Підбір змішувачів Tres для умивальників по висоті.

Підбір змішувачів Tres для умивальників по висоті.


Вибрала дану тему для статті не випадково. На сьогоднішній день за нашими спостереженнями сімдесят відсотків покупців стикаються з тим, що вибрали красивий і відповідний за вартістю змішувач на умивальник, а він то чи короткий і вода б'є по канту раковини чи сильно високий і бризки води всюди, але не на руках і не в умивальнику.

На мій погляд, це пов'язано з тим, що як тільки на ринку України з'явилося різноманітність за образом і монтажу раковини нас всіх охопила ейфорія від прекрасного виду і новизни товару. Ніхто не задавався питанням комфорту і практичності. Таким чином продавалися будь-якої висоти змішувачі не питаючи який умивальник у покупця.

Сьогодні ж досвідчений покупець, а це той який робить другий-третій ремонт вже знає, що вибір змішувача дуже відповідальний тому питання висоти змішувача стоїть досить гостро.

У статті розглянемо змішувачі, визначеного іспанського виробника Tres і висловимо свою думку до яких раковин він підходить з боку комфорту і з боку дизайну.Отже, починається найцікавіша і пізнавальна частина статті.


Перший,умивальник, який нам подобається по монтажу і зовнішнім виглядом, виділимо: умивальник на стільницю, оригінальним, красивим і естетичним він може здатися покупцям і будуть абсолютно праві. Такі умивальники теж в свою чергу діляться на два основних типів це: умивальник з отвором під змішувач і умивальник без отвору під змішувач.


Вище написане речення дуже важливо так як ніби як два однакових умивальника, але до них підходять абсолютно різні змішувачі.


Умивальник на стільницю без отвору під змішувач.


До таких умивальників підходять високі змішувачі, висота їх повинна бути від 200 мм.

Чому така велика висота?

Все дуже просто. Ви умивальник змонтуєте на стільницю, і змішувач в даному випадку треба встановити на стільницю. Як правило, висота борта умивальника приблизно близько 15 см., Значить і змішувач повинен бути більш цих 15 см., Щоб вода все-таки в умивальник виливалася, а не на стільницю.


Умивальники на стільницю з отвором під змішувач.


У них є всього одна перевага, але дуже суттєве. До них підходять звичайнізмішувачі в загальному розумінні. Чим це добре?

Ну, по-перше, у Вас відпадає питання висоти змішувача, будь на Ваш смак вибираєте, встановлюєте і користуєтеся. Грубо кажучи, Ви економите собі час.

І по-друге, істотна економія коштів.

Рада з дизайну: нами помічено, так, і не секрет це вже, в тандемі добре виглядають змішувачі квадратних форм з умивальниками таких же строгих прямокутних або квадратних форм.

І навпаки, Округлі змішувачі ідеально підійдуть до круглих або овальним раковин.І так як ми розглядає іспанський виробник Tres. У них в асортименті є, то саме рідкісне але дуже вдале поєднання округлих форм з чітко вираженим прямокутником.

Іспанські фахівці Tres випустили дизайнерську лінійку Loft, де власне і є дане поєднання.Чому, ми його так виділяємо?

Тому що, коли змішувач зробив в прямокутному квадраті він може грабувати виглядати в загальному стилі дизайну і я в такій ванній кімнаті бачу чоловіка з хорошим смаком на моя суб'єктивна думка. Але ось надати уточнену дівчину у ванній кімнаті, де переважають строгі форми дизайну мені складно. Колекція змішувачів Loft дозволить Вам привнести в загальний стиль ванної кімнати такий улюблений дівчатами затишок, але при цьому не жертвуючи актуальним стилем на сьогоднішній день.


Так само до такого умивальника підійде ще один тип змішувачів, які встановлюються в стіну. Відзначимо, що також вважаємо такий вид монтажу красивим і актуальним.Другий вид або тип умивальника це умивальники врізні в стільницю.

На замітку:При установці такого умивальника краю або борт умивальника буде на стільниці. У них теж є підтипи як і умивальники на стільницю з отвором під змішувач і без отвору під змішувач.Що стосується умивальників без отвір під змішувач, то тут нічого нового, це змішувач, який вбудовується в стільницю і його висота повинна бути більше 200 мм., або змішувачі зі стіни.

Для умивальників з отвором під змішувач, підійдуть звичайні змішувачі, висота, яких 10 см.

З естетичної точки зору, добре виглядають змішувач і раковина однакова або приблизно однакові за формою.


Далі, пропоную розглянути умивальники, які вбудовуються під стільницю.

На замітку: Умивальник буде втоплений в стільницю і його кант буде приховано.

У таких умивальників немає вибору з отвором або без нього. Вони все без отвору під змішувач.

В такому випадку у вас вибір змішувача буде між: традиційнимзмішувачем и смесителем со стены.


І в останньому пункті з'єднаємо такі види умивальників як: підвісні, кутові и меблеві.

Підвісні і меблеві раковини бувають: з отвором по змішувач або без отвір.Якщо Ваш вибір припав на умивальник з цієї категорії, але без отвору під змішувач, то єдине правильне рішення буде, це: змішувач для раковини зі стіни.

Для умивальників з отвором під змішувач, рекомендує змішувач висотою не більше 12 см., Але не менше 10 см.

До кутовим умивальників можна купувати звичайні змішувачі, але рекомендуємо придивитися до змішувачів з найменшою висотою. Ось тут маленький змішувач себе виправдовує на 100%.


Підіб'ємо підсумки, тож, якщо стоїть мета придбати якісний умивальник з змішувачем по відносно недорогий вартості, то звертаємо Вашу увагу на підвісний умивальник з змішувачем стандартної висоти.

Дуже ефектно виглядатиме умивальник на стільницю з високим або змішувачем, який монтується в стіну. Ціна такої комплектації буде вище, але краса Вашого санвузла того варто.

Що стосується врізного умивальника в стільницю, то у Вас вийти заощадити кошти на матеріалі стільниці адже таку раковину можна встановлювати на дсп матеріал і встановивши змішувач зі стіни зробити його родзинкою в дизайну.

Умивальник під стільницю вигідний з точки зору практичності немає важкодоступних місць для збирання і той же змішувач зі стіни буде Вам приносити естетичне задоволення.

В інтернет-магазині Аквадемі є вище описані умивальники і змішувачі для умивальника різного монтажу та змішувачі під низ. Завдяки великому досвіду роботи співробітників магазину у Вас не виникне проблеми в самостійному виборі.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній