Гід для покупця: види душових кабін і дверей

Гід для покупця: види душових кабін і дверей


Знайти ідеальний душ? Легше сказати, ніж зробити, але, на щастя, широкий вибір представлених душових кабін , допоможе Вам підібрати ідеальне поєднання для вашої ванної кімнати і Вашого образу жізні.Чтоби повністю вивчити всі варіанти знадобиться деякий час, але це буде того коштувати, так як це допоможе Вам знайти душову кабіну відповідну для всіх ваших потреб. Цей гід покаже Вам найпоширеніші і популярні типи душових кабін і дверей на сучасному ринку сантехніки.


Що слід враховувати при виборі душової кабіни або двері?

  • Перш за все, Вам потрібно оцінити тип простору, з яким працюєте. У вас є існуюча душова кабіна, яку ви хочете просто оновити або шукаєте абсолютно новий дизайн? Вам потрібно буде вирішити, який стиль душовою Вам підходить. Звичайно, такі фактори, як розмір і бюджет, можуть вплинути на ваше остаточне рішення, але все ж добре мати пару ідеї на прикметі.

  • Призначення душової кабіни може вплинути на тип, який Ви вирішите купити. Наприклад, ця душова кабіна буде використовуватися всією сім'єю або буде встановлена ​​в гостьовому санвузлі? Якщо Вам дозволяє простір у ванній, Ви можете вибрати більш розкішний варіант, наприклад, душову без піддону. Якщо у вас мало місця, є квадратні душові кабіни, які допоможуть максимально збільшити ванну кімнату.

  • Ви плануєте нову душову кабіну на старому місці? Якщо це так, то обсяг роботи, який необхідно буде виконати, може бути мінімальним, оскільки існуючі трубопроводи вже на потрібному місці. Зміна місця розташування душової кабіни призведе до додаткових будівельних робіт і витрат. Проте, времяnі фінансові наслідки будуть коштувати того, якщо ви хочете радикально змінити свою ванну кімнату.

  • Важлива задача це вирішити яким чином двері душа будуть відкриватися, інакше може вийти неприємна ситуація. Це здається здоровим глуздом, але іноді найпростіші речі, можна випадково упустити. Витратьте небагато часу, щоб подумати про простір, естетики та функції душової кабіни, щоб ваші двері могла відкриватися у вільний простір і не битися в сторонні об'єкти. Звичайно це не стосується душових кабінок з заходять один за одного дверима.


Кутова душова кабіна
Душова кабіна з розсувними дверима
Душова кабіна зі складаним дверима
Душова кабіна з поворотною дверима
Душова кабіна з орними дверима

Кутова душова кабіна Популярні кутові душові кабіни ідеально підходять для всіх видів ванних кімнат, але особливо для тих, які мають маленький простір або проблемні кути. Душова кабіна встановлюється в кут, так Ви не втрачаєте простір, а розсувні двері ще більше мінімізують проблему. Кутові душові кабіни доступні в різних розмірах і кольорах.


Душова кабіна з розсувними дверима Популярні душові кабіни з розсувними дверима - теж ідеальне рішення, коли у Вас мало місця. Крім того, розсувні двері виглядають більш обтічними і сучасними. Хороша розсувні двері повинна бути з прозорого (напівпрозорого), міцного скла або акрилу, тоді вона буде міцною і безпечною.


Душова кабіна зі складаним дверима У таких душових кабінах двері розділена навпіл і складається, щоб забезпечити легкий доступ в душову. Складається конструкція дозволяє одній дверцятах знаходити на іншу, таким чином не створюючи перешкод. Це ідеальне компактне рішення для тих, у кого мало місця у ванній кімнаті.


Душова кабіна з поворотною дверьюПоворотние двері забезпечують фантастичне рішення для ванних кімнат з душовими кабінами, розташованими в ніші. Двері, що обертаються розгортається в виділений простір і, як випливає з назви, вона повертається на двох штифтах, які розташовані зверху і знизу рамки, що дозволяє двері відкриватися і закриватися. Оскільки поворотні штифти розташовані якомога ближче до стіни, площа відчинення дверей зазвичай досить широка, що забезпечує зручний вхід.


Душова кабіна з орними дверима і багато сучасні душові кабіни оснащені сучасними дверцятами, які зазвичай виходять назовні у ванну кімнату. З додаванням хромованою або металевої ручки ці відкидні двері стильні та практичні. Однак, якщо у вас не так багато місця, орні двері може бути не кращим варіантом.


У нашому інтернет магазині є безліч варіантів душових кабін і дверей відповідно до ваших особистих смаків і вимог, які додадуть розкіш і стиль в ваш простір у ванній кімнаті. Кожна з наших душових кабін або дверей виготовлена ​​з кращих матеріалів, забезпечуючи якість і довговічність.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній