правильно, в таких ваннах ідеально рівний борт, який впритул встане зі стіною, його обробляють силіконом або іншим аналогічним речовиною, а з видимої сторони - красива панель.

Це ще гроші викинуті на вітер, встановлюючи отдельностоящую ванну поблизу стіни, закривається і ховається вся краса продукту.


Візуальний приклад пристінних ванн з панелямиПравильний вибір методу монтажу ванни, істотно заощаджує кошти


Але повернемося до окремостоячі ванн, сподіваємося, нам вдалося Вам донести важливість щодо великого простору для окремостоячі ванн.

Що стосується матеріалу, то тут все на ваш розсуд, наш інтернет-магазин щільно пов'язаний з такими матеріалами як:акрил, кварил и сталь. Ось про них ми і розповімо Вам докладніше.

Найпоширенішою окреморозташованною ванною,є ванна виготовлена з акрилу, і цієї популярності є дві причини:

1. Дуже демократична вартість як для такого продукту і європейської якості

2. Це її незначна вага. Ми цими словами не говоримо, що ванна невагома, але вона найлегша в порівнянні з іншими матеріалами.

Бонусом цього матеріалу, є її досить простий догляд. Хоча, ми думає, зараз багато, можуть не погодитися і говорити, про те, що матеріал ванни ненадійний і підвладний подряпин. Таке зауваження має місце бути, але все дряпається і ламається. До всього, як показує практика треба дбайливо ставиться. Ми також стикалися з такими зауваженнями і одні покупці кажуть, що ванна швидко дряпається, а інші з нами діляться інформацією, що тварин з кігтями в ній миють і ванна залишається в первозданному вигляді. Все це індивідуально в будь-якому випадку у всіх ванн, є гарантія і кожен виробник, який печеться про свою репутацію розглядає всі випадки індивідуально.

Як би там не було з спірним питанням про експлуатації, незаперечним фактом, є одне, це білосніжна, легка ванна, яку можна придбати за відносно недорогий вартості.

Другий матеріал, це кварил. Даний матеріал розробила, німецька фабрика Villeroy Boch, розробка, є ноу-хау компанії і ванни виготовлені з кварила, є тільки у цій компанії. До складу матеріалу входить акрил і кварц. Саме кварц і робить матеріал твердим. Кваріловие ванни, менш подаються подряпин і пошкоджень, матеріал, є компромісним рішенням для покупців, які розчарувалися і не довіряють акриловому покриттю.

Третій, матеріал, це мармурова крихта, і цим все сказано. Мармурова крихта, як матеріал буде служить довше і завдати шкоди такій ванні досить складно. Хороший і великий асортимент з даним матеріалом пропонує німецька фабрика Duravit.

І останній матеріал з яким працюєінтернет магазин Аквадемі,це сталь. Сталеві ванни, це вічний матеріал, який не підвладний ніяким пошкоджень. Той унікальний випадок, коли купив таку ванну і забув про всі проблеми. Німецька фабрика Kaldewey, запропонує на Ваш розгляд, величезний асортимент окремостоячі ванн.

Буквально пару слів про сталевих ваннах, ванни випускаються фабрикою різних форм і розмірів. Емаль, якою покрита ванна, неймовірно високої якості, яка легко миється зручніше засобами.


Змішувачідля окремостоячих ванн, також повинні бутиокремостоячі.У даних змішувачів висока довжина, яка дорівнює висоті ванни. Підведення води до якого змішувача проходить в підлозі внизу.

Установка змішувача дуже важливий і відповідальний момент при покупці такої ванни, як правило і в 99%, до даного змішувача потрібна внутрішня частина, яку і монтують в підлогу. Міністерство внутрішніх справ, яку після установки Ви не будете бачити, є найголовнішим предметом для подачі води спочатку в змішувач, а потім через нього в ванну. Одним винятком, є іспанська фабрика Tres, змішувачі для окремо стоячих ванн можуть запропонувати без внутрішніх частин.
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній