Список душових систем з термостатом Hansgrohe від менеджерів інтернет магазину Аквадемі.


Список душових систем з термостатом Хансгрое від менеджерів інтернет магазину Аквадемі.

Що з себе являє виробникХансгрое говорити вже і не доводиться. Сьогодні покупець сам може розповісти менеджеру про німецького виробника Hansgrohe.Він вже знає про довговічну роботу того чи іншого продукту. На сьогоднішній день нічого абсолютно не змінилось з кожним роком товари виробника вдосконалюються зовнішнім виглядом і своєю якістю. Напевно, кожна людина стикався з ситуацією, коли один раз віддав перевагу тому чи іншому товару побуту і залишився ним дуже задоволений при наступній покупці, звичайно хочеться купити товар у того ж виробника, але на жаль, придбавши його можна сильно розчаруватися в якості його роботи і абсолютно не важливо, змішувач це або електронна книга. З Hansgrohe цієї метаморфози не відбулося, мало того, що якість залишилася на колишньому високому рівні так і ще замовляючи, будь-яким чином товар під замовлення, виробник в тандемі з компанією імпортером в максимально короткі терміни його Вам імпортує на київський склад. В середньому термін поставки це 1.5 місяці, але може і збільшитися в залежності від категорії товару.Із загальної інформації підкреслимо, що даний виробник є законодавцем напрямки, саме вони привносять новизну в дизайні того чи іншого змішувача в маси. Виробник співпрацює з дизайнерами світового значення, щоб у Вашій ванній кімнаті був встановлений не просто змішувач за призначенням, а справжній витвір мистецтв.Ну, що? Настає найцікавіший ділянку статті огляду душових систем Hansgrohe, враховуючи, що у виробника величезний асортимент в цій статті докладно розглянемо кілька душових систем з термостатом, які подобаються нам як менеджерам і припадають до душі покупцям.Першість присвоюємо найкрасивішому термостату,який ми коли-небудь бачили. Це термостат, вчинений за своїм функціоналом, призначенням і звичайно ж зовнішнім виглядом. Він являє собою тонку прямокутну форму, на якій розташовано три кнопки перемикача між споживачами, сама ця кнопка виготовлена ​​в такий же прямокутної широкої форму, що надає їй шику, лиску і неповторності аналогічних продуктів інших виробників. Також на цій прямокутній формі (накладки) на деякій відстані знаходиться термостат округлої форми, у якій посередині знаходяться рельєфність для комфортного його використання (рельєф завдано для того, щоб не ковзала рука при регулюванні напору води). Окрасою описуваного термостата є його матеріал, він може бути: хромованим, біле скло і чорне скло. Скло дуже красиво виглядає в інтер'єрі, такий термостат відразу станемо акцентів у Вашій ванній кімнаті.Для установки даного термостата необхідна внутрішня частина.


Так як даний термостат ставитися до ексклюзивного асортименту він привозиться в Україну під індивідуальне замовлення, орієнтовний термін його поставки близько 1.5 місяців.


Чщоб з таким термостатом вийшла душова система до нього треба вибрати верхній душ і ручна душова лійка.
З даної лінійки виробник пропонує такі ж форми термостата, де буде впроваджено вилив або ще його називають "носик" для ванни, де залишиться тільки вибрати верхній душ і ручну лійку на вибір.

Іменного такого тонкого і досконалого аналога термостата в Україні немає, тому і вартість термостата не дешева. Але представляючи такий термостат у себе в ванній кімнаті приходиш до думки, що витрачені гроші того варті.


Друге місце, заслужено займає одна з найбільшнедорогих душових систем з термостатом зовнішнього монтажу повністю готовою для установки.

У даної системи, верхній душ прямокутної форми з хромованим покриттям, а ось ручної душ виготовлений в круглій формі, поєднання колірної гами у неї: хром / білий. Впроваджений термостат також виконаний з хромованим покриттям.У даної системи, верхній душ прямокутної форми з хромованим покриттям, а ось ручний душ виготовлений в круглій формі, поєднання колірної гами у неї: хром/білий. впроваджений термостат також виконаний з хромованим покриттям.


Важливо взяти до відома: для безперебійної роботи термостата, виведення гарячої води повинен бути строго з лівого боку. В іншому випадку змішувач з термостатом буде працювати некоректно або взагалі не буде.


Гідністю і перевагою змішувача з термостатом незалежно якого призначення для ванни або для душа, є: це його одноразове налаштування подачі теплої води, яку Ви самостійно, дуже легким способом виставляєте. На видимій частині термостата з правого або з лівого залежно від моделі на важелі встановлена шкала і фіксатор у вигляді кнопочки температури води, що подається.

І друга перевага даної душової системи з термостатом, це: термоелемент вирівнює тиск води, якщо воно є, і Ви не відчуваєте на собі його перепади.

Дана душова система пропонується як для душа, так і для ванни. На жаль, колірну гамму Ви вибрати не можете. Колір покриття у неї один.

Вартість її є найдешевшою, якість роботи і виготовленні таке ж, як і у душових систем з дорого асортименту. Низьку ціну системи забезпечує матеріал верхнього душа він з: пластика.


У зв'язку з цим розвіюємо міф: пластиковий матеріал верхнього душа ніяким чином не впливає на його довгострокову роботу.


Єдино, що зовнішній вигляд верхнього душа із пластику й латуні буде зовсім небагато візуально відрізнятися. Ось і вся відмінність.

Ну і третє, почесне місце займає душова система з таким же термостатом,але повністю готова до установки. Тип монтажу у неї - прихований, адже по мимо верхнього, ручного душа в комплектацію входить прихована частина.

Термостат входить в лінійку товарів преміум сегменту, він його тонка форма викликала стільки багато захоплених відгуків від покупців, викликав надалі великий попит, що виробник переглянув цінову політику змішувача з термостатом. Зараз цей термостат доступний багатьом покупцям. Термостат-змішувач виготовлений з власником верхнього душа і підключенням.


Компанія імпортер Аквадеміна цьому не зупинилася і створила свій комплект душової системи з термостатом, в який входить: верхній душ з одним режимом струменя, його форма, наближена до квадрату, але з округленими краями і хромованим покриттям. Ручний душ, той же схожий за формою квадрат з округлими краями, колір ручної лійки, це симбіоз хрому і білого покриття. Металевий шланг, довжиною 1,5 метрів і найприємніше в вартість комплекту входить прихована частина. Іншими словами, за відносно не велику вартість, враховуючи, що сам термостат з останньої колекції виробника, Ви, купуючи її, можете бути точно впевнені, що нічого додатково докуповувати не треба. Практично і недорого ось як трьома словами можна позначити зібраний нами комплект.Ось і підійшов до свого завершення огляд душових систем з термостатом, яким не тільки ми менеджери віддаємо перевагу, але вони і не байдужі покупцям, які заходять до нас в один з наших салонів.


У власних салонах Аквадемі представлені у виставкових залах досить великий асортимент Хансгрое,запрошуємо Вас в навіч з ним познайомиться, а також задати всі Ваші питання по продукту Hansgrohe безпосередньо у одного з наших менеджерів. Вас в навіч з ним познайомиться, а також задати всі Ваші питання по продукту Hansgrohe безпосередньо у одного з наших менеджерів.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній