Огляд аксесуарів у ванну кімнату німецького виробника Emco


Огляд аксесуарів у ванну кімнату німецького виробника Emco.

Emco, є саме тією фабрикою, у якій виробництво аксесуарів займає перше місце. У цій фабрики є в асортименті дзеркала, дзеркальні підвісні шафки, але ці товари не є основним напрямком, а виробляються більше як супутні.

Аксесуари Emcoдуже добре знають не тільки жителі Європи, а й українці, особливо ті, у яких все оздоблювальні роботи закінчені, необхідні предмети сантехніки встановлені, дзеркала підвішені над умивальником. У покупців стає питання підбору аксесуарів для ванної кімнати знову серед величезного вибору, можна заплутатися і втомитися знайомитися з товарами.


У виробника Emco, все просто і зрозуміло, створені колекції, де в кожної з них витримується основна лінія дизайну, товарами однієї колекції повністю комплектується Ваша ванна кімната.

Пропонуємо познайомитися з кожною колекцією, і ознайомиться з відмінностями між ними.Перша найпопулярніша і улюблена колекція аксесуарів для ванну кімнати, це Loft, таку назву присвоєно цій лінійці через квадратної форми товарів. З колекції Лофт, Ви можете підібрати, від склянки для зубних щіток до полотенцедержателя. Метод монтажу цієї колекції в основному підвісний, зовнішній вигляд товарів Лофт це: скло і металевий, хромований тримач. Запроваджене поєднання вдале тим, що ці аксесуари зобов'яжуть Вас тільки формою, а нейтральний хром, доречно буде виглядати в будь-якому дизайні ванної кімнати.

Якість товарів, німецького бренду Emco на найвищому рівні і наочно підтверджує це товщина скла будь-якого продукту. Скло досить товсте, що надає, наприклад, колбі, де знаходиться йоржик масивності і впевненості, що при найменшому ударі розіб'ється.

Остання пропозиція не означає, що дане скло не б'ється-б'ється, якщо удар буде сильний.


Новинкою цього 2018 року, є випуск фабрикою Emco, колекціїЛофт але з чорним обрамленням.Чому саме чорний колір?

Тому що це дуже вигідний і не дратівливий згодом чорний, глибокий колір.


Звичайно, візуально дуже красиво, модно і тонко виглядати ванні кімнати, де переважає в дизайні монохромний чорний колір, але краса, красою, це може надто і дуже тиснути на людину тому дизайнери так, і самі покупці розбавляють темний колір.

Німецький виробник Emko, який дуже відомий і шанований не тільки в Європі, але добре відомий в Україні, в цьому році удосконалив свою одну свою найпопулярнішу колекцію аксесуарів для ванної кімнати Loft.

Колекція аксесуарів виготовлена в основному з матового скла, квадратної форми, металеві утримувачі пофарбовані в чорний, глибокий колір. Поєднання матового скла світлого відтінку і темні тримачі або ж в деяких випадках деталь дозатора для рідкого

мила роблять цю колекції, аксесуарів для ванної кімнати універсальною. Такий симбіоз квітів не зобов'яже Вас впроваджувати в загальний стиль дизайну ще якийсь елемент чорного кольору.Наступна колекція заслуговує Вашу увагу, це товари з лінійки Trend, дані аксесуари для ванної кімнатидуже за формою нагадують колекції Loft, єдиною суттєвою відмінністю, є зовсім небагато округла форма тримачів. У даній колекції переважає метод монтажу-підвісний.Найцікавіша за методом виконання і задумки, це представлена нами третя колекція під оригінальною назвою Liaison, оригінальність колекції аксесуарів складається з рейлинга, тобто простими словами, це така собі прямокутна форма різних розмірів, куди поміщаються предмети аксесуарів, це, наприклад, стакан для щіток, мильниця, ємність для гелів для душу або підставка під дрібну косметику, аксесуари для ванної Ви вибираєте на свій смак, встановивши їх в даний рейлінг їх можна рухати вправо і вліво для ще більшої зручності під Ваші потреби. Скло, це матеріал, який використовується при виготовленні аксесуарів, в даній колекції прозоре, відзначимо, що ємність для мочалки або шампуню зроблена з металу, вертикальні перемички досить таки широкої форми зроблені, за рахунок цього створюється той самий акцент, який вигідно виділить даний предмет з загального зовнішнього вигляду колекції. Колекція випустили відносно недавно, і вона миттєво викликала підвищений інтерес у покупця. У колекції маса переваг, але якщо виділяти якесь одне: то їм безсумнівно стане, можливість Вам самостійно підібрати на Ваш смак предмети аксесуарів, які потрібні саме Вам.Ну, і природно такий всесвітньо відомий виробник якEmco не міг обійтися від колекції, яка б, сподобалася покупцям в округленій формі. І така колекція називається Polo, її і розглянемо в четвертому пункті.

У запропонованій колекції також присутні всі необхідні предмети для повної комплектації Вашої ванної, матеріал, традиційно скло, але воно прозоре, метод установки також підвісний і власники в цій колекції зроблені в округлих форма з хромованим покриттям.

Дана колекції припаде до душі людям, які віддадуть перевагу затишку, адже саме округлені предмети, сантехніка і аксесуари створять цей ефект затишку.Захватім ще одну цікаву по дизайну колекцію з творчим назвоюArt, знайомою відмінністю колекції аксесуарів для ванної кімнати, є тримачи основних предметів для підвісного методу монтажу. Основна форма предметів в колекції - це овал або круг, а ось тримачи у вигляді підставки виготовлені в прямокутній формі. Підставка має хромоване покриття, і вона своєю масивністю грамотно і вигідно виділяє, доповнює скляний предмет аксесуара.


Ось, власне дана колекція стане завершальною в нашій статті, тепер коротко, про ті колекції, які не включили в огляд.


Всього у виробника одинадцять колекцій і тих, про які не розповіли вони по дизайну перетинаються з вище сказаними, при Вашому бажанні ознайомиться з усіма аксесуарами, які пропонує брендEmco, Ви можете звернутися в один з наших салонів в якому менеджер Вам надасть вичерпні відповіді на Ваші питання.

Багато оригінальні аксесуари виробника ми як офіційні імпортери поставляє в Україну при індивідуальному замовленні і з великою ймовірністю доставимо Вам його на Вашу адресу протягом півтора місяця.

У статті ми часто згадує про підвісному методі монтажу аксесуарів для ванної кімнати і не розповіли ні про один аксесуар, які не треба кріпити на стіну. Emco пропонує товари колекцій, де можна придбати йоржик з колбою, який досить тільки поставити в потрібне Вам місце, але на сьогоднішній день, такі предмети не затребувані. І при проведенні опитування серед наших покупців, відповідь одна: підлоговий метод монтажу не практичний при збиранні і іноді дуже важко повністю помити колбу, що надалі забирає багато часу, чого не скажеш про підвісному методі


Менеджери інтернет-магазина Аквадемі підберуть, порекомендую Вам, саме ті аксесуари для ванної кімнати, якими Ви будете задоволені.Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній