facebook

Виробники

CRISTINA
CRISTINA

CRISTINA

Змішувачі для ванної кімнати


Завдяки чотирьом виробничим підрозділам, розташованим у верхній провінції Новара, критим приміщенням загальною площею 35 000 кв. М та понад 250 співробітників, CRISTINA Rubinetterie пишається тим, що виготовляє продукцію „Зроблено в Італії”. Два з майданчиків розташовані в Гоццано, де розміщені обробні центри з ЧПУ, токарні верстати з цифровим управлінням та централізована логістика. Крім того, в комплексі розміщуються інтенсивні склади компанії, орієнтовані на підготовку компонентів, напівфабрикатів для складальних ліній та використання маркувальних лазерів.


Завдяки сертифікату Made in Italy CRISTINA Rubinetterie стала лідером у своєму секторі, маючи чотири виробничі підрозділи, розташовані у верхній частині Новари площею 35000 кв.


Від гарячого формування та цинкування до механічної обробки латуні, виробництво ведеться власним виробництвом з метою максимального контролю якості.


Промислова експертиза відповідає ноу-хау - це стовпи, на яких була сформована компанія. Народжені та вирощені на озері Орта, "район кранів", постійний розвиток та технічний розвиток лежать в основі цієї поверхової компанії.


Каталог Cristina


Посилання на офіційний сайт CristinaТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній