facebook

Виробники

Cristal & Bronze
Cristal & Bronze

Cristal & Bronze

Аксесуари для ванної кімнати


Cristal & Bronze - французький виробник сантехніки і аксесуарів, заснований в 1937 році в Парижі. Свою продукцію компанія забезпечує завдяки майстерній, розташованої в середньовічній селі Шато-Ландон, недалеко від Парижа. Кожен виріб з латуні створюється вручну умілими майстрами, навченими традиційним методам обробки металу. Їх велике ноу-хау видно за якістю їх продукції і особливо по їх бездоганній обробці, від золочення до патини.


Відома своїм культовим дизайном, наприклад серія Cygne Ailé, якою обладнані всі ванні кімнати готелю Ritz, винахідливість Cristal & Bronze також висловлюється в сучасних лініях. Це випадок модного і елегантного змішувача Céleste з видатними скляними ручками, створеними талановитими майстрами-склодувами з Verreries de Bréhat.


Щоб відповісти на запити по всьому світу, що стосуються проектів ванних кімнат, Cristal & Bronze розробила широкий спектр аксесуарів в різних стилях і безліч додаткових товарів: вішалки для рушників, дзеркала, розпилювачі духів, мильниці і так далі. Всі вони виготовлені з престижних матеріалів, таких як латунь, шліфований кришталь або обсидіан.


Компанія Cristal & Bronze, що спеціалізується на виробництві ванних кімнат, надає свій досвід багатьох архітектурним бюро і дизайнерам інтер'єрів по всьому світу. Посол вишуканого способу життя, компанія бере участь в численних приватних і державних проектах у Франції і за кордоном.


Каталог Cristal & Bronze


Посилання на офіційний сайт Cristal & BronzeТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній