Ви запитували, ми даємо відповіді. Geberit, Hansgrohe, Tece.

Ви запитували, ми даємо відповіді. Geberit, Hansgrohe, Tece.За час роботи інтернет магазину у наших покупців були своєрідні і різні питання з того чи іншого питання. Ми в цій статті опублікуємо найпоширеніші і постараємося дати на них вичерпні відповіді.

Питання про різні товари сантехніки, тому формує план.

1. Інсталяції Geberit, на перший погляд все однакове, але різна вартість в чому кардинальна відмінність.

2. Tece, кажуть, що є одна універсальна інсталяція до якої підходять всі клавіші, чи так це?

3. Як правильно підібрати змішувач на умивальник, так, щоб комфортно було ним користуватися в побуті?


Перше питання, це інсталяції, перед тим як відповісти безпосередньо на оформлене питання, розповімо в двох словах, що це взагалі за така конструкція інсталяція і для чого вона потрібна, як обов'язкова умова.

Інсталяція, це металева, дуже міцна конструкція, яка необхідна для того, що замурувати її в стіну, а на спеціальні кріплення встановити на неї унітаз без бачка, так як ось в цю саму, міцну і металеву конструкцію запроваджено бачок, куди надалі буде подаватися вода для змиву, а на самому верху її, розміщено місце для кнопки. Конструкція призначена для установки на неї підвісного унітазу. На сьогоднішній момент це найпоширеніший і затребуваний метод.

Перевага підвісних унітазів, встановлених на інсталяцію, по-перше, дуже красиво і доречно виглядають в абсолютно будь-яких інтер'єрах, по-друге, такий метод монтажу, істотно заощаджує час на прибирання.

1. Інсталяції Geberit, на перший погляд все однакове, але різна вартість в чому відмінність.

Відповідь. У швейцарського виробникаGeberit є величезний асортимент інсталяцій для підвісного унітазу, ми виділимо, чотири, основні, найбільш затребувані з них і розповімо в чому суттєва відмінність.

Найголовніша відмінність у всіх цих інсталяція одного виробника цеасортимент клавіш змиву води, під кожну з них своя лінійка і забігаючи наперед відразу скажемо, що не можна вибрати вподобану Вам клавішу і встановити її на будь-яку інсталяцію Geberit.


Розгорнутий список інсталяцій для підвісного унітазу і клавішами змиву води під кожну.

Отже, перша, інсталяція, знайома дуже багатьом відвідувачам, це інсталяція, яка пропонується виробникам під артикулом458.126.00.1, під неї, строго вибираються клавіші з назвою Delta. У побуті таку інсталяцію називають "Інсталяція Delta".

Для цієї інсталяції Вам буде запропоновано п'ять видів кнопок змиву води, уяких матеріал, це пластик, а ось стиль або дизайн різний, є з чого вибрати, але все ж асортимент не такий великий, як хотілося б.

Перевага інсталяції під клавішу Delta, це її вартість і надійність в експлуатації.Другу і третю інсталяцію,а саме 111.300.00.01 і 111.796.00.01 ми об'єднаємо, тому, що клавіші змиву у них однакові, різниця тільки в глибині металевої рами. Ці дві інсталяції, строго, підходять тільки під клавіші Sigma, більшість покупець її називають "Інсталяція під Sigma"У інсталяції, артикул, якій 111.300.00.01глибина монтажу 12 см., це трохи і не мало і це не є каменем спотикання в частих випадків, але є ніші або стінки, які дуже тонкі і щоб встановити інсталяцію на одному рівні зі стіною, Geberit, запропонує Вам інсталяцію з артикулом 111.796.00.01у неї можлива глибина 8 см., але є застереження, така глибина буде можлива, якщо відведення каналізації відбуватиметься "в підлогу", це дуже важливий момент, просимо Вас врахувати дану інформацію.


Четверта з самий поширених інсталяцій, артикул, якій 111.030.00.0 у неї глибина монтажу17 см.,в деяких випадках, ця глибина може бути критична, але дана величина не є основним і головною відмінністю. Виділяється дана інсталяція вартістю і своїм оригінальним асортиментом клавіш змиву води.


2.Tece, кажуть, що є одна універсальна інсталяція до якої підходять всі клавіші, чи так це?Вдповідь.Так, це так є, це істотне і незаперечна перевага, німецького виробника. Зупиняючи свій уваги на інсталяції Tece у Вас не виникне неприємного моменту в обмеженому асортименті клавіш змиву води. Також додамо, що лінійка кнопок змиву води досить велика, є, що вибрати від демократичного варіанту до індивідуального польоту фантазії.


3. Як правильно підібрати змішувач на умивальник, так, щоб комфортно було ним користуватися в побуті? І якщо у цього виробника кольорові змішувачі?


Все люди рано или поздно делают ремонт и один из основных и не терпящий отложения вопрос, это выбор смесителя. Наверняка многие заметили, заходя на сайт или магазин, что форма смесителя одна, а высота или же комплектация разная, но если разная высота смесителя сразу бросается в глаза и отличие на лицо, то встречаются еще у одной формы смесителя разная комплектация, например, с донным клапаном и без донного клапана. В этом случае тут надо внимательно читать характеристики смесителя, но мы бы не сказали, что это очень важный параметр, хотя некоторые покупатели останавливают на этом внимание.

Важливим параметром, є його висота, а вибір висоти змішувача залежить від умивальника, який Вам сподобається.

Умивальники бувають різні за методом монтажу і висотою бортика, краще і правильніше звернутися до менеджера за порадою. Але як приклад, покажемо Вам декілька основних комплектацій.

-До підвісному умивальника підходять стандартні змішувачі, там є варіації різної висоти, але вони не значні. Радимо Вам звертати увагу на довжину носика, це дасть Вам зрозуміти чи не буде вода потрапляти на внутрішню стінку раковини і тим самим розбризкувати воду за межі раковини?

- Умивальник на стільницю без отвору під змішувач, дуже гідно і актуально виглядає в ванних кімнатах, але до вибору змішувача треба підійти з усією серйозністю. Змішувач для такого умивальника, настійно рекомендуємо розглядати, висота якого перевищує 20 см. Саме ця висота дозволить Вам користуватися умивальником і змішувачів з найбільшим комфортом. Важливо пам'ятати, що високі змішувачі встановлюються на стільницю.

- Є ще змішувачі зі стіни, такі змішувачі підходять для багатьох умивальників: вбудований в стільницю, підлозі вбудовані, для тих же, що встановлюються на стільницю. Практично всім умивальників, у яких відсутній майданчик під змішувач, всім їм підходять дані змішувачі.


Але пам'ятайте, що з кожного правила є виняток, ці виключення утворюються через величезного асортименту і раковин і змішувачів, в даному випадку тут змішувач залежить від раковини і навпаки, щоб уникнути неприємностей, ми Вам рекомендуємо звернутися до фахівців цієї сфери діяльності.


Інтернет магазин Аквадемі, пропонує Вам великий асортимент сантехніки, а також професійну консультацію.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній