facebook

Виробники

BOSSINI
BOSSINI

BOSSINI

Змішувачі для ванної кімнати


Дизайн, якість і постійний пошук інноваційних технологій, це ті складові успіху, які супроводжують компанію Bossini Spa в Італії і у всьому світі, починаючи з 1960 року.


Заснована Леонардо Боссіні, сьогодні компанія на двох виробничих площах задіє 168 чоловік, а продукція експортується в 60 країн світу.


Bossini, визнаний лідер на ринку комплектуючих для душа, орієнтована на клієнтів середнього і преміум сегменту, гарантує високі стандарти безпеки, уважне ставлення до навколишнього середовища і максимальну функціональність виробів.


Щоденна для мільйона людей процедура прийняття душу, важливий момент турботи про себе, в якому душ забезпечує релаксацію і комфорт. Для цієї мети Bossini, веде постійні розробки по поліпшенню функціональності та естетичної привабливості виробів, зберігаючи максимальну якість вихідних матеріалів і обробок.


Сертифікована UNI EN ISO 9001: 2015-го, IATF 16949: 2016 і UNI EN ISO 14001-2015, Bossini - це синонім якості продукції, а завдяки постійно оновлюється комерційної стратегії, в змозі відповісти на будь-який, в тому числі і випереджаюче розвиток, запит ринку, орієнтуючись на особливості клієнтських проектів та виключно made in Italy.


Коротко:


Bossini представлена ​​на світовому ринку зі своєю продукцією з 1960 року У сегменті душових комплектуючих, є однією з найвідоміших в світі Якість і дизайн продукції уособлюють найкраще з Made in Italy Представлена ​​в більш, ніж 60 країн світу Сертифікована UNI EN ISO 9001: 2015-го, IATF 16949: 2016 і UNI EN ISO 14001. Гарантує гнучкість і швидкість поставок


Каталог Bossini


Посилання на офіційний сайт BossiniТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній