Оновлена інсталяція Geberit 111.300.00.5 + нові кнопки в чорному і білому матовому кольорі 2019 р

Оновлена інсталяція Geberit 111.300.00.5 + нові кнопки в чорному і білому матовому кольорі 2019 р


Пам'ятайте, ми в майже кожній статті, яка стосувалася швейцарський інсталяцій Geberit писали, що це бренд номер один в своєму сегменті? І пам'ятайте, ми говорили про те, що всі потрібні і корисні технології спочатку впроваджує цей виробник, а потім їх повторюють наступні за ними? І зараз, вірніше в цій статті ми на прикладі підтвердимо, ці високі слова, сказані або написані раніше.

Geberit,це один з небагатьох, якщо не єдиний виробник, який не зупиняється на досягнутому, це ті фахівці для яких рух це життя і успіх.Геберит,це на сьогоднішній день самий надійний виробник інсталяцій всілякого монтажу з найсильнішим українським представництвом і таким же потужним сервісом, який дозволяє в найкоротші терміни вирішити питання, пов'язані зінсталяціями і їх монтажем. І саме їх міць і беззастережне до них довіру покупців та монтажників не залишає їм іншого виходу як придумувати, розробляти нове доповнення, яке істотно заощаджує кошти покупців і повністю задовольняє запити і фантазії дизайнерів.Зовсім недавно, швейцарський бренд Геберитоновив можливості однієї з найулюбленіших багатьма інсталяції під клавішу Сигма.Відтепер і ми сподіваємося на дуже тривалий період, до всіх інсталяцій, де монтуються клавіші Sigma можна застосувати відразу або по закінченню часу певний модуль з блоком живлення, який при зливі води буде видаляти неприємні запахи.


А вже ж є така інсталяція з клавішею Сигма 40,яка діє за таким же принципом?

Можете запитати Ви, ті, хто неодноразово стикається з установкою інсталяцій і ті, хто в даний момент знайомитися з асортиментом Геберіта. І будете абсолютно праві. І правда, насправді у ГеберІтаі чого вже приховувати, не тільки у цього виробника є інсталяція з певною кнопкою, яка при змиві води видаляє запах. І у багатьох, не тільки у Геберіта одна і та ж проблема, як правило дизайн у клавіши один, може бути різний колір і різний матеріал, але ось стиль виконання одноманітний. Ми проживаємо той вік, де нам як покупцям хочеться всього і багато, нам не хочеться вибирати з малого, нам хочеться, щоб обмежень не було взагалі. Багатьом доставляє неймовірне задоволення свою задумку втілити в життя і саме ту, яку придумав, але і також ми ніколи не забуваємо про практичність будь-якого з предмета зокрема будемо говорити про кнопці змиву води. Ми по суті, після всіх монтажних робіт бачимо тільки підвісний унітаз і клавішу і ось ці самі предмети сантехніки,ми хочемо бачити, красивими, практичними і корисними для нас, всі ці три слова для покупця дуже важливі і далеко не завжди виробникам вдається закрити всі ці важливі питання.

Тепер, один з найсильніших засновників і законодавцівГеберіт,повністю звільнив покупця від будь-яких рамок. В асортименті Геберіта була інсталяція 111.370.00.5,до якої підходила клавіша під назвою Сигма 40, де впроваджено технологію, яка допомагає при змиві води видаляти запахи, технологія корисна і багато такої інсталяцією цікавилися, але істотним каменем спотикання було, що до такої інсталяції підходила тільки одна клавіша, так вона була з різних квітів або, правильніше написати покриттів, сам дизайн був один, це призводило в якомусь роді до розчарування покупців.


Інсталяція для підвісного унітазу з функцією видалення неприємного запаху. (арт. 111.370.00.5)
знімається з виробництва


Такий висновок не міг залишитися без уваги, фахівців швейцарської фабрики ГеберІт,що і призвело до оновлення інсталяцій.


Принцип оновлення. Все інсталяцію до яких підходять кнопки Сигма, ми перерахуємо найпоширеніші, але насправді їх багато. Отже, в інсталяції 111.300.00.5, 111.796.00.01, можна впровадити модуль і блок живлення, який, при установки будь-який з механічних клавіш при змиві води, неприємні запахи будуть видалятися.


installyaziya111_300_005_01_duofresh.jpg

Це плюс чи мінус?

Це однозначно плюс і ось чому.

По-перше, якщо порівнювати за вартістю інсталяції до якої, суворо підходила тільки одна клавіша за допомогою якої віддалявся запах і вартість модуля і блоком, який, зараз вже можна застосувати до інсталяції 111.300.00.5, то по коштах Вам буде дешевше докупити модуль, не прив'язуючись до однієї кнопки. Будь-яка, механічна клавіша Сигма підійде під цю технологію.

Другий, величезний плюс, полягає в тому, що рекомендованим Геберіта модуль і блок живлення, зовсім необов'язково купувати відразу з інсталяцією. Ви можете по витікання часу докупити дані предмети і встановити їх в бачок інсталяції.


Підводячи, риску під цим нововведення, хочемо, сказати, що таким чином Геберит подбав не тільки про економії Ваших грошових коштів, але і врахував момент різноманітності вибору. На наш погляд, це дуже вдале рішення.


Підводячи, риску під цим нововведення, хочемо, сказати, що таким чином Геберит подбав не тільки про економії Ваших грошових коштів, але і врахував момент різноманітності вибору. На наш погляд, це дуже вдале рішення.Підводячі, ризику під цим нововведення, Хочемо, сказати, что таким чином Геберит подбав не только про економію Ваших копійчаних коштів, но и врахував момент різноманітності вибору. На наш погляд, це дуже вдале рішення. чорні і білі клавіші в матовому покритті”,на наш, звичайно ж, суб'єктивний погляд, це найсолодша частина, тому, що краще технологій і практичності може бути тільки шикарний зовнішній вигляд чого-небудь, але в нашому випадку це клавіші змиву води.

Відразу, же приступимо до анонсу, а потім до докладного опису. Одним з болючих мозолів для Геберіта, було, то, що у них в асортименті не було клавіш чорного і білого тону в матовому покритті, але зате у них було рішення, яке було компромісів у вирішенні цього питання. У лінійці клавіш Сигма 50 є можливість вибрати певну клавішу під подальшу обробку, кому цікаво, артикул цієї клавіші 115.788.00.5.Вона випускається без останнього, умовно назвемо, це, шару, на який потім можна встановити, що Вашій душі завгодно, толь плиткою залежить, щоб колір кнопки був такий же, як і стіни, чи то фото кумира встановити, щоб очей радував, одним словом таку клавішу можна було покрити будь-яким кольором і в тому ж самому матовим покриттям. Як компроміс, це рішення вдало працювало, особливо, якщо до проекту підключався дизайнер, його досвід і талант допомагав власнику квартири задовольнити своє бажання. Але частота питання до фахівців Геберіта, коли ж з'являться чорні і білі клавіші в матовому покритті не знижувалися.

Це одні з найпопулярніших кнопок Сигма 10з одним змивом води, Сигма 30, подвійний змив і форма кнопки квадратна, а також Sigma 20,до слова сказати, це та клавіша на якій зупиняють свій вибір вісімдесят відсотків покупців, вона, якщо можна вжити таке слово як гармонійна, то це найближче визначення цієї кнопки Геберит у неї прямокутна форма, а клавіші змиву води круглі. Ось ці три клавіші, на момент написання статті випускається швейцарським виробником Геберит в чорному матовому покритті і білому матовому покритті.Незмінний, офіційним імпортером, інсталляцій Геберіт, є інтернет-магазин Аквадемі в якому не один рік працюють фахівці з п'ятнадцяти річним стажем роботи, які, про інсталяціях знають багато, якщо не все. Їх досвід роботи допоможе Вам прийняти правильне рішення в даному питанні.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній