Чи потрібен вам «розумний» унітаз?

Чи потрібен вам «розумний» унітаз?


Якщо ви плануєте замінити свій унітаз, ви може захочете придбати унітаз з функцією біде або так званий «розумний унітаз». Спочатку такий унітаз може здатися трохи дивним, але у нього є багато переваг. Вони коштують дорожче звичайного, але в подальшому допоможуть заощадити вам гроші, а також будуть тримати вас в чистоті.


У той час як унітази з функцією біде давно користуються великою популярністю за кордоном, вони поки не дуже затребувані на українському ринку. Більшість людей просто ніколи не користувалися такими унітазами або звичайним біде, як наприклад в Японії, де 78 відсотків будинків мають ту чи іншу. Однак за останні кілька років все більше і більше виробників впроваджують моделі унітазів з функцією біде. Хоча вони як і раніше залишаються дуже нішевим сегментом, попит продовжує рости. Особливо зацікавлені ті покупці, які раніше жили в країнах, де цей тип унітазу є стандартним, мандрівники або ті, хто цінує різні нові технології.


Зберігаючи певний рівень рідкості і новизни для нашого ринку, унітази з функцією біде - один із способів прикрасити вашу ванну кімнату. Отже, якщо ви володієте потрібним бюджетом і готові зробити рішучий крок, ось кілька аспектів і критеріїв для вибору і інтегрування унітазу в ваш новий дизайн.


Автоматичний змив


Деякі моделі розумнихунітазів можуть змиватися без торкання. Якщо ваші домочадці часто забувають змивати за собою, цю проблему можна легко усунути. Є два види: перший - унітаз розпізнає, коли людина відсувається від нього і змиває, другий - ви можете активувати змив размахнув рукою перед його датчиком. Який би ви не вибрали, перевага сенсора перед звичайною кнопкою - це те, що мікроби не будуть передаватися з рук на унітаз, а потім наступного людині, який буде змивати.


Менше проблем c каналізацією


Традиційні туалети можуть піддаватися кількох проблем з каналізацією. Засмічені унітази, каналізаційні запахи і протікання відносяться до числа розповсюджених, з якими завжди стикаються традиційні туалети. Розумні унітази оснащені технологіями, які допоможуть значно зменшити ці проблеми. Вони не тільки запобігають засмічення, але також не працюватиме змив, якщо унітаз забитий. Це допомагає підтримувати низький рівень води в чаші до тих пір, поки ви не усунете проблему.


Автоматичне очищення


Ця функція, безумовно, є фаворитом. Розумні туалети складаються з гладкою кераміки, яка має спеціальне покриття, що запобігає накопичення мінералів і відходів. Ці унітази також оснащені ультрафіолетовими вогнями, які вбивають бактерії, що викликають запахи, і мають автоматичні цикли очищення, які зберігають свіжість і чистоту. Вам не доведеться чистити свій розумний туалет часто, а коли потрібно буде, то на це піде всього пару хвилин. Викиньте ці суворі туалетні засоби для чищення - вам вони більше не знадобляться.


Економія води


Розумні унітази використовують набагато менше води при зливі ніж звичайний. Вони розуміють, скільки води необхідно при певному змиві, використовуючи тільки потрібну кількість. Це значно знизить споживання води у вашому будинку і скоротить витрати на комунальні послуги.


Інші розумні функції включають в себе:

  • - Нічник;
  • -Можливості Bluetooth і MP3 для музики;
  • -Дистанційне управління;
  • - Масажне біде;
  • - Вбудовані датчики, що попереджають вас про проблеми з каналізацією.

Лідери на ринку:


Виробник TOTO був піонером в унітазах з функцією біде, представляючи їх на ринку з 1993 році. Що відрізняє нову модель такого унітазу, так це запатентовані технології, використовувані для стримування органічних відходів - будь то видимих ​​чи ні - від «прилипання», у відповідність потрібно буде менше чистити унітаз. По-перше, його ewater + використовує вхідну подачу води для попереднього змочування поверхні, допомагаючи запобігти будь-яким прилипання на 80 відсотків краще, ніж звичайний унітаз. Після змиву, ewater + випускає більш їдку електролізірованную воду. І, в кінці, чаша з поверхнею Hydrotect також не дає відходів прилипати - а вбудований ультрафіолетове світло на кришці сидіння викликає фотокаталитический процес на покритті Hydrotect для руйнування органічних речовин. Ця модель також пропонує такі основні функції: систему очищення, сенсорну кришку, яка відкривається і закривається, коли ви входите і виходите з кімнати і змив без натискання.Розроблений Філіпом Старком, унітази з функцією бідеDuravit's SensoWash є європейським еквівалентом унітазів Toto, будучи безпечними, енергозберігаючими і стійкими. Унітаз SensoWash Slim, який був запущений в кінці 2015 року, є найтоншою і витонченої моделлю діапазону SensoWash. Плоска кришка і сидіння складаються з міцної, гладкою і стійкою до подряпин поверхні, яку можна легко зняти однією рукою. Цей видатний елемент практичності дозволяє спростити і прискорити очищення, що робить SensoWash Slim ідеальним рішенням навіть в громадських приміщеннях. Деякі з інших чудових функцій продукту включають в себе функції дистанційного керування, повільно закривається кришку і підсвічування. Крім включення і виключення унітазу для економії енергії, пульт дистанційного керування активує і регулює інтенсивність і положення розпилення в три цикли - ComfortWash, RearWash і LadyWash - і контролює температуру випускається води. На українському ринку унітази з функцією біде об'єднані своїми поліпшеними функціями прибирання, призначеними для збереження унітазу і чаші завжди чистими. У той час як TOTO дійсно став першопрохідцем цієї галузі, основні функції, які ви можете очікувати від всіх таких унітазів це: система очищення, автоматичне відкривання і закривання і парою змив без натискання. В результаті ваш вибір зводиться до розгляду естетичних якостей, бюджету та ієрархії того, які спеціалізовані функції продуктивності найбільш важливі для вас.


Найближче майбутнє


Ключовим проривом 2017 року є новий унітаз, який отримав назву BioTracer від Duravit, який сам аналізує аналіз сечі. Його концепція полягає в наступному: якщо ви хочете зробити аналіз сечі, ви включаєте додаток BioTracer на своєму смартфоні або планшеті перед використанням. Після цього невелика кількість вашої сечі (близько декількох мілілітрів) вводиться в герметичний тест, який зберігається в орендованому картриджі під унітазом. Потім тест сканується через оптичний сканер, і дані відправляються на ваш пристрій для аналізу.Додатку розглядає 10 показників, включаючи кількість лейкоцитів, рівень глюкози, рН і т. Д. В кінці ви отримаєте детальний аналіз вашої сечі із зазначенням значень, які відхиляються від норми. Також додаток зможе дати вам пораду про те, як виправити ваш раціон в залежності від результатів аналізу. Дані передаються по Bluetooth і захищені паролем, тому вам не слід турбуватися про витік вашої особистої інформації. Що стосується наступного аналізу, ви не повинні піклуватися про чищення системи або замінювати тести: BioTracer робить це автоматично і автономно після кожного використання. Він самостійно використовує дистильовану воду для ополіскування системи і змінює тести в картриджі. Поки що BioTracer - всього лише прототип, але ми очікуємо, що Duravit запустить повноцінний продукт найближчим часом.


В нашомуінтернет магазиніє безліч варіантів і дизайнів унітазів за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в будь-яку Вашу ванну кімнату.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній