Kaldewei - німецький виробник сталевих ванн і душових піддонів

kaldewei.jpg

Kaldewei - німецький виробник сталевих ванн і душових піддонів


Kaldewei (Калдевей) завжди прагне створити з самої «інтимної» кімнати в будинку - ексклюзивне, гостинне місце з неповторною атмосферою, завдяки поєднанню приголомшливого дизайну, ідеальних матеріалів, комфорту і практичності. Фабрика Kaldewei (Калдевей) була заснована в 1918 році і, завдяки майже столітньої роботи фірми, визнана «Брендом століття». Протягом багатьох років компанія працює в тісній співпраці з відомими міжнародними дизайнерами та вже виграла більше 120 дизайнерських нагород. На сьогоднішній день компанія Kaldewei (Калдевей) є однією з найпрестижніших в світі виробників ванн та душових піддонів, чия продукція представлена ​​в більш ніж 80 різних країнах.kaldewei1.jpg

Чим знаменитий Kaldewei?


Своєю неперевершеною сталевий емаллю. Kaldewei використовує натуральні матеріали для виробництва спеціальної емалі, поверхня якої прослужить як мінімум 30 років. Ця емаль проводитися в ультрасучасних плавильних печах за спеціальним рецептом, роблячи поверхню гладкою і стійкою до мікротріщин, в яких зазвичай скупчуються бактерії.


Догляд за унікальною поверхнею не надасть великих труднощів: прибирання займе всього лише кілька хвилин, не залишаючи ні плям ні розлучень при висиханні. Kaldewei є єдиним виробником, який має товщину матеріалу 3,5 мм по всьому діапазону кожного свого виробу.Переваги сталевий емалі Kaldewei

 • Стійкість до подряпин
  - Ванни і душові піддони Kaldewei не можуть бути подряпані жодним з матеріалів, що звичайно перебувають у ванній кімнаті.

 • Зносостійкість
  - Якщо метал стикається з емаллю, метал стирається, а емаль залишається незмінною.

 • Гігієнічність і легкість в прибиранні
  - Вода просто стікає з гладкої поверхні сталевої емалі Kaldewei, беручи з собою майже весь бруд і вапняні частки.

 • Ударопрочность
  - Сталева емаль Kaldewei набагато міцніше, ніж акрил.


 • Світлостійкість
  - Сталева емаль Kaldewei є світлостійкою і стійкою до ультрафіолетового випромінювання, а також не знебарвлюється згодом. На відміну від акрилу, який може змінити свій колір.


 • Стійкість до хімічних речовин і кислот
  - Сталева емаль Kaldewei стійка до всіх косметичним і лікарських препаратів, а також парфумерії (наприклад, фарба для волосся).


 • Термостійкість
  - Гарячі чи світяться предмети (наприклад, сигарети або свічки) не залишають слідів на сталевий емалі Kaldewei.


 • Мінімальна розширення
  - Ванни і душові піддони Kaldewei практично не розширюються при коливаннях температури, тому стики ніколи не тріскаються, і навіть вологість не пошкоджує їх конструкцію.


 • Дизайн
  - Маючи більш ніж 80 нагородами, Kaldewei є одним з найвідоміших виробників ванн та душових піддонів в світі.


 • Гарантія 30 років
  - Фабрика Kaldewei пропонує на всі свої ванни і душові піддони гарантію 30 років.


 • Турбота про екологію
  - Завдяки екологічно сумісним процедурам, використовуваним у виробництві, упаковці, транспортуванні та утилізації, Kaldewei є першим виробником ванн, який сертифікований за стандартом ISO14025 Інститутом будівництва і навколишнього середовища та Інституту Бауен і Умвельт.kaldewei.jpg

Інновація Sound Wave


Німецький виробник Kaldewei відомий в Європі не тільки своїми стильними, але і також технологічно просунутими ваннами. І Sound Wave (звукова хвиля), одна з її новітніх моделей, є, мабуть, найбільш технологічною ванній, коли-небудь зробленою.

Це унікальне творіння, по суті, перетворює Вашу ванну в гігантський спікер. Щоб досягти цього, на ванні були встановлені шість акустичних панелей, два перетворювача і приймач Bluetooth. При програванні музики ванна починає вібрувати. Таким чином, ви можете не тільки чути звук, але і можете його відчути.

Щоб підключити телефон, планшет або ноутбук з ванною (будь-який пристрій з підтримкою Bluetooth) Ви просто переходите в меню Bluetooth, знаходите Sound Wave в списку доступних пристроїв і підключаєтеся. Після першого вдалого підключення, коли б Ви не наблизилися до ванни з Вашим пристроєм, вони будуть автоматично з'єднуватися. Sound Wave можна підключити з вісьмома пристроями, що ідеально підійде для великої родини.

Система не обмежується лише Вашою музичною бібліотекою. Ви можете відтворювати всі, що можливо передавати через Bluetooth, включаючи подкасти, радіо і навіть телефонні дзвінки. Sound Wave буде мати гарне звучання не в залежності наповнена чи ванна водою чи ні. Так що Ви зможете насолодитися чудовим звуком, коли ви приймаєте ванну або просто чистите зуби.Ми дуже сподіваємося, що ця інформація про фабрику Kaldewei (Калдевей) допоможе Вам у процесі прийняття рішення і в пошуку ідеального ванни або душового піддона. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо численний вибір ванн і душових піддонів або просто перейдіть в наш інтернет магазин .

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній