Простими словами про інсталяціях Geberit (458.126.00.1)


Простими словами про інсталяціях Geberit (458.126.00.1)


Що це за словосполучення, «інсталяція для підвісного унітазу» таке незрозуміле для покупця, але таке знайоме для сантехніка?


Інсталяція, це металева конструкція з пластиковим бачком, яка монтується в стіну, щоб надалі на неї встановити підвісний унітаз. Сама конструкція дуже міцна, вона витримує більше 150 кг., Тому турбується, що унітаз зірветься з інсталяції немає ніяких причин. Дуже велика кількість інсталяцій Geberit, встановлених в громадських місцях: заклади громадського харчування, лікарні, аеропорти. На нашій пам'яті не було ще жодного випадку, щоб покупець подзвонив зі скаргою про те, що інсталяція не витримала унітаз. Також велике значення мають обрані Вами фахівці в області сантехніки.Інсталяції для підвісного унітазу мають свої технічні характеристики, які дуже важливі для сантехніка, тому даний виробник, постарався врахувати, як можна більше проектованих нюансів, які б дозволили встановити інсталяцію в будь-який санвузол.


В інтернет-магазині Аквадемі представлені для продажу такі інсталяції:


1. 1. Найпоширеніша інсталяція для монтажу підвісного унітазу, це 458.126.00.1Покупцям, припадає до душі дана інсталяція через її дуже демократичною вартості і досить великого вибору клавіш.


Розглянемо, детально комплектацію конкретно цієї інсталяції в вартість якої входить шумопоглинаюча прокладка і кріплення для монтажу.


Інсталяція для підвісного унітазу під артикулом 458.126.00.1 виготовлена з дуже міцного металевого каркаса, монтується ця конструкція в стіну, коли «зашиє» стіна Вам візуально буде видно тільки клавіша змиву, але про все по порядку. Для її монтажу, необхідно знати її висоту, ширину і глибину.


- Висота: від 104 до 112 мм. Такий діапазон пов'язаний з тим, що у неї є ніжки, які можна регулювати по висоті.


-Глибина: 12 мм. При виборі інсталяції переконайтеся, що в тому місці де буде встановлюватися інсталяція вистачить цієї глибини.


- Ширина: 500 мм. Це найменш важливий параметр, практично у всіх санвузлах ця ширина є.


Далі розглянемо клавіші змиву, які підходять під цю інсталяцію.


під інсталяцію 458.126.00.1,підходять клавіші під оригінальною назвою Delta вони в свою чергу теж діляться за формою.


Перший пропонований варіант клавіші змиву Delta 21,виготовлена з пластику, має форму прямокутника з двома круглими кнопками змиву.

У нашому інтернет-магазині пропонується дані клавіші в трьох основних кольорах:

- Хромована поверхня (блискучий хром);

- Хромована поверхня - матовий;

Біла.


Кнопка змиву Delta 21 (хромована)
115.125.21.1

Кнопка змиву Delta 21 (біла)
115.125.11.1

Кнопка змиву Delta 21 (хром матова)
115.125.46.1


Перевагою клавіші, є її вартість, вона найдемократичніша з усіх, які будуть нижче перераховані. Але і особисто нам вона подобається тим, що добре буде виглядати в багатьох санвузлах. Недоліком клавіші, на жаль, є її шалений попит. Таку клавішу можна зустріти в багатьох громадських місцях.


Другий пропонований варіант, це клавіша під назвою Delta 50, вона також виготовлена з пластику, а ось кнопки змиву води виготовлені в квадратній формі.

Дана клавіша випускається виробником в трьох основних кольорах:

- Хромована поверхня (блискучий хром);

- Хромована поверхня - матовий;

Біла.


Кнопка змиву Delta 50 (хромована)
115.135.21.1

Кнопка змиву Delta 50 (біла)
115.135.11.1

Кнопка змиву Delta 50 (хром матова)
115.125.46.1


Клавіша на думку покупців досить, специфічна, але ось за рахунок своєї специфічності її рідко, де можна зустріти. Це власне і буде є її перевагою.


Ну, і останній варіант, це клавіша під назвою, Delta 51,матеріал клавіші традиційно виготовлений з пластику, кнопки змиву зроблені довгими прямокутниками.

Кольорове рішення клавіш:

- Хромована поверхня (блискучий хром);

- Хромована поверхня - матовий;

Біла.


Кнопка змиву Delta 51 (хромована)
115.105.21.1

Кнопка змиву Delta 51 (біла)
115.105.11.1

Кнопка змиву Delta 51 (хром матова)
115.105.46.1


Перевагою такої клавіші, є її практичність, вона найбільш зручна в побуті, і її прямокутний дизайн, який на сьогоднішній день, є актуальний дозволяє витримати Ваш санвузол в прямокутній формі.


Важливо пам'ятати, що у Швейцарського виробника Geberit, для кожної інсталяцій свій певний вибір клавіш. Тому при виборі інсталяції, рекомендуємо спочатку ознайомитися з класифікацією тієї чи іншої клавіші, так як по закінченню ремонту, у Вас може виникнути бажання поміняти клавішу і в дуже частих випадках це неможливо.


Що стосується питання, які ж все-таки унітази підходять до інсталяцій Geberit (Геберит)?

- Всі підвісні унітази європейських виробників.


З нашого асортименту, це унітази таких виробників: Duravit, Villeroy Boch, Laufen, JikaДизайнери в своїй більшості люблять комплектувати унітази з інсталяціями, де клавіша змиву найбільш точно повторить форму унітазу і ми з ними згодні, таким способом Ви укомплектуете Вашу вбиральню, не порушивши негласне правило)


У всіх інсталяціях швейцарка виробництва, впроваджений механічний метод зливу води.

Що це таке?

Відповідь: У тому місці, де кріпиться клавіша вгорі інсталяції є два отвори з допомогою, при натисканні на які буде змиватися вода і на відміну від інших аналогічних компаній, які виробляють інсталяції у цій впроваджені два пластмасових важеля, що говорить про довговічною експлуатації. Завдяки такому методу інсталяція практично ніколи не виходить з ладу. Бачок в ній безшовний, що теж додає їй в свій арсенал плюсиков, за рахунок цільної конструкції у бачка немає жодного шансу для протікання.


Одним з найбільш поширених питань виділимо такий

Як обслуговувати або дістатися до інсталяції в разі потреби адже вона захована в стіни? Це, що стіну ламати треба?

- Ні не треба. З самої інсталяцією нічого не може трапитися, а ось іноді після тривалого терміну експлуатації може виникнути потреба в сервісі бачка. До бачка дуже просто дістатися досить легким рухом зняти кнопку під нею буде вікно для ревізії, таким чином у сантехніка не виникне проблем з усуненням будь-якої несправності.


Представлена вище інсталяція не дарма має стільки плюсів, цьому явищу є досить просте пояснення.


Geberit,є вузько що спеціалізується компанією, де інсталяцій будь-якого призначення відводиться головна і найважливіша роль. Геберит, це компанія основоположник по виробленню інсталяцій і саме вона задає тенденції для всіх в цій області.


Сантехніки будь-якого рівня, в першу чергу порадять Вам саме цю інсталяцію, тому що надійно і перевірено часом.


У наступному блозі ми продовжимо розповідати про моделях інсталяцій і їх призначень.


Сподіваємося, що дана стаття Вам допоможе розібратися і визначитися яка інсталяція Вам підходить.


Компанія Аквадемі, є офіційним дилером цього продукту в зв'язку з чим, якщо у Вас виникнуть будь-якого роду питання, щодо інсталяцій для підвісних унітазів, співробітники знає свою роботу дадуть Вам на питання.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній