facebook

Виробники

Brem
Brem_

Brem

Рушникосушарки


Радіатори BREM розроблені для задоволення всіх функціональних та естетичних вимог архітектора: тому їх можна розмістити в будь-якому просторі з відповідними розмірами.


Особлива обережність приділяється фарбуванню з використанням тривалої серії процедур; в результаті виходить яскраве, блискуче, однорідне і бездоганне покриття.


Спеціалізуючись на розробці та виробництві радіаторів та рушникосушок із використанням сталевих труб, BREM працює на найвищому рівні на ринку завдяки вищої якості своєї продукції та детальному, елегантному, суттєвому дизайну своїх предметів, які витончено та блискуче вписуються в архітектурна обстановка, що виробляє емоції та почуття, як будь-який дизайн, що поважає себе.


За допомогою BREM радіатор - це не просто об’єкт, який зігріває кімнату, а належне меблі, здатне створювати та розподіляти простір завдяки безлічі доступних розмірів, виготовленим на замовлення версіям та можливості вибору продукту, який відповідає конкретні потреби кімнати та тих, хто живе в ній.


BREM пропонує асортимент із 80 кольорів блиску, атласу та металік. Елегантне хромоване покриття також доступне для деяких моделей. Для ванної кімнати виготовляються спеціальні радіатори: вони розігрівають рушники та одяг, а також обігрівають приміщення.


Радіатори BREM призначені для задоволення всіх функціональних та естетичних потреб архітектора: він може вмістити їх у будь-який простір, просто вибравши найбільш відповідний розмір.


Однією з сильних сторін компанії є її здатність виготовляти різні моделі будь-якого розміру, в деяких випадках навіть змінюючи початкову форму радіатора, при цьому завжди гарантуючи високий стандарт якості з точки зору використовуваних матеріалів та зварювальних технологій, а не згадайте відмінне пофарбоване оздоблення.


Каталог Brem


Посилання на офіційний сайт BremТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній