НОВИНКА! Змішувачі з термостатом нового покоління Hansgrohe (Німеччина)

НОВИНКА! Змішувачі з термостатом нового покоління Hansgrohe (Німеччина)

Hansgrohe черговий раз доводить ринкусантехніки свій професіоналізм і свій невичерпний потенціал в створенні прекрасного продукту на ринку сантехніки. Цього разу фахівці німецької фабрики представили на суд громадськості нові змішувачі з термостатом, зовнішній вигляд якого можна без зайвої скромності порівняти з твором мистецтв, але не тільки бездоганний стиль даних змішувачів, є великим плюсом вироби. Метод монтажу нових змішувачів Hansgrohe став простіше в установки і відповідно закрив за собою питання практичності використання змішувача з термостатом в побуті.

Відносно недавно співробітники німецького бренду створили змішувачі з елементом термостата на різну кількість споживачів і різноманітного призначення на одній латунної поверхні (накладки). Тобто простими і зрозумілими словами на одній видимій частини змішувача будуть знаходиться всі необхідні Вам кнопки, які будуть перемикати потік води на той предмет, це може бути, як: верхній або ручний душ,або ж на виливши для набору води в Вашу ванну. Саме це одна накладка спрощує його монтаж, ну і відповідно надає самому змішувачу охайний зовнішній вигляд чим дозволяє користувачеві використовувати його за своїм прямим призначенням.Ще якихось п'ять років тому, змішувачі з термостатомпочали набирати свою заслужену популярність серед покупців завдяки своєму вмінню контролювати перепади тиску води, це один з найбільш істотних переваг таких змішувачів, але в той час було досить важко підібрати правильний комплект. Труднощі в цьому питанні становив момент, що як правило, якщо покупцеві потрібно було, щоб у змішувача була можливість перемикати на, наприклад, трьох споживачів (під трьома споживачами мається на увазі: верхній, ручний душ і вилив у ванну), то найчастіше потрібно купувати, як мінімум дві внутрішні частини і в залежності від того яка форма припаде до душі покупцеві, то три або дві зовнішні частини. Всі разом, коли вже завершився монтаж подібної системи у ванній кімнаті, візуально, це було дві або три накладки з керуванням, що не завжди хотілося бачити покупцеві, але альтернативи не було. Не мало не надто приємних ситуацій виникало в готелях, де встановлені змішувачі з термостатом прихованого монтажу, при повороті важеля управління не завжди можна зрозуміти з якого виливу поллється вода.

Сьогодні у виробника Hansgrohe такої проблеми немає. Все перебувати на одній прямокутній формі, де візуально позначені звідки подаватиметься вода при натисканні на ту чи іншу кнопку. Крім впровадженої технології, що забезпечує найбільш комфортне керування, так і ще дані термостати, абсолютно точно стануть акцентів в дизайні вашої ванної кімнати. Інноваційне рішення виготовлення змішувачів з термостатом виробника Hansgrohe, яке поза всяким сумнівом, прослужить Вам дуже довгий час, буде комфортно і практично використовуватися в побуті, а також перлиною Вашої ванної кімнати.Нова лінійка змішувачів з термостатом пропонується покупцям в різноманітному асортименті, за кількістю споживачів, з можливістю вибрати колірне покриття, саме, те, що підходить Вам, а також з впровадженими функціями, за допомогою яких прийняття душу або ванни стануть приємним, комфортним і практичним.

Термостати нового покоління для душа, виробник Hansgroheзапропонує Вам, де можна вибрати від двох до трьох споживачів, управління виготовлено у вигляді кнопок, що теж полегшує побут і візуально прикрашає даний змішувач з термостатом. Кольорове покриття із запропонованого асортименту може бути хромованим, це перший і найпоширеніший колірний тон, другий варіант не менше симпатичний, але не завжди підходить під загальний стиль ванної кімнати, це - поєднання білого кольору з хромом. У пропонованому симбіозі кольорів, білим будуть кнопки управління, матеріал у даних кнопок виготовлений з безпечного скла, а плашка або ж накладка буде хромована. І найактуальніший і трендовий колірний тон не тільки, що стосується змішувачів, а й усієї області сантехніки, це чорний насичений тон. В даному змішувачі з термостатом однотонного чорного покриття не буде, але як альтернативний варіант, фахівці бренду представляють Вашій увазі, поєднання колірних тонів чорний з хромом. Кнопки управління, як в у другому варіанті виготовлені зі скла тільки в чорному кольорі.Не тільки розміщення кнопок управління і колірної тон надають Вашим виробом неповторності, також на цій зовнішньої або ж видимої частини, де розміщено управління у вигляді кнопок, є важіль управління самого термостата, мета якого звести нанівець виникають труднощі з тиском води і його перепадами і другим незамінним і таким потрібним впроваджено управління напору води. Остання можливість настройки і забезпечить Вам комфорт, адже саме така можливість дозволяє термостат з змішувачів підлаштувати під Вам індивідуальний комфорт.


Другим, основним напрямком даної лінійки змішувачі з термостатом, пропонується Вашій увазі, точно така візуальна форма, але по призначеннядля ванної. Такий змішувач, також буде дуже зручний в побуті, по дизайну виконання з легкістю багатьом виробникам аналогічного товару може дати фору. Змішувач собою являє прямокутну форму, на якій розміщено кнопки керуванням потоком води в трьох колірних тонах на Ваш індивідуальний вибір, а саме: хромована поверхня, біле скло з хромом і чорне скло хромом.

Відмінність термостата з змішувачем для від змішувача з термостатом для ванни, є впроваджений виливши на зовнішню частину виробу для ванни.

Кількість переключающий споживачів між собою у даного змішувача з термостатом для ванни виробником пропонується тільки на два споживача. Як приклад це може бути виливши і верхній душ з одним типом струменя або ручної душ.Особливістю німецького виробника Hansgrohe, є його продуманий до дрібниць асортимент, який додасть Вашій ванній кімнаті особливий стиль єдності виробів сантехніки. Незважаючи на те, що дану лінійкутермостатів для ванни та душу, виробник не комплектує в якийсь зібраний набір, це зроблено для того, щоб не обмежувати Вас у виборі. Висококваліфікований персонал фабрики виготовили верхні душі ідентичного стилю виконання прекрасно доповнює дизайн термостата.

Перевагоюверхніх душів Hansgrohe,які найбільш вдало поєднуються з дизайном подаються термостатом, полягає в різноманітності впроваджених технологій, які забезпечують Вам особистий комфорт при прийнятті водних процедур. Це може бути верхній душ з хромованим покриттям, білий з хромом і традиційно для даної колекції чорних з хромом, що примітно, колірні покриття, де поєднано два колірних тони білий-хром і чорний хром, матеріал при виготовленні використовується безпечне скло. Крім вибору кольору, дані душі бувають з різною кількістю струменів від одного до трьох як мінімум. Кнопки перемикання струменів верхнього душа розміщені на видимій поверхні душа. Ручні душі також можна вибрати із загального асортименту даного німецького виробника Хансгрое.Важливо взяти до відома, що для установки видимої частини даних змішувачів з термостатом обов'язково потрібна внутрішня частина.Без прихованої частини змішувач працювати не буде.


Співробітникикомпанії Аквадемі, мають за своїми плечима великий досвід роботи з товаром даного виробника, який в свою чергу дозволить нам відповісти на більшість ваших питань технічного характеру і так як ми, є офіційними імпортерами цієї продукції у нас є можливо доставити Вам цей товар з Німеччини в найкоротші терміни.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній