РЕЙТИНГКУХОННИХ ЗМІШУВАЧІВ НА ПІДСТАВІ ДУМОК наших покупців


РЕЙТИНГ КУХОННИХ ЗМІШУВАЧІВ НА ПІДСТАВІ ДУМОК наших покупців АквадемІ.


Сьогодні поділимося думкою покупців, яким складно залишитися байдужими до змішувачів для кухні виробників Hansgrohe, Grohe, Tres.

Сформуємо їх рейтинг самих-самих красивих, якісних змішувачів і постараємося відповісти на питання, чому саме вони.

Сьогодні в 21 столітті, виробників, які пропонують змішувачі незліченну кількість і всі вони ведуть маркетингове змагання за лідерство свого товару. Одні беруть маленької вартістю, другі - новими технологіями, треті - великим асортиментом, в загальному стратегія у всіх різна, але мета одна.


Змішувач для кухні, є фінішній прямій ремонтних робіт і установки самої кухні. І як правило змішувач страждає, тому що людина, яка будує ремонт вже неймовірно втомився в підборі, виборі і контролі виконання своїх бажань.

Часто спостерігаємо ситуацію, що як тільки все встановлено, поклеєно і викладено, покупець не витрачає багато часу на змішувач, а потім відпочивши від спринтерського забігу починає придивлятися до змішувача і не завжди їм задоволений адже на самому старті ремонту хотів зовсім інший.

Слухаючи покупців, які вже обживають нову кухню, виникла ідея врахувати думку більшості і сформувати рейтинг змішувачів заслуговують Вашу увагу в надії на те, що прочитавши цю статтю, Ви визначитеся зі своїм вибором і з економите свій час і сили.

Компанія Аквадемі, стала офіційним імпортером трьох виробників, які шануються в Європі і добре відомі на ринку України.


Власний рейтинг змішувачів для кухні німецького виробника Hansgrohe.

Першість,забирає в свою скарбничку змішувач з колекції Focus через свою низьку вартість і лаконічного дизайну. На перший погляд здається, що змішувач з розряду простоти сільської, але це помилка. Це той змішувач, який стоячи на вітрині поруч з новинками виробника і новими технологіями, ріже око, але встановивши його у себе на кухні Ви їм не нарадуетесь.

Логічне запитання, чому?

По-перше, в цьому змішувачі впроваджено правило «золотого перетину», це коли все пропорційно правильно і гармонійно.

По-друге, він не впадає в очі, його мета - практичне використання. Як на мене він підійде тим людям, які більше віддають перевагу зручності, швидкості використання за призначенням, щоб потім втекти на роботу, в спортзал, в садок в загалом зайнятим людям.

Ну, останнє, це ціна. Найнижча ціна у пропонованого змішувача для кухні, яким Вам прослужить, не тільки до закінчення гарантії, але і після.

Змішувач підкуповує людей своїм лаконічним дизайном.

Виробник часто змінює асортимент, щось випускається нове, щось знімається з виробництво, аргументуючи це тим, що та чи інша модель застаріла для сьогоднішнього часу, але конкретно цей змішувач з року в рік випускається у великих кількостях.Друге місце, віддається ностальгічному змішувача з нашої молодості в сучасному виконанні.

У колекції Logis, пропонується даний змішувач, в ціні програє Focusу, але людей, які скучили за таким звичним управлінням, це не зупиняє. Уточнений форми, акуратний зовнішній вигляд змішувача і впроваджена стара добра «класика», стає тим, перевагою змішувача, що грає свою роль в його покупці.

Також зауважу, що даний змішувач не поступиться за кількістю запитів змішувачів з одним важелем.


Третє місце віддаємо серії змішувачів з витяжним виливом, це зараз настільки популярно і затребуване. Ті, дівчата, які один раз спробують такий змішувач в побуті ні за що не повернуться до звичайних змішувачів. Це зручно в приготуванні пиши, у випіканні в промивання ягід. Той випадок, коли треба спробувати, щоб зрозуміти наскільки це практично. У Hansgrohe змішувачів з витяжним виливом дуже багато, ми представимо один на якому покупець найчастіше зупиняє свій вибір. Вартість такого змішувача може здатися досить високою, але повірте нам на слово, у нього не просто так така вартість. Змішувачі з витяжним виливом як правило високі, з потужним важелем управління. Настільки красивий, що стане справжньою окрасою кухні.


Змішувач для кухні Hansgrohe Focus 31806000

Змішувач для кухні Hansgrohe Logis 71280000

Змішувач для кухні Hansgrohe Metris 14821000


Grohe –змішувачі для кухні затребувані серед покупців.

У даного виробника вибір покупця відрізняється від попереднього. Тут рейтинг побудується від дорого змішувача до не дуже дорогого.

Пальму першості віддамо змішувача для кухні з колекції Essence, через свого стилю виконання. Низ змішувача зроблений, пляшкової форми переходить в тонке горлечко виливу. І чого гріха таїти, це дуже ефектно виглядає в будь-якій кухні.Другимза популярністю Grandera, складно підібрати слова для опису, зовнішній вигляд змішувача викликає захват у покупця, це любов з першого погляду. Той випадок, коли побачив і захотів. Вартість змішувача для кухні досить висока і він поставляється на наш склад за попереднім замовленням. Але все це не зупиняє покупця внести передоплату і чекати його в наявності. Беззастережно ідеальна модель хоч і недешева.

Закриває рейтингпо виробнику Grohe змішувач в самому демократичному сегменті - це колекція Bauloop.

Незважаючи, на те, що у змішувача для кухонної раковини низька ціна у нього досить затребуваний дизайн виконання і він дуже практичний в побуті через свою висоти. На важелі управління є отвір для ще більшого комфорту у використанні.

Змішувач для кухніGrohe Essence 30269000

Змішувач для кухні Grohe Grandera 20389000

Змішувач для кухні Grohe BauLoop 31368000


Tres - рейтинг змішувачів іспанського виробника.

Незважаючи на те, що виробник Tres не є дуже поширений серед більшості покупців він безперечно заслуговує увагу як серед людей, так і серед менеджерів цієї сфери діяльності. Тільки через те, що він маловідомий до нього рекомендуємо придивитися. У даного виробника дуже цікаві змішувачі по дизайну якістю вони не поступляться гігантам цієї сфери, але, і вартість приємно порадує покупця.

Самим часто запитуваною змішувачем для кухні, виділяємо колекціїQuadro, глянувши на зовнішній вигляд якого стає зрозуміло чому.

Квадратна форма змішувача зупиняє на собі погляд, саме цей квадрат виграє у аналогічного змішувача іншого виробника, чому?

Тому, що він ідеальний в своєму виконанні і за вартістю буде нижче ніж у колег по сфері.


Другий не менш привабливий,це колекція Monocomando такий «билинний» стиль, дуже доречний в тематичних закладах громадського харчування. Його можна придбати в різних колірних тонах «Хром, Мідь, Нержавіюча сталь». Особлива увага приділяється кольором «мідь» дуже гідно виглядає. Зроблено під старовину, глянувши на даний змішувач потрапляєш в машину часу, яка переносить тебе в вісімнадцяте століття. Але у змішувача є сучасна технологія дозволяє його встановити біля вікна. При відкритому вікні, змішувач можна нахилити.


У Tresa, є можливість придбати змішувач в практично будь-якого кольору і це його істотна перевага. Якщо колір меблів і мийки білий і змішувач білий буде, якщо, наприклад, якийсь елемент меблів вишневий і Вам захочеться змішувач нестандартного кольору вишневого ..., то для Tresa, це не проблема. І, так, зовнішній вигляд кольорового змішувача затьмарить, асортимент багатьох аналогів.


Змішувач для кухні Tres 106486

Змішувач для кухні Tres 124334

Кольорові змішувач для кухніTresСписок переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній