Рекомендації для покупця - як розібратися який полотенцесушитель краще?

Рекомендації для покупця - як розібратися який полотенцесушитель краще?


Ви будете здивовані, але одним з найбільш популярних і недорогих апгрейдів для ванних кімнат є додавання рушникосушки. Ви можете встановити рушникосушку в абсолютно будь-якій ванній кімнаті. Це відмінне доповнення до будь-якій схемі проектування і дизайну. Рушникосушки, також, поставляються в широкому діапазоні стилів, габаритів і цін.

Ви обов'язково знайдете той, який буде відповідати всім Вашим вимогам. Якщо у Вас ще немає рушникосушки у ванній, зараз саме час придбати його і насолодитися зручністю, комфортом та розкішшю, яке він приносить.


Що таке рушникосушка?

Перш за все, Вам потрібно знати, що саме являє собою полотенцесушитель, перш ніж Ви зможете вирішити, потрібен він Вам чи ні. В принципі, це техніка, зазвичай використовувана в ванній кімнаті, але яка також може бути встановлена і в інших кімнатах, багатих вологістю.

Рушникосушки дуже функціональні. Вони тримають рушники сухими і пухнастими. Вони обігрівають ванну кімнату, роблячи її чистою і вільною від цвілі, а також, надають тепле, гостинне і розкішне відчуття.


Як він працює?

Рушникосушки представлені в трьох основних типах:


Універсальні рушникосушки
Це конструкції, що поєднують в собі обидва представлених вище приладу. Вони працюють як від системи водопостачання, так і від мережі.


Водяні рушникосушки


Звичайна батарея опалення, що працює від водяної системи. Є в будинку гаряча вода, значить, сушка працюватиме, якщо немає - ванна і рушники залишаться холодними. Так що, якщо у Вас вдома перебої з подачею гарячої води, цей варіант Вам не піде. У кого проблем немає - то, це найекономніший в експлуатації варіант.
Електричні рушникосушки


Працюють незалежно від системи опалення. Вони містять спеціальні елементи для низького споживання енергії. Деякі використовують сухий елемент, який нагріває дріт, встановлену в трубах, в той час як інші використовують вологий елемент, щоб нагріти масло або воду всередині рушникосушки. Зручність такого приладу в можливості монтажу в будь-який час, в автономному режимі (не залежить від гарячої води) і простоті установки. Але слід знати, що витрати на електрику теж зростуть.Які його переваги?

 • -Ви назавжди позбавитеся від вологих рушників, а так само запаху і бактеріях на них;
 • - діє як додатковий нагрівач у Вашій ванній кімнаті, забезпечуючи тепле простір;
 • -можна використовувати для сушки інших речей;
 • - теплий рушник допоможе Вам відчути себе ще більш розслаблено після прийняття душу особливо в морозний зимовий день.

 • Монтаж і установка

  Хоча установка будь рушникосушки зазвичай не дуже складна процедура, існує безліч можливих сантехнічних та електричних конфігурацій. З цієї причини при установці полотенцесушителя потрібно звернутися до професійного електрику або водопровідникові, щоб не втратити гарантію виробника і переконатися в безпеці подальшого використання.  Існує три основних типи установки:  Портативний
  Портативний полотенцесушитель дуже зручний при розміщенні та використанні. Всі автономні прилади є електричними, і більшість з них включаються в розетку, як будь-який побутовий прилад.

  Підлогове кріплення
  Підлогові рушникосушки можуть бути електричними, водяними або комбінованими, в залежності від місця установки.

  Недоліки підлогового рушникосушки: він не підходить для невеликої ванної і вимагає проведення додаткових ремонтних робіт.

  Настінне кріплення


  Настінний полотенцесушитель це відмінна ідея для приміщень з обмеженим простором. Настінні пристрої доступні як в універсальному, так і в електричному виконанні, і можуть бути включені просто в розетку, або підключатися через провід. Всі універсальні рушникосушки встановлюються або на стіні, або на підлозі, оскільки вони повинні бути підключені до існуючих систем водопостачання та опалення. При виборі між кріпленням рушникосушки до стіни або підлоги перевагу краще віддати монтажу на стіні. Особливо це актуально для невеликих ванних кімнат де і так на підлозі може бути розташовано безліч приладів і меблів.  Стиль і розмір  Список стилів великий, від сучасного до класичного, від традиційного до навіть античного. Вибираючи таке привабливе доповнення для вашого будинку, найголовніше - вибрати те, що відображає Ваш особистий стиль. Важливою частиною цього є обробка: в той час як деякі виробники можуть дотримуватися звичайних латунних або хромованих покриттів, рушникосушки бувають доступні з дизайнерським покриттям, таким як античне золото, сатиновий нікель і багато іншого. Якщо Ви додаєте свій полотенцесушитель у ванну кімнату з існуючими світильниками, виберіть той, який доповнює їх стиль і покриття.

  Поряд зі стилем, розгляньте розмір. Скільки рушників щодня буде перебувати на полотенцесушителе? Пам'ятайте, що чим більше площа поверхні рушникосушки, тим швидше рушники будуть нагріватися і висушуватися. Якщо Ви так само хочете обігрівати ванну кімнату, Вам слід подумати про покупку більшого блоку, який буде виділяє більше тепла.


  Як Ви бачите є багато варіантів і моментів, які слід враховувати при виборі рушникосушки. Ми сподіваємося, що це керівництво допоможе Вам у процесі прийняття рішення і що Ви вже знайшли свій ідеальний полотенцесушитель. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо численний вибір полотенцесушителей або просто перейдіть в наш інтернет магазин.


  Список переглянутих товарів порожній
  Список порівнюваних товарів порожній
  Список обраного порожній