Чому варто звернути увагу на водяні і електричні рушникосушки Зендер.


Чому варто звернути увагу на водяні і електричні рушникосушки Зендер.

Німецькі рушникосушки Зендервикликають інтерес у покупців з-за свого актуального зовнішнього вигляду, але головна причина підвищеної зацікавленості покупців товарами даного виробника це його якість. Німецька компанія кілька десятків років на ринку Європи і ті, хто одного разу вирішили купити водяний або електричний полотенцесушительвже в майбутньому на товари аналогічних товарів інших виробників увагу звертати не будуть.Їх матеріал може бути з латуні, сталі і неіржавіючої сталі, далі ми детально опишемо які саме рушникосушки виготовлені зі сталі або латуні і чому. Вони ніколи Ви не доставлять проблем при тривалому використанні, але за однієї умови: їх треба правильно підключати і осмислено підходити до їх вибору.


Дуже важливо взяти до уваги наступні кілька пропозицій про типах рушникосушки від цього буде, залежить, наскільки довго вони Вам прослужать.
Товари німецького виробника діляться на три основні категорії, це:

- Водяні рушникосушки для закритих систем опалення.

Для яких приміщень підходять?

Відповідь: Для приватних будинків або для квартир, де є власний котел (це, як правило, новобудови)

Асортимент їх налічує дуже багато різних моделей за стилем виконання там є з чого вибрати.
- Водяні для приміщень з центральним водопостачанням. Вони підходять для будь-яких приміщень. Ось тут асортимент значно зменшується.
-Електричні. Це ті ж водяні рушникосушки для закритих систем опалення, але їх можна зробити електричними, для цього опціонально докуповується ТЕН.


ТЕН - це нагрівальний елемент, він встановлюється тільки у вертикальному положенні в полотенцесушитель, а дистильована вода попередньо заливається в рушникосушку.

Дистильована вода потрібна в ньому для того, щоб не було замерзання води. Краще не ризикувати і залити саме її в полотенцесушитель.

Таким чином завдяки ТЕНу, який буде працювати від мережі він же буде нагрівати воду в рушникосушки і тим самим буде постійно підтримуватися виставлена Вами температура нагріву. Ми не дарма написали слово поєднання «виставлена Вами» так як на Тене є регулювання температури.


Тени, по-своєму типу також діляться на кілька категорій. Але в даному випадку їх буде дві:


1.Так званий сенсорний тен. В даному тене нанесена шкала, де, провівши по ній, Ви встановите потрібну Вам температуру, також ТЕН кожні дві години буде автоматично відключатися тим самим заощаджуючи електроенергію.

2. Механічний тен. Виготовлений у вигляді «груші», круглий регулятор дозволяє Вам виставляти температуру.

З істотних відмінностей сенсорного тена від механічного виділимо такі: сенсорний буде естетично виглядати в рушникосушки, у механічний тен буде працювати поки Ви самостійно не вимкнена. Ну, і механічний тен програє сенсорному за зовнішнім виглядом.Працюючи тривалий час в області сантехніки, побувавши на різних семінарах і стикаючись з різними ситуаціями, компанія Аквадемі,як імпортер зупинила свою увагу на двох виробниках, це Instal Projekt и Zehnder, так як якість цих товарів, на наш погляд не викликає сумнівів ні у менеджерів, ні у покупців.

В Zehnder (Зендера)неймовірно великий асортиментрушникосушок і радіаторів, ми ж зупинимо свою увагу на чотирьох рушниках, які нам здається повинні бути Вам цікаві по дизайну і по методу установки.


Отже, перший полотенцесушитель, який нам здається бездоганним за своїм виглядом, призначенням і комплектації, це:


Klaro, електричний рушникосушка, продуманий до дрібниць дизайн моделі, виготовлений у вигляді драбинки з досить великою відстанню між горизонтальними перемичками, що забезпечує найбільш комфортне і практичне використання за призначенням. У даній моделі використовують матеріал для виготовлення: сталь. Рушникосушка округлої форми в комплектацію входить спеціальний, його рідний тен, який налаштовується від мобільного додаток. Ця перевага даного рушникосушки, адже його можна на відстані налаштувати (включити, вимкнути, задати певну температуру для нагрівання.) Також можна і вручну налаштувати роботу тена. Такий рушникосушка ідеально підійде людям, які багато подорожують. Ще однією перевагою всіх без виключення продуктів бренду Зендер, це його лазерна технологія виготовлення, завдяки їй при споювання, всередині полотенцесушителя або радіатора не залишиться окалини, яка може вивести з ладу роботу продукту. Таку рушникосушку можна сміливо встановлювати в будь-яке приміщення. Немає ніяких обмежень по водопостачанню.


Zeta,водяна модель,буде безперебійно працювати тільки в приміщеннях, де є власний котел (закрита система опалення), просимо Вас уважно поставитися до цієї інформації, так як від цього залежить термін служби рушникосушки.

Дизайн його на наш погляд найкрасивіший з усіх представлених, здавалося б, що та ж всіма улюблена драбинка, але зверніть увагу на товщину і форму горизонтальних перемичок. Вони зроблені, тонким, строгим прямокутником трохи сплюснута форма, що додає йому свого неповторного і незабутнього шарму. З усіх представлених полотенцесушителей, цей найбільш запам'ятовується. Ще одним з переваг даного продукту можна відзначити різну відстань між перемичками, дуже зручний в практиці в побуті.


Дану модель можна з водяної переробити в електричну і встановити в приміщення.


Третя модель Stalox, також водяна, але вона універсальна,цей полотенцесушитель можна встановлювати в квартири, приватні будинки незалежно від того як Вам подається вода, такий метод дозволить Вам заощадити свій час на з'ясування інформації куди його можна встановлювати. Ідеальне рішення, стиль виконання полюбився багатьом драбинка, яка впишеться в будь-який дизайн Вашого інтер'єру, про термін служби можна, не турбується, працювати буде довго.


І крайня в сьогоднішньому огляді водяна модель для закритих систем опалення або для приміщень, де є власний котел це Impa,матеріал для виготовлення фахівці використовують сталь. Дизайн дуже схожий на попередні рушникосушки тому, що саме таке виконання дуже подобається покупцям своєю практичністю. Цю модель можна переробити в електричну додатково докупивши тен сенсорний або механічний.
Основна частина огляду підійшла до свого логічного кінця, залишилося в декількох пропозицій підсумувати вище сказане.


Так все-таки чому саме на рушникосушок Зендер варто зупинити свій вибір, вартість яких досить висока порівняно з іншими виробниками?

Так, і правда, вартість товарів Зендер буде на порядок вище інших і цього явища є дві виправдані причини:

1. Через лазерної технології виготовлення рушникосушки. Саме вона забезпечує довгий термін експлуатації. Мало того, що використовуються своя інноваційна технологія так і ще сам матеріал латунь або сталь найвищої якості.

2.Це їх бездоганна репутація на світовому ринку, фахівці цього напрямок задають тепм іншим виробникам. Вони є новаторами сфери діяльності, дуже багато яких моделей спочатку з'являється у них, а потім у інших.


На нашому досвіді, ми не зустрічали більш якісного продукту ніж уZehndera серед їхніх колег по сфері діяльності.


У даній статті ми торкнулися лише маленьку частину з великого і різноманітного асортименту компанії. Якщо у Вас викликав інтерес до даного продукту і у Вас виникли питання і потреба в додатковій консультації, менеджери інтернет-магазина Аквадемі задовольнять Вас відповідями.Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній