Нові змішувачі Hansgrohe 2019 р

Нові змішувачі Hansgrohe 2019 р.

В цьому році, всесвітньо відомий, німецький виробник Hansgrohe, представив, зовсім новий для себе погляд змішувачів різного призначення.

Здавалося б, у даного виробника всі основні і важливі питання в даній сфері закриті, Hansgrohe, це лідер за якістю, по дизайну, по новим, важливим для споживача технологій, які спрощують життя сучасній людині, куди далі рости?

Увиробника Hansgrohe, за довгі і успішні роки існування на світовому ринку, склалася дуже хороша репутація, але багато хто вважає, що у бренду консервативний погляд.


aksessyaru_liasson.jpg

Незважаючи на те, що, купуючи змішувач Hansgrohe, покупець завжди залишається задоволеним, але даний продукт довгий час виготовлявся тільки в хромованою поверхні. І не можна сказати, що це погано, адже хром, всюди і в багатьох ванних кімнат бездоганно вписується в інтер'єр. Але нічого не стоїть на місці і Hansgrohe, тому чергове, яскраве підтвердження, сьогодні виробник готовий Вам виготовити, найбільш затребувані, покупцями змішувачі в шести колірних тонах.

Уж, не знаємо з чим пов'язано таке нововведення, але й ми, і покупці дуже раді такому рішенню.

Дані змішувачі відносно недавно на нашому ринку, але вже користуються великою популярністю.


ОГЛЯД КОЛЬОРОВИХ, КУХОННИХ ЗМІШУВАЧІВ HANSGROHE


aksessyaru_liasson.jpg

Перший, змішувач, має тонку, основу, він оснащений витяжним виливом з кнопкою, яка дозволяє зупиняти потік води, якщо це потрібно. Важіль управління встановлюється на стільницю. Виготовляється даний змішувач в трьох тонах: чорний брашірованний (це темно сірий відтінок, а слово брашірованний слід розуміти, як нанесення фарби пензликом по поверхні), глянсовий хром, матів і чорний матовий. Даний змішувач підійде до мийки, яка монтується під стільницю.

Другий, змішувач, який відноситься до колекції Focus. Кухонний змішувач з цієї лінійки, є бестселером вже досить довгий час. Його сміливо можна назвати народним змішувачем для кухні. Це саме той змішувач, який, є найкращим компромісом в питання ціни і якості. Змішувач проводиться з витяжним виливом, на самому носику знаходиться кнопка з двома режимами струменя, одна з якої дуже м'яка для промивання ніжних ягід. Завдяки їй, такі ягоди, як наприклад, малина, при промиванні збережеться в первозданному вигляді.

Змішувач для кухні Focus, доступний тільки в трьох кольорах, традиційному хромі, матовому хромі і чорному матовому.

Третий змішувач, це новинка з новинок цього літа. Змішувач має чітко вираженою формою, практичний важіль управління напором води. Даний змішувач для кухні виготовлений в лаконічному дизайні і доступний тільки в чорно матовому покритті.

Четвертий, кухонний змішувач, так само, як і попередній, є однією з крайніх нових продуктів Hansgrohe. У цього змішувача відсутня витяжної виливши, випускається він виробником в чорному матовому покритті, але у даного змішувача середня висота, що гарантує покупцеві, який на ньому зупинить увагу, щоб уникнути такого неприємного моменту як бризки води. Даний змішувач не прив'язаний ні типу мийки, ні до її методу монтажу, він за будь-яких умов буде коректно працювати. Єдиний нюанс, який може бути і вода все ж буде бризкати за межі мийки, це сильний напір.


Підводячи риску під новітніми кухонними змішувачами, можна зробити висновок, що виробник залишився вірним собі, все змішувачі мають просту форму, яка підійде для дуже багатьох кухонь, але впроваджені кольору грають новими, яскравими фарбами для цих кухонніков, що цілком можливо, що пропонуються змішувачами, стануть акцентів у вашому інтер'єрі.


ОГЛЯД КОЛЬОРОВИХ, ЗМІШУВАЧІВ ДЛЯ ВАННИ І НА УМИВАЛЬНИК.


У цьому огляді, покажемо і розповімо Вам про змішувачі, колекція, яких багатьом знайома, це Talis E, сама по собі лінійка має сучасний, стильний зовнішній вигляд. Це довгограюча колекція, попит на яку не згасає і до цього дня. І якщо до сьогоднішнього дня, змішувач можна було придбати тільки в хромі, то зараз, нам виробник готовий виготовити змішувачі в шести, так, так, це не помилка в шести кольорах.


Змішувачі для підвісного умивальника або для умивальника на стільницю, у якого є майданчик з отвором під нього. Змішувачі для таких умивальників, Hansgrohe, рекомендує нам розглядати висота, яких дорівнює 162 мм., Дана габарит забезпечує практичність при використанні, також точно такий змішувач можна придбати з технологією CoolStar, допомагає істотно економити витрати води, всі ці змішувачі, відтепер доступні в шести кольорах : Бронза брашірованная, чорний брашірованний, стандартний хром, чорний матовий, білий матовий і покриття під золота, колірний тон, перетворює змішувач, а також буде доречним ванних кімнатах, де є кольорові предмети сантехніки.

Змішувач на умивальник, який розрахований для монтажу на стільницю, пропонуємо, висотою 292 мм, якраз ця висота, підходить для більшості умивальників на стільницю, саме вона допомагає Вам, використовувати змішувач за призначенням і обійти питання дискомфорту. Кольори можливі такі ж, як в попередньому абзаці.Далі, змішувач зі стіни, якому для роботи необхідна внутрішня частина, але такий змішувач в деякому роді можна вважати універсальним, тому що він підходить як для раковини на стільницю без площадки, так і для умивальника під стільницю, виготовляються в шести колірних відтінків.

З важливих технічних характеристик, він випускає з одного довжиною виливу 238 мм., Це середня довжина, що забезпечує комфорт при використанніЗмішувач на три отвори для роботи, якому не потрібна внутрішня частина, доречніше і актуальніше за все такий тип змішувача прекрасно виглядає для умивальника, який монтується під стільницю. До слова сказати, з досвіду, багатьох лякає такий змішувач, але цей змішувач в дев'яносто відсотках випадків стає прикрасою ванної кімнати.

Улюблений виробник для більшості покупців постарався створити цілу лінійку змішувачів в колірних варіаціях, щоб у кожного вдома був якісний, не завжди дорогий, а головне гарний продукт. До доповнення до вище озвучувану такі, життєво необхідні змішувачі як для біде, ванни, душазовнішнього монтажу, а також для тієї ж ванни, в борт ванни, ручні душі різного стилю від традиційних круглих до тонко зробленого душа у вигляді мікрофона. Верхнім душам, хочеться виділити особливою увагою, вони випущені в вигляді такої собі масивної тарілки, цікаве у нього колірне покриття: біла матова основа і чорний матовий сам диск звідки подається вода на тіло людини.

Для повної комплектації, стійки, утримувачі, підключення для ручних душів і гладкий шланг всі ці вироби доступних в кольорах: чорний матовий, білий матовий, бронза, чорний брашірованний і в покритті під золото.


Менеджери сайту, офіційного імпортера Аквадемі,ознайомлені з даними асортиментом, що дозволить їм з легкістю підібрати Вам потрібний набір змішувачів, яким, ми дуже сподіваємося Ви залишитеся задоволеними.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній