facebook

Виробники

Artesi
Artesi

Artesi

Меблі для ванної кімнати


Artesi була заснована в 1990 році в місті Сасіле (Пенсільванія), районі, багатому традиціями в меблевому секторі, з місією виробництва та продажу на 100% меблів, виготовлених в Італії. Компанія, здатна поєднати традиції та досвід із увагою до нових тенденцій, вона виділяється якістю своїх матеріалів та сертифікованими та контрольованими виробничими процесами, які відповідають ретельним критеріям поваги до навколишнього середовища та енергозбереження. Ергономіка та дизайн надихнули концепцію ванної кімнати - концепцію меблів для ванних кімнат, яку Artesi виводить на італійський та закордонний ринок завдяки технічному досвіду та постійному пошуку нових форм та тенденцій.


Пропозиції Artesi випливають із ретельної оцінки потреб кінцевого споживача, який шукає меблі, що поєднують в собі функціональність та якість, забезпечуючи постійну продуктивність у часі. Творчість Artesi варіюється від класики до дизайну, від мінімалізму до вишуканого, що дозволяє вам налаштувати кожну пропозицію завдяки широкому спектру обробок. Який би стиль вони не представляли, рішення Artesi роблять ванну кімнату ексклюзивним середовищем із безперечною привабливістю.


2019 рік - рік важливої ​​віхи: злиття Artesi, Agha, Ardeco до групи Artesi.


Новий, унікальний італійський співрозмовник для повного облаштування ванної кімнати. в 2018 році, була завершена відкриттям виставкового залу, спроектованого арт-директором Енріко Чезаною. Новий будинок, новий центр обстановки ванних кімнат, де поєднуються пристрасть, технології та ноу-хау, ідеально збалансовані між галуззю 4.0 та пошиттям одягу.


Каталог Artesi

Посилання на офіційний сайт ArtesiТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній