Як вибрати кухонний змішувач, який полюбить вся сім'я?

Як вибрати кухонний змішувач, який полюбить вся сім'я?


Сімейний вечір з приготуванням спагетті. Купання дитини або домашнього улюбленця. Поливання квітів. Мийка овочів або фруктів. Тож не дивно, що Ви зазвичай проводите більше часу на кухні, ніж в будь-якій іншій кімнаті в будинку. Тому так необхідно врахувати всі повсякденні, кухонні клопоти при виборі ідеального крана для кухні.

Коли справа доходить до кухонних обов'язків, Вам потрібен змішувач, який зможе впоратися з усіма поставленими завданнями. Подумайте про своє повсякденне рутині, а потім подивіться, яке правильне поєднання функцій - включаючи ручки, висоту носика і розпилювача - допоможе вам створити простір, яке буде працювати на вашу користь.


Матеріал і колір


Хром, нікель, бронза, білий, чорний і нержавіюча сталь - це деякі зі стандартних матеріалів і квітів. Майте на увазі, що кольори від різних виробників можуть не збігатися. Якщо Ви плануєте купити змішувач, бажано брати аксесуари (наприклад дозатор мила) з тієї ж колекції. Якщо Ви віддаєте перевагу єдність зовнішнього вигляду на своїй кухні, то краще виберіть змішувач, що підходить до кухонним шаф.Одноважільний кухонний змішувач з латуні

Відмінний варіант, коли у Вас тільки одне кріпильний отвір в стільниці. В добавок, це дійсно зручно, коли протягом готування у Вас вільна тільки одна рука. Такі кухонні змішувачі часто відрізняються дизайном з високим вигином, який дозволить легко розмістити великі каструлі в раковині. Так само важливо врахувати як далеко дістає ручка вподобаного змішувача, щоб при використання вона не впиралася в стіну і не завдавала незручність при щоденному використанні.

Двохвентильний кухонний змішувач з латуні

Для установки такого крана іноді потрібно три отвори, хоча є варіанти і з одним. Широкий вибір ручок дозволяє задовольнити вимогам будь-якого покупця. Двохвентильні змішувачі мають ручки гарячої та холодної води, що дозволяє більш точно регулювати температуру води, а також її витрата. З мінусів це незручність регулювати дві окремі ручки, коли руки брудні або просто зайняті. Крім того, такі кухонні змішувачі зазвичай вважаються більш традиційними і можуть не підійти Вам за стилем.

Сенсорні/електронні кухонні змішувачі

Сенсорні змішувачі додадуть будь-якій кухні high-tech вид. Такі крани активуються спеціальним датчиком, який виявляє легкий контакт (деякі активуються рухом), який, в свою чергу, відкриває клапан. Збоку сенсорні змішувачі мають рукоятку, яка дозволяє регулювати температуру і витрата води. Вони так само мають перевагу автоматичного відключення для економії води. Так що, Ви можете не переживати про переповненій раковині. З мінусів: немає способу налаштувати температуру або витрату води в сенсорному режимі. Це потрібно робити вручну, і для деяких покупців це проблема. Крім того, такі змішувачі часом вимагають заміни батарейки для роботи сенсора.


Змішувачі, встановлені на раковині


Існує багато різних кухонних кранів і раковин, але вони не завжди сумісні. Якщо ви працюєте з існуючої раковиною, перевірте, скільки кріпильних отворів у неї є. Коли ви замінюєте існуючий змішувач, який вимагає менше кріпильних отворів, ніж у Вас, знайдіть новий кран, який поставляється з накладної пластиною, яка приховає непотрібні отвори для раковини.

Це відмінний варіант, якщо ви хочете швидко оновити свою кухню і хочете залишити існуючу раковину. Крім того, у різних стилів змішувачів можуть бути кріпильні отвори в різних місцях - просто переконайтеся, що Ваша раковина і кран будуть підходити один одному.


Змішувачі, встановлені на стільниці


З їх допомогою кран монтується безпосередньо на стільницю, а не на раковину. Якщо ви встановлюєте раковину під стільницю, у Вас є можливість встановити кран безпосередньо на її поверхню.

При установці такого крана, переконайтеся, що за змішувачем буде достатньо місця для прибирання.

Такі змішувачі забезпечать безшовний вид, який особливо добре підходить для кухонь з сучасним дизайном.


Як Ви бачите, є багато речей, які слід врахувати при виборі кухонного змішувача. Ми сподіваємося, що тепер у Вас є більш чітке уявлення про те, який саме тип і матеріал змішувача Ви хочете бачити на Вашій кухнею. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо численний вибір товарів сантехніки або просто перейдіть в наш інтернет магазин.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній