Змішувачі Grohe. Різноманітність і переваги.Цілюща, універсальна, радісна - вода сама по собі є джерелом натхнення для змішувачів Grohe. Кожен з цих товарів завжди заснований на чотирьох основних цінностях: якість, технологія, дизайн та стійкість. Врівноважуючи їх у всьому, Grohe надає своїм покупцям неперевершене задоволення від води.Якість

Німецький перфікціонізм надає довіри покупцям
Grohe прагне до досконалості на кожному етапі, починаючи з проектування, виробництва і до обслуговування покупців. Історія великої німецької інженерії, ретельні внутрішні тести і численні зовнішні сертифікаційні процеси - ось що дає їх покупцям повну впевненість в імені, якому вони можуть довіряти.Технології

Удосконалення води через технологію
У невпинному пошуку технологічних інновацій Grohe працює над впровадженням новітніх цифрових досягнень, створюючи інтелектуальні рішення, які підвищують задоволення користувачів від води. Фахівці Grohe використовують міць води для підвищення якості досвіду покупців щодня - моменту істини, для їх продукції і бренду.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Дизайн

Ключові елементи доведені до досконалості
У невпинному пошуку технологічних інновацій Красивий і інтуїтивно зрозумілу мову дизайну дає можливість створювати товари, які дають відчуття, що вони були розроблені саме для вас. Ця унікальна риса Grohe, яка є одночасно ергономічною і візуально відмінною, принесла компанії численні нагороди за дизайн.


Экологічність


Збереження води для наступних поколінь

Вода так само важлива, як і повітря, яким ми дихаємо, і це одна з причин, чому Grohe так захоплені цим. Щоб мати можливість пропонувати товари не тільки для сьогоднішнього споживача, але і для майбутніх поколінь, Grohe пропонує більш екологічні змішувачі, такі як Grohe Blue, Grohe Ecojoy і Grohe Silkmove Es. Цим Grohe демонструє серйозну корпоративну прихильність щодо захисту нашої планети.

Grohe Silkmove

Тільки змішувачі Grohe працюють з таким гладким потоком води, що його назвали Grohe Silkmove. Ці змішувачі також пропонують точний контроль над кількістю води і температурою. Картриджі Grohe Silkmove виготовлені з керамічного сплаву з тефлоновим технологією, що робить важіль змішувача легким у використанні на десятиліття вперед. Протягом випробувань механічного зносу, проведеного німецькою технічною інспекцією, високотехнологічні картриджі, вироблені Grohe, перевершували всі товари від великих міжнародних виробників.

Grohe Ecojoy

Всі змішувачі Grohe Ecojoy розроблені для економії води та енергії, щоб зберегти дорогоцінні природні ресурси. Ці змішувачі, оснащені водозберігаючими технологіями, зручні у використанні. Зменшення споживання води і енергії супроводжується зручністю і привабливим дизайном.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Lineare

Космополітична естетика змішувача Grohe Lineare мінімальна, але дуже приваблива. Відповідно до концепції мінімалізму, Grohe Lineare був зведений тільки до найнеобхідніших елементів для досягнення витонченого зовнішнього вигляду. Лінія заснована на двох простих геометричних структурах - циліндрі і тонких прямокутних форм ручки і носика, створюють гарні гармонійні композиції.dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Essence

Класичний образ, м'яко інтерпретований. Цей змішувач для людей, яких приваблює ясний і візуально приємний дизайн. Grohe Essence привнесе естетику без будь-яких претензій. Цей змішувач відмінно підійде в сучасні ванні кімнати і створить простір для цікавої меблів та інноваційних технологій. Натхненні світовими тенденціями, що з'являються на міжнародних дизайнерських виставках, Grohe тепер пропонує 10 кольорових обробок для лінії Essence. Повний асортимент від змішувачів до аксесуарів пропонує на вибір чотири різних кольору: або з елегантною обробкою, або з полірованої. Також є в супер стале і хромі. Це те, що ми називаємо свободою вибору.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Eurocube

Прямолінійний, привабливий і завжди зосереджений на основному. Сучасне життя в мегаполісі стає трохи більш керованою, якщо ви оточені прямими лініями. Головна концепція Grohe Eurocube пробуджує динамічний спосіб життя у зайнятих людей і святкує драматичну красу форми куба.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Eurocube Joy

Космополітичний, кубічний дизайн зі зменшеними прямокутними лініями висловлює якість і інноваційне мислення в першу чергу з відмітним джойстиком для більшої простоти використання. В цілому цей вислів форми, що забезпечує ідеальні акценти для вашої сучасної архітектури ванній.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Europlus

Поєднання скульптурного дизайну і кращого надання послуг. Візьміть уявні форми, складну ергономіку, висока якість виготовлення і розумні технічні деталі, і у вас є формула для змішувача Grohe Europlus. Циліндричний шестигранний важіль - один з багатьох яскравих елементів дизайну.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Eurodisc Joy

Незвичайний. Змішувачі Grohe Eurodisc Joy були створені для цінителів задоволення, які люблять унікальні речі і цінують творчі деталі. Ця колекція настільки особлива, що вона виграла нагороду Red Dot Design Award.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Eurodisc Cosmopolitan

Змішувачі Grohe Eurodisc Cosmopolitan виділяються завдяки їх чудовому стилю і широкому асортименту продукції. Ця колекція допоможе вам в нескінченному творчому пошуку ванної кімнати вашої мрії.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Concetto

Отримайте задоволення від гармонії і досконалої ергономіки точно намальованих ліній, кутів і хвиль. Змішувач Grohe Concetto - унікальне вираз чистого стилю. Чудова особливість - кутовий важіль управління, зручний в управлінні.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Eurostyle Cosmopolitan

Провідна лінія Grohe, змішувач Eurostyle Cosmopolitan доступний в широкому спектрі товарів, всі вони прекрасно доповнюються чотирма отворами для ванної, одне важільним для душа і т.д.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Eurostyle

Ванна кімната може стати місцем, де ви зможете з'єднатися з природою. Місце, яке відобразить вашу чуттєвість і буде названа з вашої власної природою. Grohe Eurostyle перетворює цю мрію в реальність. Органічний дизайн і природна естетика радують око і легкі у використанні. Цей змішувач додасть розслабленої атмосфери, де ви зможете насолоджуватися спокоєм і відчувати себе як вдома.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Eurosmart Cosmopolitan

Дизайнерська серія змішувачів Grohe Eurosmart Cosmopolitan сподобається шанувальникам сучасної архітектури. Ці змішувачі поєднують сучасну естетику з чудовою ергономікою і найвищою функціональністю. Велика серія Grohe Eurosmart Cosmopolitan має шість різних моделей змішувачів для умивальників, кожна з яких чудово доповнює будь-яку кераміку.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Eurosmart

Протягом майже двох десятиліть, легендарне якість зробило серію Grohe Eurosmart очевидним вибором для дизайнерів, архітекторів і сантехніків, що робить цей змішувач №1 у всьому світі з більш ніж 30 мільйонів продажів.


dizayn_grohe_akvademi2.jpg

Grohe Universal

Якщо ви шукаєте елегантне, позачасове і економічне рішення для вашої гостьової ванної кімнати, змішувач Grohe Universal - ідеальний вибір. Тонкий дизайн і незвичайний контроль на кінчику носика справлять враження на ваших гостей. Однак цей змішувач не має контролю температури і подає холодну або попередньо змішану воду.


В нашому інтернет магазиніє безліч варіантів і дизайнів змішувачів Grohe за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в будь-яку Вашу ванну кімнату.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній