Огляд різновидів душових трапів


Огляд різновидів душових трапів.

Сьогодні, коли кожен цінує свій час, все більше споживачів віддають перевагу, установки душової кабіни або планують душову зону, самостійно, іншими словами, Ви вільні, вибирати розмір і розміщувати душову стінку саме там, де Вам хочеться.

Імпортери і вітчизняні виробники, сьогодні, дають покупцеві необмежений вибір даної продукції. Сьогодні Ви без зусиль підберете, той трап і душову стінку, який хочете саме Ви. Вибір продукції неймовірно великий, що дозволяє Вам продумувати дизайн ванної кімнати, не обмежуючи свою фантазію.

У планування душовою зони, є свої суттєві переваги, наприклад, такі як:

1. Визначаєте розміри душової зони - Ви;

2. Ви ж і вирішуєте, як ця душова зона буде виглядати, чи, це буде душова дверіз однією бічною стінкою, чи то просто одна скляна стінка, яка буде обмежувати і позначати територію душа.Великою популярністю користується планування, де встановлена тільки одна душова стінка і як показує, практика дане душовий простір дуже красиво виглядає, завдяки своєму лаконічному і акуратному зовнішньому вигляду і, що немало важливо, представлений монтаж душової стінки не вимагає зайвих грошових витрат.

Для того щоб душова зона була не тільки красивою і актуального зовнішнього вигляду, потрібна установка так званих трапів.

Душовий трап – це, та деталь, за допомогою, якої вода не затримується на поверхні, а прямо випливає в каналізаційний канал.

До вибору трапів, наполегливо рекомендуємо Вам поставитися серйозно, бо від того, на чому Ви зупинитесь, буде, залежить Ваш індивідуальний комфорт при прийнятті водних процедур.


Отже, трапи, які вони бувають і в чому їх принципова відмінність?


Перший за нашим списком, душових трапів, позначимо – точковий трап.

Це найпростіший за методом монтажу трап і по самій демократичній ціні.

Трап складений з двох необхідних деталей для установки, а саме:

- Прихована, внутрішня частина, яка вбудовується в підлогу. Прихована частина в собі поєднує сифон, який в свою чергу буде забезпечувати правильну і безперебійну роботу.

- І друга, не менш важлива частина, це зовнішня частина, яка, як правило, має форму квадрата з різною текстурної формою.Біля трапа акуратний і сучасний зовнішній вигляд, душові трапи даного методу монтажу, пройшли перевірку часом.

Доведено, що при правильній установки внутрішньої частини, у даного трапа буде довгий термін експлуатації, чим в свою чергу порадує споживача.

Точкові душові трапи, можна зустріти в басейнах, в готельних номерах в квартирах, завдяки своєму відносно простий метод монтажу, досить таки симпатичному зовнішньому вигляду.

У точкових душових трапів дуже різноманітний вибір зовнішніх частин, які будуть Вам видно після установки. Ви без зусиль підберете для себе, ту декоративну зовнішню частину, яка буде гармонійно виглядати в загальному дизайні Вашої ванній кімнаті.


Другий душовою трап, який на даний момент, є актуальним і затребуваним, це так званий лінійний трап.

Лінійні трапиможна монтувати як в підлогу, так і в стіну. Варто відзначити, що, ті, трапи, які встановлені в стіну, дуже оригінально виглядають, ніж вигідно виділяють і відокремлюють Вашу душову зону від інших душових зі схожим дизайном. Не приховуємо, що даний метод монтажу, за рівнем складності установки, вимагає від сантехніка певного досвіду

Ми, рекомендуємо, Вам, звертатися до фахівців, які вже мають досвід з монтування даного трапа, в разі правильного монтажу, Ваша ванна кімната, придбає чарівний зовнішній вигляд, від якого дуже складно відірвати погляд, це з естетичної точки зору, що стосується питання практичного використання, то тут теж все технічно вірно продумано. Безперебійну роботу душового трапу забезпечить широкий сифон, через який вода буде зливатися в каналізацію, також, в разі необхідності, у сантехніка буде можливість без труднощів дістатися до внутрішньої частини, душового трапа, знявши легким рухом руки зовнішню частину.

Технологія розробки абсолютно всіх трапів Geberit, продумано таким чином, що при необхідності, майстру з обслуговування даних трапів не треба валити стіну.Лінійний трап, який монтується в підлогу, також на сьогоднішній день користується підвищеним попитом серед покупців, завдяки своєму зовнішньому вигляду, його також рекомендуємо встановлювати фахівцю, у якого є досвід установки такого душового трапа.

Монтується даний трап в підлогу, висота сифона, який буде знаходитися в підлозі, дорівнює 15 см. Тому дуже важливо дану інформацію мати на увазі. Також акцентуємо Вашу увагу, що найчастіше ці душові трапи встановлюються в душову зону досить великих розмірів і відповідаючи на питання, чому?

Сама мінімальна довжина внутрішньої частини дорівнює 90 см.


Часто заданим питанням, безперечно, є, що краще традиційна душова кабіна або монтаж трапа і обмежувальної душової стінки?

На жаль, немає однозначної відповіді, бо і для установки кабіни, і для трапа, є свої сприятливі місця мешкання.

Ось, наприклад, якщо у Вас, метраж ванної кімнати маленький, то установки душової кабіни буде як не можна до речі. Душову кабіну можна теж дуже ефектно, візуально обіграти.

Наприклад, придбати низький душовий піддон з міцної, мармурової крихти Huppe, який встановлюється, як і "урівень", в цьому випадку піддон топиться в підлогу, так і встановлюється на попередньо підготовлений подіум. До піддону вибирається, вже готова форма кабіни і таким чином, Ваша кімната красиво, актуально і доречно укомплектована відносно невеликого розміру.

У ванних кімнатах, метраж, яких дозволяє відійти від традиційних рішень, ось для таких душових зон, і розроблена технологія, лінійного душового трапа. Але, як нам усім, добре відомо, з кожного, нехай і негласного правила, є виняток.

Як у точкових, так і у лінійних душових трапів, є великий і різноманітних вибір зовнішніх, декоративних, частин. Вони можуть бути, як і під плитку, до речі, треба сказати дуже вдале дизайнерське рішення, також видима зовнішня частина з нержавіючої сталі з тисненням у вигляді горизонтальних ліній.Яке б, Ви рішення не вибрали, повірте нам на слово, воно в будь-якому випадку буде виграшним.

Зовсім не обов'язково бути володарем дуже великої ванної кімнати, щоб встановити лінійний душовий трап, Вам тільки необхідно врахувати довжину внутрішньої частини.

У даній статті, ми постаралися дати, Вам розгорнуті відповіді по душовим трапах різного методу монтажу, а також розповіли, які саме трапи, підходять до тієї чи іншої ванній кімнаті. Сподіваємося, що даний блог допоможе Вам зробити правильний вибір і довгий час насолоджуватися зовнішнім виглядом Вашої душової зони.

Відвідавши, салонінтернет-магазина Аквадемі, у Вас буде можливість познайомитися з лінійним трапом і отримати вичерпні відповіді, технічного характеру від менеджерів.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній