Дзеркала для ванної кімнати, які критерії важливі для вибору?

Дзеркала для ванної кімнати, які критерії важливі для вибору?


Дзеркала для ванної кімнати, це невід'ємна частина ванної кімнати, так, що там ванної кімнати, а й усього Вашого приміщення. І якось так вийшло, що на тлі всього ремонту, який як правило завжди нелегко всім учасникам цієї дії, на вибір дзеркал вже не вистачає ні сил, ні бажання.Розповімо Вам сьогодні якісь дзеркала актуальні по стилю виготовлення, на що в першу чергу треба звернути увагу при х виборі, тому що, дзеркало повинно бути не тільки красиве, але і корисне в побуті. Ну, і не залишимо без уваги косметичні дзеркала, опишемо їх асортимент, той, який заслуговує уваги, і зробимо особливий акцент на технічний можливості дзеркал.


Різноманітність дзеркал для ванної кімнати з легкістю може вразить уяві самого перебірливого покупця, вони бувають традиційної, прямокутної форми, овальної, у вигляді ромба, крапель, цільні конструкції і дзеркала, які «розкидані» по одній поверхні, наприклад, шафи в будь-якій формі . У частих випадках пропонована, виробником форма дуже гармонійно виглядає в загальному дизайні кімнати або в даному випадку ванної кімнати. Виглядає красиво і незвично, але чи зручно таке дзеркало в побуті?Спірне питання, треба звикнути до такого дзеркала, тут все залежить від самого споживача. Деяким покупцям це подобається, вони легко звикають до не суцільне формі, але факт залишається, фактом, таке дзеркало не покаже вас в відображенні повністю.

Інша справа, незбиране форма дзеркала, цепрямокутна  або овальна форма. Це традиційна форма, яка перевірена роками. Форма проста, але дуже зручне в побуті. Окрасою такої форми може бути рамка різної товщини або світлодіодне підсвічування. Таким же перевагою володіє і овальне дзеркало. Овальна форма створює додатковий ефект затишку, до слова сказати, дуже симпатично виглядає овальна форма в тонкій рамці.Підсвічування дзеркал, також буває різна з різним способом підключення. Світлодіодне підсвічування дзеркал часто працює від сенсора. Але ось цього сенсора буває від вимикача і вже вбудований в дзеркало або дзеркальну шафку. Несуттєвий недолік вбудованого сенсора, полягає в тому, що якщо перегорає по закінченню довгий час світлодіод, то він заміні не підлягає. Світові виробники дзеркал, які турбуються про свою репутацію гарантують 10-ти річну роботу світлодіодного підсвічування таких дзеркал. Якщо для Вас цей момент критичний, то рекомендуємо Вам зупинити свій вибір на звичайному підключенні.

Також зараз великою популярністю користуються дзеркала, де підсвічування розташована позаду дзеркала, це неймовірно красиво виглядає, але наскільки це практично, це питання. З підсвічуванням позаду дзеркала більш-менш зрозуміло, набагато цікавіше підсвічування, яка розміщена горизонтально або дві, вертикальні смужки світлодіодного підсвічування встановлено на площині дзеркала. Це можливо багатьом здасться побитим розміщенням, але такий метод установки, є золотим перетином і саме тому горизонтальна і вертикальна підсвічування вже дуже довгий час, є затребуваною. Якщо порівнювати горизонтальну і вертикальну підсвічування, то на наш суб'єктивний погляд, горизонтальна, світлодіодне підсвічування набагато практична в побуті, особливо для дівчат. На думку більшості покупців, горизонтальна підсвічування дзеркала для ванної кімнати не сліпить очі і наносить макіяж набагато комфортніше ніж при вертикальній підсвічування.

З приємних технологій, який зробить Ваш побут ще більш комфортним, впроваджені функції проти запотівання дзеркала від пара. При такій функції у Вас відпаде питання про протирании дзеркала після прийняття гарячого душу.Дзеркало, яке поєднує в собі наймодніші тенденції сьогоднішнього дня, це німецького виробництва Duravitз колекції Luv прямокутна форма з трохи округленими краями.

Приклад даного дзеркала зібрало в собі: задню підсвічування, теплого відтінку, функцію підігріву, яке перешкоджає антізапотеванію, а також на дзеркалі розміщена горизонтальна підсвічування, за підсумком дзеркало не тільки красиве з модними тенденціями, але ще практичне в побуті.Дзеркальні шафки,на жаль, зараз переживають не найкращі часи через те, що вони досить таки потужні в порівнянні з дзеркалами також негативно впливає той факт, що дизайнери і законодавці актуальних тенденцій в даному напрямку віддають перевагу тонким формам будь-яких виробів в області сантехніки. Тенденції залишаються тенденціями, але знову-таки виникає питання практичності. Кращого рішення для зберігання дрібних речей для ванної кімнати з дзеркальним покриттям не існує і не дивлячись на свою масивність, це прекрасне компромісне краси і зручності.

Немецкий производитель Villeroy & Boch,презентує Вашій увазі дзеркальну шафку, з сенсорної, горизонтальної підсвічуванням, всередині, якого розміщений вимикач або розетка включення фена або електричної бритви.Що стосується питання косметических зеркал, то тут теж вибір різноманітний з безліччю технологічних можливостей. Ті, покупці, які поринули в асортимент даних дзеркал напевно здивувалися великій кількості варіантів комплектації. Щодо великий вибір, це безперечно плюс у покупця немає жорстких обмежень у виборі як це було раніше, але в кожному плюсі є свій невеликий хвилин, цей вибір може змусить Вас розгубитися.

Отже, основні відмінності і типи косметичних дзеркал полягають в:

1. Форма (прямокутник або овал)

2. Підсвічування (сенсорна або без неї)

3. Підключення (від вимикача або ж з прихованим підключенням)

4. Монтаж (зі стіни або традиційний)


Ось власне і все основні відмінності косметичних дзеркал, який тим чи іншим способом впливає на вибір покупця, кому-то важливо, щоб була підсвічування, хтось шукає просте демократичне за вартістю дзеркало.

Хорошим прикладом, є німецькі,косметичні дзеркала Emco. У виробника дуже хороша репутація на світовому ринку завдяки якості своїх аксесуарів для ванної кімнати.В асортименті виробника є косметичні дзеркала на будь-який смак з усіма потрібними технологіями, такими як, підсвічування, підключення, яке зручно особисто Вам, форма - овальна, квадратна з чорним, матовим покриттям, що є зараз дуже актуальною тенденцією, метод монтажу також буде Вам запропонований виробником на Ваш розсуд.

За сформовані традиції, підводимо умовну межу по вище написаного, у дзеркал, дзеркальних шафок, а також косметичних дзеркал для ванної кімнати, є свої плюси і незначні мінуси.

Якщо віддавати перевагу комфорту і практичності, то найкращим варіантом буде дзеркальну шафку. Для тих покупців у яких досить велика ванна кімната і віддається перевагу гарному і акуратному зовнішньому вигляду, там можливо є сенс встановити дзеркало з тонкою рамкою.


Інтернет-магазин Аквадемі є офіційний імпортером всіх раннє обумовлених виробників вже багато років і завдяки багаторічної роботи в сфері сантехнічних товарів, дозволяє нам надавати Вам вичерпну інформацію виходячи з Ваших побажань і підібрати той предмет для ванної кімнати, який необхідний саме Вам.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній