Змішувачі на ванну традиційного монтажу, у якого виробника красивіше і якісніше?


Компанія Аквадемі,є офіційним імпортером трьох європейських виробників, два з яких дуже добре відомі більшості покупців, а третій не так широко відомий і впізнаваний на українському ринку, але це не скасовує його гідність перед старичками в деяких аспектах він навіть перевершує популярні бренди.

Які? Читайте далі в статті.

Отже, як ми раніше озвучували імпортуємо змішувачі для ванни таких виробників:


1. Хансгрое і не втомлюємося повторювати, що ім'я виробника говорить сам за себе. Його люблять, йому довіряють, новинки чекають з нетерпінням, бо це один з небагатьох брендів, який привносить щось нове в область сантехніки і обов'язково стає законодавцем темпу в виробництві, в технології виконання, ну і звичайно в стилі виконання. Хансгрое, вузько працює в напрямку змішувачів всіляких призначень і з року в рік удосконалює свій асортимент.

У цій статті викладемо Вам колекції змішувачів зовнішнього монтажу, німецького бренду Хансгрое.

І першою колекцією буде “Focus”, тому що вона сама не дорога, але відразу спростовуємо помилкового думку: недорого не означає, що при цьому буде втрачено якість. Абсолютно ні. Латунний картридж, латунний корпус і привабливий зовнішній вигляд. Так, немає в цій колекції новомодних фішок у вигляді кнопок, але це і не завжди потрібно. Якщо для Вас якість стоїть в пріоритеті, і Ви спокійно ставитеся до різних видів нововведень, то ця колекція Ваш варіант. Зовнішній вигляд колекції не поступається іншим товарам колекцій виробника.Єдина відмінна риса, колекції, це її округлені форми.


Колекція Metris, нам подобається найбільше із-за його неповторного стилю виконання. Чітко виражений кант змішувача, дизайн поєднав в собі плавні переходи і масивну форму. Дуже добре виглядає і у змішувачів цієї колекції є великі шанси стати завершальним або тим найголовнішим акцентом загального стилю ванної кімнати. На наш погляд, дані смесітелі- це ідеальне поєднання ціни, якості та зовнішнього вигляду, який врізається в пам'ять.

Також в цій колекції можна вибрати змішувач, де буде поєднуватися хром і золото. Поєднання цих покриттів вже сміливо може претендувати на місце, де закладено класичний стиль дизайну ванної кімнати.

У колекції Metris, є ще свої різновиди, це Metropol і Metris S.

Особливість Metropol, це його вибір покриття, зовнішній в точності повторює форму основної назви колекції, а ось Metris S, відрізняється своїм плоским важелем управлінням.Вартість змішувачів на ванну, колекції Metris, буде трохи вище ніж Фокус, і причина цього явища стає унікальний і незабутній зовнішній вигляд, і асортимент даної колекції більший.


Змішувачі Talis, відмінною рисою цієї колекції, є його тонкий, елегантно зроблений важіль управління. Змішувач собою являє масивний, латунний корпус і тонке управління. Важіль спрямування, асоціюється з паличкою. Перевага такого важеля управління в тому, що, вимикаючи воду мокрою рукою, Ви не поширюєте крапельки води на весь змішувач, це і надає змішувача практичності.


Logis змішувачі, змішувачі на ванну з цієї лінійки, за своїм стилем виконання дуже нагадує колекцію Фокус, з єдиною відмінністю: важіль управління і вилив виготовлені в більш квадратній формі, такий змішувач буде чудово виглядати в ванних кімнатах, де дизайнер передбачив поєднання квадрата і овальної форми. Ми вже неодноразово писали, але хочемо ще раз повториться, поєднання цих двох форм, пом'якшать відчуття неприступності і строгості загального стилю дизайну.


PuraVida,це ті змішувачі, зовнішній вигляд, яких вже не перше рік вражає і вражає покупець, але ще і гордість виробника. Ідеєю створення такого змішувача став айфон, основна форма виливу змішувача повністю повторює форму усіма улюбленим айфоном. Важіль управління змішувача на ванну також незвичайний, він виготовлений у вигляді джойстика, родзинка змішувача.Покупці часто запитують, чи не виходить, з ладу змішувач через таке управління?

-На нашому досвіді, ми жодного разу не заповнювали рекламацію з таким висновком.

Принцип роботи важіль на управління: коли джойстик встановлений по середині змішувача, це його стан як при закритті води, вправо і вліво відповідно це включення гарячої та холодної води і за рахунок його кругового рух Ви налаштовуєте комфортну доя себе температуру.

Ця колекція в свій рік випуску отримала ряд престижних премій, також даний стиль виконання викликав схвальні відгуки від покупця. Цінова політика колекції сама висока з усіх вище перерахованих і ми, думаємо Ви з нами погодитесь, що вартість даної лінійки себе повністю виправдовує.


Ми навмисно зробили огляд змішувачів на ванну зовнішнього монтажу,бо нам здається, що, не дивлячись на всі модні, актуальні тренди даний вид монтажу завжди залишиться класикою. Його не забудуть, через свою простоту в установки і традиційного і інтуїтивно зрозуміло управління у використанні.

Hansgrohe це фабрика номер один у виготовленні змішувачів, гідністю виробника є його широкий асортимент і цінова політика, яка розрахована на більшість жителів світу.

Змішувачі виробника задовольняють як самого вибагливого і вишуканого покупця, так і людей, які віддають перевагу лаконічній простоті і практичності використання в побуті.

Виробник Хансгрое також пропонує змішувачі зовнішнього монтажу з термоелементом, і називаються вони:змішувачі з термостатом. Сьогодні такі змішувачі користуються великим попитом завдяки своїй функції, яка тримає одну температуру гарячої води, і виключає перепади тиск води на протязі всього часу, поки Ви приймаєте душ. Такі змішувачі не прив'язані ні до однієї колекції через свої універсальні форми.

Це як правило, овальна конструкція, де з одного боку Ви встановлюєте комфортну для себе температуру, а з іншого Ви регулюєте натиск води.

У разі, якщо Вас зацікавив даний вид змішувачів з термостатом, настійно рекомендуємо Вам перед придбанням поцікавитися у Вашого сантехніка з якого боку виведена гаряча вода. Якщо з лівого боку, то такий змішувач можна сміливо купувати, якщо з правої, то як варіант можна додатково придбати спеціальний перехідник або ж відмовитися від термостата.

При установці змішувача для ванни з термостатом, де висновок води встановлений з правого боку, термостат працювати не буде.

Ось і підійшов до свого логічного завершення огляд змішувачів для ванни зовнішнього монтажу, ми постаралися Вам розповісти все особливості змішувачів німецького виробника Hansgrohe, дуже сподіваємося, що стаття допоможе Вам без сторонньої допомоги прийняти правильне рішення перед покупкою.


Салони інтернет-магазина Аквадемі із задоволенням нададуть Вам можливість на власні очі ознайомитися здебільшого асортиментом виробника і відповісти Вам на всі запитання щодо даних змішувачів.


У наступній статті продовжимо розповідати про змішувачі таких виробників як: Duravit і Tres ...


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній