Про вибір плитки, її особливості та різновиди.

Про вибір плитки, її особливості та різновиди.


Вибір плитки, це, мабуть, самий відповідальний момент в ремонті, адже саме для підлоги та стін плитка сформує основну лінію дизайну Вашої ванної кімнати і задасть певний напрям в підборі сантехніки. Так як асортимент підлогових плит безмежний і людина, яка будує вперше ремонт з нуля він напевно відчує себе загнаним в кут від різноманітності від якого голова може піти обертом.

В данной статье мы совсем чуть-чуть приоткроем занавес мира напольной и настенной плитки, напишем о основных отличиях и визуально покажем Вам какие форматы плит сейчас пользуются успехом.Отже, почнемо. Перше, на, ніж треба зупинити свою увагу, це на питанні, чим відрізняється для підлоги от настінної плитки.Відрізняється вони в своїй більшості товщиною. Настінна плитка виготовляється багатьма виробниками з глини, вона буває різна, то чи біла, то чи червона і вона в найчастіше буде тонше, ніж для підлоги. Плитка на підлогу виготовляється з керамограніта,вона набагато товщі. Ми не будемо Вам в цьому блозі писати конкретні дані товщини плит, так як немає одного стандарту і кожна фабрика випускає під своїм стандартом.

У керамогранитную плиту входять різні складно запам'ятовують речовини, які роблять її твердіше і надійніше. Надійніше, мається на увазі в тому плані, що вона не б'ється і не стирається поверхню. У цьому абзаці, варто зауважити, що, не дивлячись, на, те, що керамогранітна плитка для підлоги, є тим матеріалом, з яким дуже важко нанести непоправної шкоди, вона насправді буде Вам служити довго, таку плиту можна сміливо укладати і на вулицю, вона не боїться не холоду не сонце. Але все ж, звертайте увагу на вартість плитки з керамограніта. Якісний і довгостроковий керамограніт не може дешево коштувати, цей той самий випадок, коли правильніше переплатити, чому не доплатити, бо, якщо заощадити на підлоговому покриття в майбутньому можна зіткнутися з прикрими неприємностями, перекладати одну або дві тріснуті плитки буде непросто, по-перше, пошук майстра може зайняти багато часу, тому що не всі укладальники хочуть братися за незначну роботу і по-друге, плитки, а конкретніше колекції плиток дуже часто знімаються з виробництва, що теж може створити деякі проблеми.

Як підсумок, радимо, Вам врахувати вище написану інформацію до відома, щоб в майбутньому уникнути проблем.Настінна плитка, строго укладається на стіну, не радимо Вам укладатися цю плитку не за призначенням, її відносна крихкість розрахована на укладку, де немає особливого тиску і дуже приватного дотику.

На цьому і зупинимося, це найголовніше, що необхідно знати про відмінності на стіни і підлогу плитки, згадаємо ще тенденцію, що дуже часто покупець вибирає керамогранітних плитку і на підлогу, і на стіну через стилю і текстури, це поширена практика і на термін експлуатації цей момент ніяк не вплине, єдино, що треба пам'ятати, товщина керамогранітних плитки може варіюватися від 10 см., і вище.Дуже довго на нашому ринку користувався попитом формат плитки 60*60 см., Це був найпоширеніший розмір, який купувався покупцем в 99% випадків. Сьогодні ж все змінилося в форматах до невпізнання. Зараз свій пік популярності переживають великі формати і це ми вважаємо прекрасним, бо завдяки різним форматам і різноманітним способом укладання плитки ванна кімната буде грати зовсім іншими фарбами, це за часту не піддається краса і незвичність, яку дуже складно описати словами

Але також варто пам'ятати, що великі формати плит, будуть добре виглядати, відповідно на великих площах, в маленький і спірно такі формати вписуються в невеликі ванні кімнати. У ванні кімнати, де невеликий метрах, варто зупинити свою увагу на плиті розміром 40*120 см., Майже завжди ця плитка гармонійно виглядає в приміщеннях з маленьким метражем.Підбір, а потім і вибір плитки, це безсумнівно складний і трудомісткий процес, але і в той же час це завжди цікаво і пізнавально. Ви поринете в світ фарб і форм, що дозволить Вам відчути себе художником своєї ж квартири. Завдяки асортименту, у якого немає меж, у Вас буде грати уяву і Ви, приклавши зусилля зможете втілити своє бачення в життя. Це та сфера діяльності, де немає обмежень і тут Ви не зіштовхнетеся з відповіддю, що такого немає або так не можна. Звичайно не все так безхмарно в світі підлогових і настінних плит і природно все має свою ціну також дуже багато красивого і якісного товару приходиться очікувати з Європи, також радимо врахувати і цей момент при плануванні ремонту і зокрема вибору плитки.

Інтернет-магазин АквадемІ, є офіційний імпортером сверхкачественние плит таких виробників як Mirage і знаменитий, німецький виробник Villeroy and Boch. Ми вже неодноразово писали, що Віллірой Бох, українськими покупцями дуже цінуються і це не просто слова, бо щоб не випустила фабрика на ринок, це 100% успіх у даного виробника не буває невдалих колекцій, абсолютно усі товари стають бестселерами.

І плитка не стала винятком, у Віллірой Бох, гідна і різноманітна лінійка плит, різного дизайну і формату.

Для наочного прикладу, відображаємо Вам їх асортимент, який на наш погляд заслуговує Вашої уваги. Це колекція Optima, яка не просто подобається нашим покупцям за кольором і формату, а й ще була відзначена престижною премією в області сантехніки.Колекція, випущена в спокійних сірих тонах і під бетон, ми, напевно, зараз не відкриємо Америку, написавши, що даний колірної тон переживає найсприятливіший для себе час уже кілька років поспіль. Формати плиток в цій колекції варіюються від 60х120 см, 120х120 см і 120х26 см. Формати актуальні, який би формат Ви не обрали, Ваша ванна кімната буде прекрасно виглядає, завдяки спокійним сірим відтінкам, які ніколи не будуть Вас напружувати , тому, що даний відтінок вважається нейтральним, це той відтінок, який де треба доповнить, що треба приховає, а що необхідно підкреслить. Незрівнянна колекція, як справжнє прикраса ванної кімнати, а фабрика виробник, як надійний гарант якості плитки. Матеріал цих плит, що для підлоги, що настінної-керамограніт, а ось товщина її 6 см., Це вважається тонка плита для такого матеріалу і перевага, в тому, що, уклавши її на стіну Ви не загубите простір.

У цій статті ми зачепили, так би мовити витоки та основи світу плиток і одним прикладом показали формати і метод укладання плиток, але це крапля в морі в порівнянні з усім обсягом і асортиментом. Дуже багато індивідуальних варіантом можна впровадити за допомогою плитки, вся краса буде виходити від Вашого погляду і бажання, але найголовніше, що хотілося підкреслити в цій статті, що немає межі Вашої фантазії. Фантазуйте, а ми з великим завзяттям підберемо Вам варіанти для вибору.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній