Кутова ванна: все, що повинен знати кожен покупець

Кутова ванна: все, що повинен знати кожен покупець


Виявилися в кутку? Не біда, це може бути просто найкраще місце для ванни Вашої мрії. У цьому блозі, Ви дізнаєтеся чому і як кутова ванна може стати Вашим найулюбленішим місцем в будинку. Кутова ванна зруйнувала стереотип щодо обов'язкової прямокутної / овальної форми, ергономічна форма в сукупності з естетичним зовнішнім виглядом кутовий ванни зумовили її велику популярність, зробивши свого роду переворот в світі сантехніки.

Дивна планування? Обмежений простір? Або Ви просто шукайте яке щось нове рішення? Відповіддю на всі Ваші питання цілком може бути кутова ванна. Той дивний кут або дивної форми стіна може стати чудовим місцем саме для неї. Хто очікував, що у Вашій ванній такий потенціал, правда? Кутові ванни підійдуть в будь-яку ванну: маленька, кутова, дивної форми або навіть просто в звичайну.


Що таке кутова ванна?

Кутова ванна - це ванна, зазвичай кутовий форми, призначена для розміщення в кутку ванної. Найчастіше вони бувають трьох- або п'ятигранні, однак на сьогоднішній день є можливість замовити таку ванну в різній формі, розмірі або конфігурації.


Кякі плюси і мінуси кутовий ванни?

Плюси:

Звільняє простір у ванній, надаючи більше місця в центрі кімнати Може надати більше місця для купання, ніж інші ванни Ефективно використовує кути, дивні вигини або «мертве простір» Пропонує рясне простір для туалетного приладдя з боків Велика розмаїтість форм, розмірів, конфігурацій і функцій Візуально виглядає цікавіше; розбавляє типову лінійну розстановку Може бути відразу з душем (два в одному) або надасть достатньо вільного місце для окремо стоїть душової кабіни

Мінуси:

Часом важко дістати до далеких кутів під час збирання Може бути не найефективнішим рішенням для деяких ванних кімнат; можуть виявитися занадто громіздкими Залежно від форми і розміру, може бути важко зайти і вилізти з ванни


Який розмір кутовий ванни?

Кутові ванни доступні в широкому діапазоні розмірів і глибин, щоб дає можливість вписатися практично в будь-яку ванну кімнату або кут. Вони зазвичай варіюються від 120см до 190см в довжину, від 80см до 210см в ширину і від 50см до 75см у висоту.


Як виміряти кутову ванну?

Виміряйте ванну в найширших і довгих точках, щоб отримати довжину і ширину; для висоти, виміряйте ванну зовні від підлоги до її верхній частині. Зверніть увагу, що ширина і довжина часто майже однакові на кутових ваннах. Кутові ванни часто встановлюються зі спеціальним корпусом, свого роду низькою стінкою, зазвичай виконаної з плитки, акрилу або інших матеріалів, які оточують ванну і чудово поєднують її з іншою ванною кімнатою. Роблячи виміри своєї ванної кімнати, виміряйте також дверний проріз і будь-які інші отвори, через які повинна пройти ванна, щоб дістатися до ванної кімнати - переконайтеся, що вона впишеться!

Кутові ванни - зберігають багато вільного місця, але переконайтеся, що Ваша ванна кімната може вмістити кутову ванну. Мінімальна рекомендована вільний простір від країв ванни - 55 см, але зазвичай рекомендується близько 75см.


Які є варіанти установки кутовий ванни?

Кутові ванни універсальні і можуть бути встановлені кількома способами. Багато моделей доступні з вибором місця для зливу (праворуч або ліворуч або в центрі) для легкого доступу до водопроводу. Плануйте встановити кутову ванну поруч з умивальником для кращого доступу до водопровідних і дренажним трубах.

Кутова окремостояча ванна точно не залишиться непоміченою; якщо Ви віддаєте перевагу більший простір для речей по краях або менш традиційний вид, подумайте про кутовий ванні втопленою в підлогу. Така ванна також забезпечить безшовну установку для більш легкого прибирання.


Які функції доступні в кутових ваннах?

Більша місце для купання забезпечують достатній простір також для додаткових функцій. Є великий вибір з функцією гідромасажу.


Як зробити кутову ванну більш ефективною?

Не просто встановити її в кутку; організуйте і сплануйте все так щоб отримати максимум користі і комфорту від цієї форми.


Як можна обіграти бічні панелі кутовий ванни?

Ванна може виглядати красиво з усіх боків, проте є велика ймовірність, що Ви захочете встановити бічні панелі, щоб зберегти тепло, коли Ви їй користуєтеся (тим більше якщо Ви плануєте об'єднати ванну з душем, тоді Вам обов'язково знадобляться бічні панелі). Скляна кутова душова кабіна може бути встановлена на Вашій ванні, щоб не пропускати холодне повітря.


Як оновити кутову ванну?

Деякі покупці вважають, що кутова ванна це давно пішов тренд. Вільно стоять ванни - ось що насправді модно і актуально зараз, проте і її можна легко встановити в кутку. Якщо Ви хочете оновити вже існуючу кутову ванну або перетворити свою непоказну кутову ванну будь-що то дуже красиве, у Вас є багато варіантів. Оскільки ці ванни мають більш відкриті краю, ніж інші, вони можуть бути облицьовані панелями, плиткою або практично будь-яким іншим матеріалом, що дозволить їй стати центром уваги у Вашій ванній кімнаті.


Як перетворити кутову ванну в душ?

Деякі форми кутових ванн підходять більше для комбінації ванни / душа, ніж інші; більшість з них можна легко використовувати як ванну, так душем. Для розкішного відпочинку перетворите свій кут в міні-спа з кутовим паровим душем. Якщо Ви хочете повністю позбутися від ванни, цей кут може бути оснащений кутовий душовою кабіною, для цього знадобиться душовий піддон і відповідні душові двері.


Як прикрасити кутову ванну?

Кутові ванни часто стають фокусом всій ванній; прикраса навколо і поруч з нею покращує її зовнішній вигляд. Додайте полки або ніші на стіни для додаткового зберігання і візуального ефекту; для дійсно розслабляє сеансу, при можливості і наявності розмістіть ванну під або поруч з вікном, прикрашеним красивою фіранкою.

В нашому інтернетмагазині є безліч варіантів і дизайнів ванн за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в будь-яку Вашу ванну кімнату.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній