Чому радіатори Zehnder (Зендер) вважаються найнадійнішими?

Чому радіатори Zehnder (Зендер) вважаються найнадійнішими?

Саме таке питання ми чуємо від покупців. Відповідь на це питання один, тому що фахівці фабрики при виготовленні свого продукту впроваджують все нові, необхідні технології для виробництва батарей. Німецька, фабрика Zehnderне потребує популяції свого продукту, розповідаючи про батареях, менеджер не використовує маркетингові трюки для того, щоб продати. Велика частина земної кулі, отже, прихильна до них. Секрет успіху німецьких батарей полягає в їх високій якості.

Одним з ключових переваг гідної якості радіаторів Zehnder, є його лазерна спайка. Такий метод перешкоджає виникнень "тирси" всередині радіатора, саме тому у радіаторів довгий термін служби.

Другим, позитивним плюсом, який сприятливо впливає на репутацію бренду, це, то що, його продають фахівці своєї справи, це люди, у яких є технічно знання. Радіатори, якими б гарними вони не були, це перш за все складний технічний продукт. Головна мета їх, це опалювати приміщення. І при виборі батареї бажано бути технічно підкованим або ж знайти і правда фахівця не тільки пишномовних слів, а людину, яка знає, як розрахувати секції радіатора так, щоб він не висів як предмет декору, але ще і грів приміщення.


Що треба знати про правильне розрахунку секцій?

1. Потужність

2. Якого типу у Вас приміщення, закритий тип подачі води або центральний.

3.Потрібно врахувати в якому приміщенні Вашій квартирі або будинку він буде встановлений.


Це три початкових питання, відповіді на які зіграють головну роль для даних радіаторів. Хорошим варіантом буде, якщо у Вашому ремонті бере участь тлумачний архітектор або дизайнер, який без праці надасть розгорнуті відповіді. Але все це можна порахувати і розібратися в тонкощах продукту самому, треба набратися терпіння і бути вкрай уважним.

Від того з якої потужності подається в Ваше приміщення вода, проводиться точний підбір секції, а не береться середнє значення. За практикою підбору батареї, великий відсоток покупців не дуже хочуть шукати відповідь на це питання, тому що це треба звертатися в певні інстанції, і добре якщо це приватна установа, а не держустанова, в якому для того, щоб отримати відповідь треба пройти всі кола пекла . І все ж, потужність - це дуже важливий параметр, який істотно впливає на обігрів приміщення.


Далі по списку йде питання, суть, якого полягає, який тип приміщення. Тут дуже важливо розуміти яким способом подається в Ваше приміщення вода, якщо у Вас приватний ЖЕК, у якого є власний котел або у Вас він є, тут мова йде про приватний будинок, то тут проблем не виникне, але якщо у Вас квартира, де подається вода централізовано, то тут на превеликий жаль, німецька фабрика зі своїм величезним асортиментом Вам не допоможе. І причиною цього, є той факт, це європейський бренд, який, звичайно знайомий з таким поняттям як централізована подача води, але для них це незатребуване. Отже, з типом приміщення всі визначення дано, ще залишився, питання, де саме буде стояти радіатор. Також питання першої важливості, при підборібатареїв Ваше приміщення, кваліфікований менеджер, задасть таке питання, і він буде другим за рахунком. Від того, де Ви плануєте встановити радіатор Zehnder залежить його тип,  кількість секцій, висота секцій.


Наприклад, у Вас  Всередині приміщення з великими, неймовірно красивими, вітражними вікнами, цей момент радимо Вам врахувати при виборі батареї, бо, якщо не сказати про це фахівцеві, то це гарне вікно буде причиною не дуже гарної обігріву приміщення.


Трохи відхилимося від основної теми, але хочемо внести невелику ремарочку. Зараз дуже актуальний стиль дизайну Лофт, даний напрямок під собою підозрює, досить високе приміщення, тут, знаючи з якими проблемами надалі зустрічаються покупці, радимо, високий радіатор Zehnder з досить великою кількістю секцій і швидше за все така батарея потрібна не одна, щоб яке розповсюджується тепло від батареї, обігрівала і в приміщенні була відсутня сирість. Краса, красою, але коли холодно, то від цієї краси толку мало, і вона зовсім не гріє.

Звичайно, при розрахунку секцій, від яких залежить наскільки тепло Вам буде в приміщенні, існує певна формула з великими таблицями підбору, немає нікого сенсу її публікувати, тому що вона з великою ймовірністю може більше заплутати, ніж допомогти.Радіатори Zehnder,це високо технологічний і якісний продукт, який вимагає до себе індивідуальний підхід і відмінно, якщо у Вас є технічні знання, Ви з легкістю зможете підібрати для себе батарею знаючи деякі ключові аспекти, в будь-якому випадку у Вас буде додатковий контроль при виборі. Для покупців, які в побуті не пов'язані з батареями, рекомендуємо Вам звертатися до вузькопрофільних спеціалістів, тоді виклавши за батарею свої кровні заощадження, Ви вкладете їх в довгостроковість і затишок Вашого будинку.

З технічним аспектом ми закінчуємо, постаралися Вам відверто розписати всі тонкощі, які найголовнішим чином впливають на якість подачі тепла у Вашій квартирі. Якщо Ви в даний момент розглядаєте радіатори і у Вас виникли питання технічного характери, за відповідями на них Ви можете звернутися доменеджерам інтернет-магазину Аквадемі.Компанія, є офіційним імпортером продукції і з'їла на цей продукт не одну собаку. Ми допоможемо підібрати для Вас саме той радіатор, який потрібен Вам.

Тепер перейдемо до більш приємною частини статті, це дизайнерський погляд на, здавалося б, звичайні батареї.

Асортимент у виробника величезний, але найважливішим момент, є гнучкість німецького бренду Зендер. У кожної лінійки, радіатора тієї чи іншої моделі, є досить багато опцій і полягають вони, наприклад, в висоті батареї, вони є високі під стелю, це дуже ефектно виглядає особливо доречно такі батареї будуть виглядати в актуальному стилі Лофт або ж є, низькі радіатори , які встановлюються під підвіконня. Також вдале втілення батареї, якщо її треба встановити на балкон і тим самим, обігріти його.


Є у виробника і радісно варіанти, які ідеально і точно також ефектно виглядають на радісних колонах.

Одним з найулюбленішихрадіатор, покупці вважають модель Charleston,і ми розуміємо причину цієї любові. Дуже гнучкий модельний ряд, великий вибір кольорової гами, ці радіатори ідеальні в стилі Лофт. Але основна причина, це його відносно недорога вартість як для німецького продукту.

Цінова політика німецького виробника Зендер не рахується маленької, поклавши руку на серце, вартість батарей висока. І це, то саме виключення з правила, ви не платите її за розкручений маркетологами бренд в засобах масової інформації, а платите за високу якість. Так, гроші не маленькі, але ми Вам гарантуємо, якщо правильно його вибрати і врахувати всі важливі технічні моменти у Вас ніколи не виникне сумнівів, що краще б заощадили на батареї.

На цій ноті, ми і закінчимо, знайомство з дорогим, але якісним продуктом, німецької фабрики Zehnder.
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній