Порівнюємо чотири основні інсталяції Geberit 458.126.00.1, 111.796.00.1, 111.300.00.5, 111.370.00.5.

Порівнюємо чотири основні інсталяції Geberit 458.126.00.1, 111.796.00.1, 111.300.00.5, 111.370.00.5.

Статтю присвятимо поширеному питанню серед покупців, які знайомляться з інсталяціями для підвісного унітазу швейцарського виробника, щоб надалі її придбати. Сьогодні споживач за своїми об'єктивними причинами хоче сам вибирати і купувати всі предмети сантехніки. Але щоб максимально правильно вибрати той чи інший товар сантехніки, йому необхідно розуміти тонкощі продукту, а це не завжди можливо в силу тих чи інших обставин, це як правило або недостатньо точної інформації, яку можна знайти в мережі інтернет або ж інформація подається «технічною» мовою, яку важко зрозуміти. Так, ми повністю згодні, що є деякі продукти сантехніки, які досконально знає менеджер з продажу завдяки тому, що дуже часто рекомендує цей товар, а також відвідує навчальні семінари. Інсталяції для підвісного унітазу і є тим самим яскравим прикладом, того, що мало хто розуміє її установку і якщо з питанням установки допоможе або кваліфікований сантехнік, або ж, якщо самому споживачеві важливо в цьому питанні розібратися, то такий інтернет сервіс як ютуб відповість на більшість питань, то ось відмінність між ними знайти в мережі можна, але це нелегко. Саме тому ми вирішили в одній статті підкреслити основні та визначальні відмінності чотирьох інсталяцій для підвісних унітазів, всесвітньо відомого виробника Geberit.Отже, перша відмінна риса інсталяцій для підвісних унітазів Geberit складається в їхніх назвах саме з назви можна спочатку відрізняти данний продукт сантехніки.


1. Інсталяція для підвісного унітазу Geberit Duofix Delta (артикул 458.126.00.1)


Дана інсталяція, призначена для установки на неї підвісного унітазу.

Багато покупців запитують чи унітази підходять для цієї інсталяції?

-Так, 99% унітазів європейських виробників без будь-яких проблем встановлюються на всі без винятку інсталяції, швейцарського бренду Geberit.

У даній інсталяції, ширина дорівнює 50 см., Але це параметр не є чимось з ряду геть що виходять, у більшості аналогічного продукту така ширина. Важливий параметр у інсталяції, це її глибина. Бо часто покупець стикається з проблемою потрібного простору для її установки. В інсталяції під назвою Delta, глибинастандартна і вона одна, це 12 см.

Яскраво вираженим відмінністю інсталяції для підвісного унітазу від аналогів, є його відносно невеликий вибір клавіш змиву. Але саме зовнішній вигляд клавіші змиву води для покупця є визначальним фактором у прийнятті рішення адже по суті після всіх монтажних робіт, споживач бачить тільки клавішу.


Надаємо Вашій увазі візуальну лінійку клавіш змиву води, які гарантовано підійдуть до інсталяції під назвою Geberit Duofix Delta (артикул 458.126.00.1)


Дуже важливо взяти до відома, що під кожну модель інсталяцій строго підходить свій асортимент клавіш змиву води. Ми Вам не рекомендуємо розглядати варіант придбання інсталяції Delta, а клавіші вибирати, наприклад, від інсталяції Sigma.

Чому?

Тому що вони різних розмірів, клавіші Sigma ніколи правильно не встановляться на інсталяцію Delta і навпаки. Найнеприємніше в цій ситуації буде, що Ви придбаєте одну з найбільш недорогих інсталяцій, вмонтуєте її в стіну, кнопка Sigma не підійде, і доведеться або міняти її рекомендуєму виробником клавішу або демонтувати інсталяцію, що мало кому хочеться робити.

У випадку з інсталяцією Delta все досить просто, габарити у даній інсталяції стандартні, якщо порівнювати її з цією ознакою серед аналогів швейцарського бренду, а ось клавіші змиву води підходять тільки ті, які називаються Delta


Наступний блок статті присвятимо,інсталяцій для підвісного унітазу під назвою Sigma дане сантехнічний виріб користується підвищеною увагою середу покупців.

Беззаперечноюперевагою даної лінійки товарів, це вибір по:

- Габаритами. Є можливість вибрати інсталяцію Sigma, де глибина буде дорівнювати 12 см, а також 8 см.

- По призначенню. В одній з інсталяцій для підвісного унітазу Geberit Sigma, може бути укомплектована з функцією очищення повітря.

-Великий вибір клавіш змиву води.

Пропонуємо розглянути три основні інсталяції Sigma,які, є найпоширенішими на ринку України і позначимо їх відмінності між собою.


1. Інсталяція для підвісного унітазу Geberit Duofix Sigma 111.300.00.5.


Випускається виробником в такому розмірі: ширина 50 см., А глибина 12 см. Зазначені параметри в точності повторюють вище описані інсталяції Detla, це єдине, що є спільного між ними.

Істотною відмінністю даної інсталяції, є, найширший асортимент клавіші змиву води, які також строго рекомендуються для монтажу цієї інсталяції.

Вибір клавіші змиву можна вибрати з різного матеріалу, різної форми і в різних колірних рішеннях.


Надаємо Вашій увазі візуальну лінійку клавіш змиву води, які гарантовано підійдуть до інсталяції під назвоюGeberit Duofix Sigma (артикул 111.300.00.5.)Весь асортимент клавіш змиву водиSigma Geberit


2. Інсталяція для підвісного унітазу Geberit Duofix Sigma 111.796.00.1


Зверніть увагу, що незважаючи на те, що, назва збігаються і на перший погляд може здатися, що це однаковий продукт, але це не так. У даній інсталяції глибина 8 см., Це за умови, що вивід труби в стік буде виводитися в підлогу.

Кардинальні відмінності двох інсталяцій з однаковою назвою Sigma, але з різними артикулами.

Інсталяція Geberit Duofix Sigma 111.300.00.5. -має глибину: 12 см.

Інсталяція Geberit Duofix Sigma 111.796.00.1 -має глубину: 8 см.

Вибрір клавіш змиву води також досить великий і майже всі клавіші змиву води, попередньої інсталяції для підвісного унітазу підходять для цієї, майже.Підводячи проміжний підсумок, сміливо стверджуємо, що єдиною суттєвою відмінністю цих двох інсталяцій, є їх параметр, який визначаєглибина.

Що стосовно клавіш змиву води, їх такий великий асортимент, що знайти аналог не є проблемою. Як правило на практиці, покупець знаходить для себе, ту клавішу, які задовольняє його критерії.


3. Інсталяція для підвісного унітазу Geberit Duofix Sigma (артикул 111.370.00.5)


У даній інсталяції, габарити стандартні, ширина: 50 см., Глибина: 12 см., Але у неї є дві відмінності, про які знаючи, Ви з легкістю відрізните її від схожих інсталяцій з їх оригінальною назвою Sigma.

Перше,одне з найістотніших відмінностей даної інсталяції, є її впроваджена технологія, яка при натисканні на клавішу змиву очищає Ваш повітря від неприємних запахів.

Друга відмінність, полягає у виборі клавіші змиву з цією технологією. Вона всього однаSigma 40, прямокутної форми, а ось колірний фон і матеріал клавіші досить цікавий і є з чого вибрати.


Нам цій ноті підходимо до завершення стаття, де ми постаралися в лаконічній формі відобразити для Вас різниця інсталяцій для підвісних унітазів широко відомого і такого улюбленого сантехниками і монтажниками. Швейцарського виробника Геберіт.


У даній статті відображено думку менеджерів компанії Аквадемі,які за довгі роки практики в досконало володіють технічними знаннями даного продукту. У разі, якщо Вам недостатньо даної інформації і у Вас залишилися питання по інсталяцій Geberit, телефонуйте і приходьте в наш салон сантехніки, фахівці даного напрямку допоможуть Вам відповісти на всі Ваші запитання.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній