facebook

Виробники

Simas
Simas

Simas

Сантехніка для ванних кімнат


Керамічні товари для ванних кімнат з 1955 року. Ексклюзивно зроблено в Італії, розвиваючи сучасні, передові тенденції, які визначатимуть темпи на майбутнє. У 1961 році Товариство-засновник італійських виробників санітарно-гігієнічних виробів (Simas) придбало першу тунельну піч довжиною близько 50 метрів та заправляло дизелем. У 1967 році була побудована ще одна більша піч довжиною 70 метрів, і технологія скління змінилася з випадіння ванни на аерозольний розпилювач.
З 1972 по 1973 роки у компанії відбулися суттєві зміни: була встановлена ​​нова піч на дизельному паливі довжиною 110 метрів, яка використовується і сьогодні, разом із виробничою лінією, що складається з понад 7 км сушильного приміщення та конвеєрних стрічок.
З 1979 року виробництво кипить повним ходом, і на початку 19805 року процеси складання та лакування були автоматизовані з введенням роботизованого аерографа. З початком 9os машини та автоматика були модернізовані та замінені.
У 2004 році було перегорнуто нову сторінку: із невеликої компанії з обмеженою відповідальністю "Сімас" стала корпорацією із 70 акціонерами та 125 працівниками. Щороку виробляється 250 тис. Штук, що охоплюють розширений ринок збуту та поширюються по всій країні.
12 липня 2005 року, п’ята річниця компанії Simas: переобладнання та реконструкція штаб-квартири в Чівіта-Кастеллана на основі синього та прозорого скла у відповідності до "Simas Acqua Space", запуск Spazio Simas у Мілані, форум зустрічі обох архітекторів та дизайнерів, для роботи та відпочинку, та публікації спеціального Меморандуму. Simas: компанія, яка все більше і більше зосереджується на натхненному сучасному дизайні, починаючи спочатку в 1970 році. Протягом десятиліття Simas співпрацює з каліфорнійським дизайнером Террі Пекора, а нещодавно додав до своїх лав архітектора Сімоне Мікелі. Особлива увага вже давно приділяється комунікаціям, введенню в дію інноваційних рекламних кампаній та складних каталогів, спеціально орієнтованих на архітекторів та дизайнерів. Нарешті, але не менш важливе для Сімас фінансування та підтримка культурних та академічних заходів. Сьогодні, як і в перші роки, компанія Simas складається з багатьох різноманітних людей, які прагнуть виробляти та створювати інноваційні та натхненні продукти на основі своїх багатогранних талантів та навичок. Разом для встановлення тенденцій. Ексклюзивно зроблено в Італії.


Каталог Simas


Посилання на офіційний сайт SimasТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній