Змішувачі Hangrohe Talis - вибір покупців Аквадемі.

Змішувачі Hangrohe Talis - вибір покупців Аквадемі.


Hansgrohe,це одна із самих найбільших і багатогранних фабрик, яка протягом довгого часу випускає змішувачі всілякого монтажу та призначення. Фабрика, є законодавцем все нових тенденцій і задає ритм напрямки.

Змішувачі, колекції Talis,це самий вдалий симбіоз щодо ціни, різноманітності асортименту і звичайно ж якість, в якому сумніватися не доводиться. Дану лінійку можна назвати новинкою, але так як це одна з найбільш продаваних колекцій, асортимент змішувачів з кожним роком збільшується, тим самим поповнюючи скарбничку колекції.

У даній статті зберемо, для Вашої зручності добірку змішувачів для будь-якої сантехніки однієї форми, колекції Talis Hansgrohe.

І перша істотна відмінність, на яке варто звернути увагу, це на назву, заголовної назву змішувачів Talis,а ось закінчення різний і від цього останнього слова або латинської літери залежить дизайн і форма змішувача. Фабрика ділить дані змішувачі так:

- Talis E, Talis Select E

- Talis S, Talis Select S

І почнемо огляд з новинок цього сезону, змішувачів на умивальник, традиційногохромованого покриття, чорного матового, білого матовогоі багатьох інших колірних відтінків.

Змішувачі Hansgrohe колекції Talis E,це традиційна, перевірена часом форма змішувачів на умивальник. З даної лінійки, є можливість вибрати змішувач не тільки хромованого покриття, але такі колірні відтінки покриттів як: чорний матовий, білий матовий, під золото, бронза полірована і чорний полірований. Це дає можливість покупцеві урізноманітнити або внести яскравим акцент в стиль ванної кімнати.

Змішувачі колекції Talis Select E така, практична в побуті форма змішувача, але тут вже незвичайний важіль управління. Вода вмикається і вимикається за допомогою натискання на змішувач.

Перевагатакого методу подачі води полягає в тому, що при виключенні змішувача з великою ймовірністю у Вам вийде змішувач не забризкати водою і тим самим заощадити час на протирання його до блиску. А також це новий погляд дизайну, який привертає увагу оточуючих.

Hansgrohe змішувачі для раковини, Talis S, це масивна, що запам'ятовується, своєю неповторною формою змішувач з тонкою формою важеля управління. Обескураживающий змішувач для умивальника, але такий змішувач підійде не для всіх ванних кімнат, його дизайн зобов'язує до певного стилю кімнати. Відмінністю між Talis S иTalis Select S у останнього форма аналогічна, а ось важіль управління кнопковий.

У двох словах про дані змішувачах для раковини: одну назву дві принципово різні форми і з різним управлінням подачі води.

Змішувачі для біде Talis Hansgrohe виготовляються фабрикою в двох варіантах, це традиційна форма, яка пройшла випробування часом і судячи з усього в далекому майбутньому, таку форму будуть називати класикою, яка як говоримо ми в цьому часом: «Чи доречна скрізь і завжди», є такі форми, які не змінюватися ніколи через свою практичності використання людьми в побуті за призначенням. І друга, основна лінія форми залишилася колишньою, а ось візуальне сприйняття зовсім інше, це більш сучасна, незвичайна форма, яка зацікавлює своїм зовнішнім виглядом, такий новий погляд завжди у нас викликає підвищений інтерес, дизайн змішувача на біде цілком собі ймовірно може служити вигідно виділяє акцентом ванної кімнати. На даний момент в чорному і білому і другом кольором покритті випускається тільки змішувач для біде із звичайним важелем управління.

Для душової зони і ванни, німецька фабрика також Вам запропонує змішувачі повторює форму колекції Talis.Асортимент змішувачів варіюється від всіма нами відомої і зрозумілої форми і зовнішнього методу монтажу до змішувачів прихованого монтажу. Колірна гамма в цій колекції можлива: білий матовий, чорний матовий, під золото та інші покриття.

Два слова скажемо про прихованому монтажі. Це на сьогоднішній день найбільш затребуваний монтаж, популярність такого методу монтажу забезпечує лаконічний і акуратний зовнішній вигляд змішувача після установки. Але деякі труднощі можуть виникнути або на моменті монтажу або ж при покупці таких змішувачів.

Приходячи в салон або ж розглядаючи змішувачі на сайті Ви часто бачите тільки зовнішню частину, це така собі акуратненько накладка, відносно невеликого розміру, вона може бути як круглої так і квадратної форми і багатьом здається, що це все, що необхідно для установки, дію по аналогії підбору традиційного змішувача для наповнення ванни або душу. Але ні, це не так, до кожної такої симпатичної і лаконічною накладці потрібно в обов'язковому порядку внутрішня частинау кожного виробника вона своя. Тобто, іншими словами, під кожну накладку, яка Вам сподобалася, обов'язково рекомендується своя внутрішня частина. Багато користувачів плутають і називають цю накладку змішувачем, фахівець з підбору Вас, безумовно зрозуміє і запропонує варіанти, але в даному випадку змішувач - це комплект, що складається з зовнішньої частини, яку після монтажу Ви будете бачити і внутрішня частина. Міністерство внутрішніх справ, це і є змішувач тому, що саме там вода і змішується, і вбудовується він в стіну, зовнішньою частиною Ви тільки переключаєте з холодною на гарячу воду, але звістка процес відбувається в стіні, саме тому, без внутрішньої частини неможливо встановити змішувачі внутрішнього монтажу.Кухонні змішувачі Talis Hansgrohe, на наш суб'єктивний погляд, це прикраса всій колекції.

Статні, високі й цікаві змішувачі, побачивши, які, дуже важко відірвати погляд. Лінійка кухонних змішувачів не може похвалитися великим асортиментом, але кожен сам по собі кухонний змішувач багатогранний і по-своєму привабливий, що примітно, в даній колекції немає такого змішувача на кухню, яка б не зацікавив того чи іншого покупця.

На особливу увагу заслуговують високі змішувачі Talis Hansgrohe, не тільки тому що, сьогодні все більше і більше покупців віддають зупиняються на них, а й з-за корисних технологій, які насправді спрощують життя дівчат. Дані змішувачі в собі поєднують такі маленькі на перших погляд нововведення: як витяжною виливши і кнопка, яка при необхідності зупинить потік води. Але ось, якщо кнопка Select, у викликає суперечки в питанні потрібна вона? Все відносно. Ми думаємо, що вона корисна, але до неї треба адаптуватися. А ось, що стосується витяжного виливу, це 100% потрапляння і жодного з наших покупців не виникло з нашими менеджерами дискусії на предмет, чи треба він і чи варто за дану технологію платити. Знову-таки, на нашу думку, воно того варто, витяжною вилив стане незамінним помічником на кухні. З його допомогою, можна не прив'язуючись до простору кухонного миття користуватися водою, наприклад, набирати в високою вазу води для подарованих троянд або ж після випікання торта, «залити» противний водою, щоб залишки пиши легше, очищалися з поверхні.В інтернет-магазині Аквадемі, рівно також, як і в салоні, представлені змішувачі з колекції Talis Hansgrohe, запрошуємо Вас в салон для ознайомлення з продукцією наживо.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній