facebook

Загадкове слово термостат в душовій системі Grohe, що це? Підказка для покупця.


За традицією, тема вибрана не випадковий чином. За статистики відсотків 80% нових покупців, які зважилися вперше за довгий час зробити сучасний ремонт цікавляться звичайними змішувачами, але почувши від менеджера інтернет магазина Аквадемі,зацікавлено слухають, про переваги душових систем з термостатом. Таким чином, зібравши найбільш часті питання і думки людей про термостати, озвучимо Вам їх в надії, що написана стаття допоможе прийняти правильне рішення і більш підковано підійти до питання вибору душової системи в ванну кімнату.Термостатв душовій системі, це-той впроваджений елемент, який Вам дозволить один раз налаштувати приємну і комфортну температуру гарячої води і постійно їй користуватися. Простими словами один раз виставили температуру і при подальшому включенні, завжди буде подаватися тепла вода без додаткової настройки. І сам термостат вбереже Ваше тіло від перепадів тиску води, Ви просто не будете його відчувати, щоб там в трубах не відбувалося. Інші, можуть злитися, Ви-ні)


Сьогодні про себе яскраво заявляєнімецький виробник Grohe,випустив у світ лінійку термостатів і змішувачів колекції SmartControl. Фахівці які довгий час працюють в сфері сантехніки віддають належне Grohe і невипадково. Це перший виробник, який ми офіційно імпортуємо, де поєднано дві такі бажані функції як: Краса і Практичність. Ми часто чуємо від покупців думку, що хочеться придбати красиве і в той же час практичне, часом завдання це стає важко здійснюваним.


Про це особливості вибору знають всі учасники процесу, а це: виробник продукту, менеджер зі збуту, дизайнер і звичайно ж покупець.

Grohe, стали першими, хто максимально наблизилися за рішенням цього завдання.

Вважаємо, що з теорією пора закінчувати і переходимо безпосередньо до візуального огляду пропозицій душових систем з термостатом, прихованого і зовнішнього монтажу.


Але перед перевагами і детальним описом неймовірно практичних душових систем, повідомляємо найважливішу інформацію по установці.


Пам'ятайте, щоб встановити душову систему з термостатом,виведення гарячої води, сантехнік повинен вивести з лівого боку. Якщо не буде врахований цей момент, то неприємностей буде як мінімум дві:

1. Душова система буде не функціонувати належним чином, якщо взагалі буде. На практиці, виходить так: ви купуєте душову систему з термостатом завчасно і дуже часто термін повернення товару закінчується. При установці стає зрозуміло, що систему не можна правильно встановити і повернення неможливе. Враховуйте цей момент.

2.Щоб все-таки правильно встановити душову систему з термостатом потрібно додатково купити спеціальний перехідник, а це додаткові розтрати, але вихід є.


Щоб уникнути неприємних ситуацій, ми наполегливо рекомендуємо Вам звертається до перевірених фахівців по установки, повірте, один раз витративши час на пошук розумного сантехніка, Ви протягом усього ремонту забудете про головний біль у вирішенні питань.


ОГЛЯД ДУШОВИХ СИСТЕМ З ТЕРМОСТАТОМ GROHE (прихований монтаж)Перша душова система з термостатом,про яку хочемо заявити, це: SmartControl у виконанні в квадратному стилі. Ну, тому, що квадратна форма зараз висить як на дошці пошани серед відмінників з відмінників. Квадратну форму пропагують, всі відомі дизайнери області. У комплектацію цієї системи входить: верхній душ з обов'язковою для установки внутрішньою частиною. Внутрішня частина тут потрібна так як, душ, який кріпиться до стіни має два типи струменя. Нижче опублікує відео, де наочно показані як буде працювати верхній душ Crohe. Далі сам термостат з трьома кнопками у якого крім, того, що треба натискати, можна повертати в право і вліво для регулювання потоку води від сильного до менше, саме дана можливість регулювання подачі води і виділяє описуваний кнопковий термостат серед аналогів інших виробників. На кнопочках, графічно показано звідки подаватиметься вода. Тут буде так: перша кнопка-верхній душ з одним типом струменя, друга, переключить на той же верхній душ, але буде литися інший тип струменя. Її ще називають-масажна. Третя кнопка передбачена для подачі водички з ручної лійки.


Настільки вдала комплектація і зовнішній вигляд системи, що не встигаємо завозити в Україну. Загалом, якщо стоїть мета, встановити душову систему прихованого монтажу, за відносно не велику вартість, то це Ваш варіант. Повірте, коли на одній квадратній формі знаходяться всі, графічно показані кнопки для перемикання, то це дуже полегшує завдання, включити воду так, щоб вона подавалася з того місця, якого Вам треба.


Були випадки, коли знаходишся в номері готелю і перший раз приймаєш душ, можна столкутся з ситуацією, коли вода буде подаватись не з того виливу як Вам спочатку здавалося це завдає неприємностей. Для готелів це найприйнятніший варіант, доставити ще більшого комфорту для гостя.


Друга повністю готова для установки душева система, той же SmartControl, але форма стилю, трохи поступиться попередньої системи, тому, що вона: овальна, але зате в ціні буде дешевше. Якщо є бажання встановити одну із самих практичних душових систем прихованого монтажу, то квадратної формою можна і пожертвувати.

По-перше, незрозуміло, яка форма виконання дизайну буде в майбутньому актуальна, а ремонт як правило робиться на довгий час.

Ну і по-друге, економія коштів, за практичність і комфорт.


Відео робота душової системи з термостатомУ німецького виробника Grohe, є в подібній кнопковій комплектації душові системи, але зовнішнього монтажу. Вважається, що зовнішній монтаж, завжди дешевше прихованого. Так і є, але не в цьому випадку.


Нижче представлені системи з колекції SmartControl приблизно будуть по одній вартості і цього феномену, є аргументоване виправдання. Це її зовнішній вигляд, він - вишуканий. Придивіться чого тільки коштує дизайн штанги, який тримає верхній душ, ручний душ і сам змішувач з термостатом. Його в міру масивна, елегантно скругленна форма зупиняє на собі погляд. Також одним з істотних аргументів вважаємо, це впроваджена поличка, вона буває: дзеркальна, хромована і біла. Ми віддаємо перевагу дзеркальної полички, в порівнянні з усіма іншими покриттями ця підкуповує своєю вишуканістю. Втім, навіщо довго писати, якщо можна на власні очі в цьому переконатися чи прийти до діаметрально іншої думки, ніж наше прийшовши в салон сантехніки інтернет-магазину Аквадемі, по вул. Р. Окіпної, 4 і вживу подивитися представлені душові системи зовнішнього монтажу.


ОГЛЯД ДУШОВИХ СИСТЕМ З ТЕРМОСТАТОМ GROHE (зовнішній монтаж)Так душова система зовнішнього монтажу, установка її Вам обійдеться в рази дешевше ніж прихований монтаж. Таким чином, витративши гроші на душову систему, аналог, якого, якщо і є, але ми про це не знаємо, Ви з економите на установці.


І це ще не все, у цій лінійці, є ще один тип душових систем, це комбінований. Це як? Може виникнути таке питання.

Відповідь проста: це коли візуально здається, що душова система зовнішнього монтажу, але для її установки потрібні внутрішні частини.


ОГЛЯД ДУШОВИХ СИСТЕМ З ТЕРМОСТАТОМ GROHE (комбінований монтаж)Чесно хочемо зізнатися, що вона не особливо користується попитом. Можна навіть сказати, що такий зовнішній вигляд і спосіб монтажу, одних відштовхує - зовнішній вигляд, а інших - ціна.

Досить специфічна душова система, яка не кожному підійде.


Ділимося приємною новиною від виробника: внутрішня частина для змішувача універсальна. Нарешті можна купити приховану частину, а потім обдумано підібрати зовнішню частину змішувача. Повірте, з досвіду це дуже порадує людину, яка робить ремонт)


Хочеться вірити, що написана для Вас стаття допоможе Вам самостійно розібратися в типах, видах душових систем Grohe, але, якщо у Вас є питання будь-якого характеру про душових системах, ми будемо раді від Вас їх чути.Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній