facebook

Виробники

Ardeco
Ardeco

Ardeco

Меблі для ванної кімнати


Ardeco - італійська компанія, яка виробляє меблі для ванних кімнат з 1993 року. Її коріння в вігоново-ді-Фонтанафредда в провінції Порденоне, районі, який славиться своїми великими традиціями в виробництві меблів. Історичне майстерність, яке залишає Ardeco місце в меблевому районі Альто Лівенца.


Постійний пошук найвищої якості та інноваційних рішень для меблів для ванних кімнат ознаменував експоненціальне зростання виробництва Ardeco, що спеціалізується на виробництві все більш досконалих продуктів як в дизайні, так і в технологічних процесах. Використання сертифікованих матеріалів також гарантує високий рівень якості продукту «Зроблено в Італії», до якого національний і зарубіжний ринок виявив велику цікавість. Ardeco - посол якісного італійського дизайну, визнаний в області сучасних меблів і визнаний провідними галузевими журналами.


2019 рік - рік важливої ​​віхи: злиття компаній Artesi, Agha, Ardeco в групу Artesi.


Новий унікальний італійський співрозмовник для повного оснащення ванної кімнати. Виробництво трьох брендів було об'єднано на новому виробничому підприємстві в Марон-ді-Бругнера (Польща). Нова штаб-квартира площею 25 тисяч квадратних метрів, відкрита в 2018 році, була завершена відкриттям виставкового залу, спроектованого арт-директором Енріко Чезана. Новий будинок, нова точка опори для меблів для ванних кімнат, де поєднуються ентузіазм, технології і ноу-хау, в ідеальному балансі між індустрією 4.0 і пошиттям одягу.


Каталог Ardeco

Ссылка на официальный сайт ArdecoТоварів на сторінці:
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній