facebook

Виробники

FIR
FIR

FIR

Змішувачі та аксесуари для ванної кімнати


У сучасній панорамі змішувачів та душових лейок для кухонь і ванних кімнат Fir Italia - це бренд з багатою історією: з 1957 року ми створюємо колекції змішувачів і душових лейок, натхненні природними елементами, архітектурою та модою. Згодом компанія стала відрізнятися прагненням до інновацій і якості, прагнучи дивитися вперед і представляти майбутнє, заздалегідь розуміти смаки і очікування різноманітної публіки.


Компанія, вперше створена під назвою Fir Rubinetterie, з часом росла, диверсифікуючи виробництво і пропонуючи нові види продукції, в тому числі змішувачі та лійки для душу для професійного використання і великих приміщень, аксесуари для ванних кімнат, дзеркала, освітлення і рушникосушки. задовольнити вишуканий смак тих, хто хоче узгодити елементи декору зі змішувачами і душовими лійками з точки зору дизайну та естетики.


З нашими кранами і аксесуарами для ванних кімнат ми хочемо запропонувати рішення, які будуть корисні для задоволення потреб людей, обставляють свої будинки, і допомогти професіоналам в галузі дизайну інтер'єру в їх проектах для будинків, вілл, готелів, житлових комплексів, оздоровчих центрів, човнів, яхт. і багато іншого.

Каталог FIR


Посилання на офіційний сайт FIRТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній