Революційний покриття від Duravit збереже сантехніку вічно чистоїРеволюційне покриття від Duravit збереже сантехніку вічно чистою


Попрощайтеся з брудом і пилом назавжди! Керамічна сантехніка Duravit (Дюравіт) є універсальною, привабливою і дуже практичною у використанні; додайте до цього спеціальні покриття WonderGliss або HygieneGlaze 2.0 для чудового чищення і довговічності.

Кераміка є одним з найпоширеніших матеріалів, використовуваних для виробництва сантехнічного обладнання:унітазів, умивальників, біде. Це дуже доступний за ціною, гладкий, стійкий до плям і відносно легко очистний матеріал.

У кожній категорії є супер-виконавці, і кераміка не є винятком. Ведучий виробник Duravit випускає одні з кращих унітазів, в тому числі їх чудову лінію кераміки, яка обпалюється при надзвичайно високій температурі, щоб витримувати інтенсивне використання зі зменшеним ризиком подряпин і відколів, що є частим явищем в світі кераміки.


Багато керамічні вироби Duravitмають два варіанти додаткової гігієни та легкого в обслуговуванні: обробки WonderGliss и HygieneGlaze 2.0.

WonderGliss - це прозоре, не глянсове покриття, що під нагріванням наноситься на керамічну поверхню раковин, туалетів и біде Дуравіт. Оздоблення є більш гладкою, дозволяючи бруду, або будь-якого виду забруднень легко зісковзувати, залишаючи поверхню чистою практично без особливих зусиль. WonderGliss особливо корисний для унітазів: кожен змив ефективно очищає будь-які залишки від поверхні, щоб ви могли витрачати менше часу на подальшу чистку. (І нехай вас не вводить в оману назва - WonderGliss не є глянсової поверхні).


Керамічні вироби з покриттям WonderGliss можуть бути очищені м'якою ганчіркою і щадному миючим засобом, воно так само стійке до нагрівання і вицвітання і виготовляється виключно з вихідного матеріалу.


HygieneGlaze 2.0 - це антибактеріальне покриття унітазів і пісуарівДюравіт (Duravit).Воно значно перевершує оригінальне HygieneGlaze; це швидкодіючі покриття, яке наноситься під час процесу випалу і призначене для швидкого і ефективного знищення бактерій. HygieneGlaze 2.0 зупиняє ріст бактерій і усуває присутність кишкової палички та інших бактерій на поверхні унітазу, таким чином вбиваючи 90% бактерій протягом 6 годин і 99,999% протягом 24 годин!


Виберіть WonderGliss або HygieneGlaze 2.0 для вашого наступного вироби відDuravit і насолоджуйтеся сантехнікою, яка сама зберігає свою чистоту.


В нашом інтернет магазині є безліч варіантів і дизайнів унітазів і біде за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в будь-яку Вашу ванну кімнату.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній