facebook

Виробники

SAMO
Samo

SAMO

Душові кабіни


Ось уже понад 60 років марка samo є італійську традицію в сфері виробництва душових кабін: компанія samo, створена в 60-і роки, завдяки підприємницькому духу, захопленню справою і далекоглядності Орвіль Вентурато, на території Північного Сходу Італії, яка характеризується багатими традиціями і цінностями, сьогодні спроектована в третє тисячоліття завдяки стратегічним виборів, які продовжують зміцнювати її визнання ринком інтер'єрів для ванних кімнат.


samo є спадкоємність між минулим і майбутнім: завдяки своєму корінню ми щодня зайняті в накопиченні емоційного досвіду, одягаючи на душу простір під всеосяжні рішення, які інтерпретують найактуальніші життєві стилі, поєднують інновацію в дизайні з просторами і потребами сучасних будинків.


Стратегічний авангард, якому слід підприємство, забезпечується, завдяки постійним інвестиціям, безперервної інновацією в усіх функціях підприємства і стає еталонною реалією, в тому числі для інших галузей.


Компанія samo, яка налічує понад 250 співробітників, що має 55.000 квадратних метрів виробничих підприємств, виробничу потужність, рівну 2.000 душових кабін в день, і повністю оновлений виставковий зал, вважається безумовним лідером в області душових кабін в Італії і в світі. samo, італійський досвід створення душових кабін.


Каталог SAMO


Посилання на офіційний сайт SAMOТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній