facebook

Виробники

CIELO
CIELO

CIELO

Сантехніка для ванної кімнати


Бренд народився з ідеї Алессіо Корамузі, нащадка давньої родини майстрів-керамістів кінця 1800-х років. Метою компанії стало розвиток цього благородної майстерності і створення інноваційних та оригінальних колекцій меблів для ванних кімнат, непідвладних часу, сучасних, але в той же час пов'язаних з традиціями керамічного мистецтва. Наші колекції мають впізнаваний, елегантний і функціональний дизайн.


Керамічний матеріал є винятковим за своїми якостями. Він століттями широко використовувався для виготовлення цінних предметів. У той же час це матеріал, який важко формувати і контролювати. Але тим, кому вдається його «приручити», може дати унікальні за красою, якості і стійкості продукти.


Місія CIELO полягає в тому, щоб вивести кераміку за відомі межі, використовуючи форми, розміри, товщину, поверхні, кольору. Наші продукти висловлюють, покращують і змішують незвичайну і унікальну здатність працювати з керамікою з сучасним і непідвладним часу дизайном. Надтонкі товщини, оригінальний і сучасний дизайн ... роблять нашу кераміку унікальною і неповторною.


Компанія отримала безліч міжнародних нагород за дизайн і втілює в собі ті цінності, які відрізняють перевагу італійського «діяння», що розглядається як реальна еталонна модель в світі; якість дизайну, вибір кращих матеріалів, увага до деталей, знання майстерності і постійний пошук гармонії між формою і функціональністю.


Каталог Cielo


Посилання на офіційний сайт CieloТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній