Підлогові змішувачі для яких предметів сантехніки вони призначені?

Напольние змішувачі для яких предметів сантехніки вони призначені?

З кожним новим днем наших буденних днів, інтерес і попит до підлоговим змішувачівнабирає все більше і більше популярності. Сьогодні для досвідченого покупця вже мало стандартних рішень і пропозицій, його вже цікавить щось новеньке неординарне, той предмет сантехніки, який не тільки буде служити за своїм прямим призначенням, а той змішувач, який, буде дорівнювати до предмету з високого мистецтва і багато світових виробників сантехніки цілком можливо можуть в цьому питанні задовольнити вимоги покупця. Саме таким предметом мистецтва, є підлогові змішувачі та саме їх зовнішній вигляд здатний зупинити погляд покупця з самим скептичним настроєм.

Незважаючи на те, що, тільки один стиль виконання даного змішувача справляє на людину незабутнє враження, у них є градація за призначенням і особливості по установки, які підійдуть не кожному, якщо вже зроблені оздоблювальні роботи в приміщенні ванної кімнати.
Для того, щоб Ви уникнули не завжди приємних рішень, менеджери в даній статті поділяться з Вами важливими відомостями про дані підлогових змішувачах і розкажуть для яких предметів сантехніки вони підходять.

Отже, фахівці в області сантехніки ділять підлогові змішувачі на два основних види.

Перший, это підлоговий змішувач для окремо стоячих ванни. Так, такі високі змішувачі для ванни, підходять виключно тільки для окремо стоячих ванн.

Чому тільки для них?

Як правило, щоб вся краса ванни була видна, її встановлюють посередині ванної кімнати або ж в якійсь її частині, але так, щоб до неї можна було підійди з усіх боків. В першому і в другому випадку, передбачається, що окремостояча ванна буде встановлена на певній відстані від стіни, де апріорі проходять труби. Для правильної установки змішувача під дану ванну, труби прокладаються під підлогою і до них підключається змішувач.

Другий тип підлогового змішувача відноситься до підлогових умивальників, у яких немає отвору під змішувач. Це менш поширений тип змішувача, бо на українському ринком, попит на дані раковини невеликий, хоча повинні помітити, що при установці отдельностоящего (підлогового) змішувача і такого умивальника, ванна кімната грає новими фарбами.

Установка даного змішувача для умивальника, також, як і для окремо стоячих ванни вимагає того, щоб труби в квартирі або ж в приватній резиденції були прокладені під підлогою в іншому випадку, монтаж буде неможливий.Що в них такого виключного в підлоговому змішувачі?

Одним з основних факторів, це його зовнішній вигляд. Найчастіше, стиль виконання змішувача асоціюється з елегантністю. У таких змішувачів висока латунна основа, яка додасть лиску йому, відразу на змішувачі кріпиться ручної душ всілякої форми, це якщо говорити про змішувачі для окремо стоячих ванн, змішувачі для окремо стоячих умивальників відсутній ручний душ.

Компанія Авкадемі офіційно імпортує в Україну змішувачі різного призначення і монтажу світових виробників, в асортимент яких обов'язково входять підлогові змішувачі.

Уявімо Вам в даній статті, що Ви могли візуально розглянути їх до того чи іншого предмету сантехніки.


Підлоговий змішувач для окремо стоячих ванни від світового виробника сантехніки Duravit.Бренд Duravit, является що спеціалізується фабрикою з виготовлення керамічної сантехніки. Історія створення бренду починається з 1817 і до цього дня, є світовим законодавцям актуальних трендів в області сантехніки.

Змішувачі різного призначенняі в тому числі змішувач для отдельстоящей ванни, специалисты немецкого производителя начали изготавливать два года назад и уже достигли высокого признание в области сантехника от высокого жюри.

У даного виробника в асортименті всього один підлоговий змішувач від всесвітньо відомого дизайнера сантехнічної області, дизайн, якого викликав захват у журі конкурсу і тим самим, йому було присвоєно нагорода. Дизайн змішувача виготовлений в тонко виготовленої латунної основи, з таким же елегантно плоским важелем управління. На змішувачі є власник, на який встановлюється ручний душ, чарівне видовище, завдяки високій форми змішувача в поєднанні з тонкими прямоугольно згладженими кутами.

Трохи технічно важливої інформації по монтажу даного продукту сантехніки.

Для установки змішувача, потрібно окремо купувати внутрішню частину, яка підключається до труб. На внутрішню частину монтується сам змішувач.

Основне призначення змішувача: для установки до окремо стоячих ванни.


Підлоговий змішувач для окремо стоячих ванни від широко відомого в Європі виробника Tres.Штаб-квартира і фабрика, на якій виробляються змішувачі знаходиться в Іспанії. Компанія Tresвузько спеціалізується тільки на виробництві змішувачів всілякого дизайну і призначення. Асортимент фабрики нараховує понад тисячузмішувачів, зовнішній вигляд, яких, привертає до себе увагу.

У цього виробника кільканапольных смесителей, різного стилю виконання та, що примітно різного кольору. Це єдиний виробника з асортименту інтернет-магазина Аквадемі, який запропонує покупцеві змішувачі різних кольорових гам.

Наприклад, в колекції лінійки Study Exclusive, ви зустрінете, підлогові змішувачі,де підставу його виготовлено в круглої, латунної формі. Перевагою даного виробника є на тільки широка кольорова гама, але і можливість вибрати на Ваш розсуд важіль управління, він може бути зроблений у виконанні тонкої «палички», яка служить управлінням подачі води і є дуже практичною і зручною в побуті, а другий варіант, круглої формі. Кругла форма важеля управління води на сьогоднішній день є актуальним трендом в області сантехніки.

Кольорове вирішення можливе на Ваш вибір таке: класичний хром (актуальне покриття в усі часи), білий відтінок кольору (ніжний відтінок, що підкреслює витончений смак покупця), чорний - актуальний і кричущий відтінок з усіх колекції різних виробників.

І другий приклад, підлогового змішувача даного бренду, це класична форма, змішувача, яка асоціює з 1920-роками, даний змішувача оснащений двома «ніжками», підставами, які монтуються в поп відразу до труб, у змішувача два важеля управління напором і налаштуванням комфортної для Вас температури виготовлені вони у вигляді хрестиків, які чудово пристосовані під побут.Підлоговий змішувач для окремо стоячих ванни від світового виробника змішувачів Hansgrohe.

Як ми, вже неодноразово писали в наших попередніх блогах, німецький виробник Hansgrohe,є лідером і законодавцем всіх актуальних тенденції, що стосується питання змішувача. Хансгрое,це ту маячню про репутацію, якого ходять легенди в самому прямому сенсі слова. Купуючи будь-який змішувач даного бренду, покупець впевнений в його довгому строку експлуатації не залежно з якої колекції він був обраний.

Так само і з підлоговими змішувачами, їх у виробника велика кількість, ми в нашій стаття зупинимося на одному з найбільш затребуваною колекції, яка не має аналогів.

змішувачі колекціїPuraVida, вже не перший рік представлені фабрикою на суд покупців і тим не менше, ці змішувачі не втрачають свою актуальність і донині Змішувач для окремо стоячих ванни, виготовлений з латунного матеріалу з достатнього масивним підставою, на яке встановлюється ручний душ у вигляді «мікрофона», важіль управління водою являє форму джойстика, яким Вам буде інтуїтивно зрозуміло, як користуватися ним в побуті. Бездоганний змішувач за своїм зовнішнім виглядом і з такою ж бездоганною репутацією.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній