facebook

Виробники

GESSI
GESSI

GESSI

Змішувачі для ванної кімнати


Завдяки творінням, починаючи від аксесуарів для ванних кімнат, таких як змішувачі, крани, тропічний душ, душова кабіна і закінчуючи керамікою і навіть дорогоцінним текстилем для ванних кімнат та освіжувачами повітря, Gessi створила новий стиль життя: «дизайн, який потрібно випробувати, носити та дихати». Насправді в дизайні Гессі задіяні всі органи чуття, що дозволяє користувачеві насолоджуватися особистими просторами, що пропонують нове відчуття благополуччя, щоденний оздоровчий досвід, в якому можна відсвяткувати відновлений контакт із власною сутністю. Вироби та аксесуари для ванних кімнат Gessi "Made in Italy" виготовляються в гармонії з максимальною повагою до навколишнього середовища та споживача, створюючи нову обізнаність та вдячність дизайну ванних кімнат, зосереджуючи увагу на шармі та елегантності предметів, а також на їх етичній етиці. змісту.


Товари для ванних кімнат Gessi користуються надзвичайною клієнтською базою архітекторів, дизайнерів інтер’єрів та ентузіастів стилю життя ... вихідних, креативних, динамічних та новаторських людей, які люблять мислити нестандартно, вигадуючи майбутнє. З огляду на цих людей, Gessi присвятив себе пропонуванню нових життєвих концепцій із найширшим асортиментом продуктів, які тільки можна собі уявити, у широкому діапазоні стилів, моделей та прикладних рішень, що забезпечує необмежену свободу в дизайні інтер’єрів. Нові та непередбачувані елементи, а також особливі естетичні та технологічні особливості продукту створюють житлові приміщення, де повсякденна діяльність набуває нових і надзвичайних цінностей.


Gessi вірить в інновації як засіб здійснення мрій та передбачення потреб. Не обмежуючись винаходом нових стилістичних рішень для розкішних ванних кімнат та гарного самопочуття, Гессі наголошує на дотриманні довкілля, нових технологій, нових виробничих процесів та нових матеріалів.


Проекти Джессі походять від творчої свободи та пристрасті до предметів, звільнених від встановлених та закодованих функцій, і винахідницьких для нового використання: чуйні, привітні та приємні предмети у ванній. Об’єкти, що покращують життя людей.


Посилання на офіційний сайт GESSIТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній