facebook

Виробники

DEVON & DEVON
DEVON & DEVON

DEVON & DEVON

Сантехніка для ванної кімнати


Новий 2021 рік для Devon & Devon починається з оголошення про переїзд на нову штаб-квартиру. Зберігши тісний зв'язок з муніципальним округом Флоренції, де бренд з'явився 31 рік тому, офісні приміщення та склади були перенесені на вулицю via di Casellina 61D в Скандиччи, в саме серце району, де народжуються мода і дизайн, оскільки саме тут розташовані мануфактури ряду найпрестижніших в світі брендів.


Нова штаб-квартира Devon & Devon розташована в будівлі, спроектованому з урахуванням найсуворіших стандартів екологічної та соціальної відповідальності: в ньому застосовуються поновлювані джерела енергії, до нього легко дістатися на громадському транспорті, а завдяки відсутності бар'єрів воно є для інвалідів. "Предметом нашої особливої ​​гордості, - зазначив Нікола Бертини, генеральний директор Devon & Devon, - є те, що ми починаємо новий рік з цього важливого вкладення в якість обслуговування наших клієнтів і в умови роботи нашого персоналу ".


Для того щоб представити світові виріб, який найбільш яскраво демонструє здатність бренду створювати і сприймати інновації в галузі дизайну та пошуку нових матеріалів, компанія Devon & Devon вирішила повернутися до своїх витоків. Вона надихнулася своєю історією, яка зародилася у Флоренції тридцять один рік тому, і сучасною класикою своїх колекцій, навіяної чудовою флорентійської архітектурою. Мальовничим фоном для презентації ванни, створеної для Devon & Devon американської студією Gensler, став палац Палаццо Корсини в Прато - елегантна резиденція однієї з найзнаменитіших аристократичних сімей Італії.


У першому акті своєї дебютної постановки ванна Holiday виявилася в центрі дивного візуального діалогу з архітектурою шістнадцятого століття лоджії Буонталенті, прикрашеної старовинними мармуровими декорами, і з чудовим садом, спроектованим Герардо Сільванії для князя Філіппо Корсини рівно 400 років тому.


У кращих традиціях театральних вистав, повних несподіваних поворотів, дія другого акту перенеслося в бальний зал палацу з оригінальною обстановкою сімнадцятого століття: в цьому приголомшливому обрамленні процес створення неповторного стилю ванни Holiday і високу якість її виконання були зіставлені з копією (виконаної маестро Філіппо Таттіні спеціально для цього випадку) статуї Моргани, створеної скульптором Джамболонья приблизно в 1570 році.


Скульптура була встановлена ​​на постамент з White Tec Plus і мармуру Calacatta Oro - з цих двох матеріалів виготовлена ​​і ванна Holiday. Завдяки кампанії зі збору коштів, організованої, в тому числі, за підтримки Devon & Devon, найближчим часом статуя повернеться на своє колишнє місце в мальовничому гроті-Німфєє вілли "Іль Ріпозо", розташованої в оточенні сільського ландшафту Баньйо-а-Риполи недалеко від Флоренції.


Презентація Holiday проходила з 17 по 20 вересня в рамках заходу «Artigianato e Palazzo» ( «Ремесла і палац»), який дебютував двадцять п'ять років тому за ініціативи княгині Джорджіани Корсини і Нері Торріджані з метою підвищення цінності і просування в усьому світі кращих традицій італійських художніх ремесел.


Каталог DEVON & DEVON


Посилання на офіційний сайт DEVON & DEVONТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній