facebook

Виробники

Fantini
Fantini

Fantini

Змішувачі для ванної кімнати


Fantini - типовий приклад дизайнерської італійської фабрики, сімейного бізнесу, заснованого в 1947 р братами Джованні і Ерсіліо Фантини, місце з великою творчою інтенсивністю, при якій вдається поєднувати майстерність ручного виготовлення з промисловими технологіями і процессами.Fantini знаходиться в м Пелла, на берегах невеликої озера Орта, розташованого посеред гір в П'ємонті: це свого роду Genius loci (лат. «геній місця»), ідеальне місце, де безтурботна атмосфера, створювана постійним присутністю води, є територією для роботи і творчості.


Вода, яка постійно присутня в повсякденному житті компанії, є основною темою її історії, яка заснована на ряді фундаментальних цінностей: пристрасть до роботи, етика, професіоналізм і повагу до людям.Дізайн був частиною генетичної структури компанії з самого її заснування, і сила її продукції полягає в технологічних інноваціях в поєднанні з творчим внеском талановитих дізайнеров.Действітельно, вже на протязі більше п'ятдесяти років Fantini займається розробкою і виробництвом інноваційних продуктів, які стали міжнародним еталоном у розвитку сектора дизайну.


Компанія досягла великого технологічного прогресу протягом багатьох років, шляхом проведення досліджень, які привели до створення все більш складних, високоякісних продуктів, що заслужили широке міжнародне визнання. В даний час компанія продає свою продукцію в більш ніж п'ятдесяти країнах по всьому світу. Прагнення до якості є стратегічною щоденної метою компанії на всіх напрямках, від дизайну виробів до безперервних інновацій у всіх виробничих і управлінських процесах.


В даний час компанія також прагне вдосконалюватися на соціальному рівні, в рамках проектів "100 Фонтанів: Fantini для Африки "- будівництво акведука в Масанга, Бурунді; а також проекту S.A.I.L.I.N.G, інтенсивного наукового і фото-проекту у співпраці з CNR (Італійський національно-дослідний центр) для контролю якості води в озерах Маджоре і Орта.Ідеі, проекти, енергія, дизайн, інновації, краса, винахід, техніка, гармонія, пристрасть, сучасність, досконалість, якість, дослідження, досконалість, ясність, технологія, догляд, ефективність, етика, ноу-хау. Все це - орієнтири стратегії розвитку Fantini, щоб дати воді її кращу форму.
Каталог Fantini


Посилання на офіційний сайт FantiniТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній