Новинка сезону! Змішувачі, німецького виробника Hansgrohe!

Новинка сезону! Змішувачі, німецького виробника Hansgrohe!

У 2018 року всесвітньо відомий виробників змішувачів різного призначенняHansgrohe,представили широкій публіці, змішувачі з нової колекції Metropol. Стиль виконання цієї лінійки можна прирівняти до квадратної або прямокутної форми не можна сказати, що це сувора форма, виробник при розробки нової колекції все ж постарався згладити гострі або прямі кути адже як показує практика продажів далеко не всім покупцям комфортно користуватися змішувачами, у яких стиль виконання витриманий зі строгими кутами. Всі змішувачі з нової колекції виготовлені в хромі, склад використаного матеріалу при виготовленні залишився колишнім, це латунь, картридж у них керамічний, який і забезпечує тривалий термін експлуатації.

Дані змішувачі,з великою ймовірністю будуть мати гарний вигляд у більшості ванних кімнат, завдяки своїй лаконічній і не кричущим формі, стиль виконання їх поєднує в собі дві основні геометричні фігури такі як прямокутник і овал, які дозволяють йому гармонійно виглядати у всіх сучасних ванних кімнатах.Асортимент, колекціїзмішувачів для ванної кімнати різноманітний, наприклад, змішувачі для умивальника фахівцями фабрики випускаються різної висоти і довжини, а також можна вибрати метод монтажу.

Змішувачі для умивальника випускаються, виробником, де можна вибрати комфортну і практичну для себе висоту, у даних змішувачів зовнішній монтаж, що істотно буде полегшувати установку його, ну і саме головне перевага даних змішувачів, їх можна встановлювати під всі типи умивальників.

Також з асортименту змішувачів для умивальника Metropol представлений продукт сантехніки, який виводиться зі стіни, такий змішувач також прекрасно підійде до багатьох типів умивальника, але якщо Ви встановили умивальник на стільницю з високими бортами, то ось цей змішувач з різною довжиною буде дуже доречним. Завдяки його методу монтажу та довжині виливу він забезпечить Вам комфортне і практичною використання за призначенням.

У всієї лінійки змішувачів Metropol виробник передбачив два важелі управління на Ваш розсуд, перший - це лита, прямокутної форма і друга форма виготовлена у вигляді вирізаного кільця все в тій же прямокутній формі. Як показує практика спілкування з покупцями, то досить велика кількість з віддають перевагу другій формі, через зручності використання його в побуті.

З асортименту змішувачів, лінійки Metropol можна по-власним смаком вибрати змішувач для умивальника з кнопкою Select, при натисканні на яку включиться або вимкнеться подача води, також колекція радує своїм вибором змішувачів з ексклюзивною технологією CoolStart, яка в свою чергу буде економити Вам електроенергію і гарячу воду.Невичерпне асортимент товарів колекції Metropol, дозволить Вам придивитися до підлогових змішувачів для умивальника. Варто відзначити, що умивальники для таких змішувачів також повинні бути окремостоячими. Дуже ефектно виглядає в ванних кімнатах такі умивальники з тонко виготовленим змішувачем з довжиною висотою, абсолютно по-іншому сприймається загальний стиль дизайну.

Змішувачі з термостатом і звичайні змішувачі внутрішнього монтажу, також порадують Вас вибором по стилю виконання та призначенням.

Приємним сюрпризом від німецького виробника Хансгрое стала комплектація більшості змішувачів даної колекції даними клапаном Push-open, впроваджений донний клапан не порушує естетичний зовнішній вигляд змішувачів.

Змішувачі для біде запропоновані тільки з донним клапаном, але різним зовнішнім виглядом. Істотною відмінністю між двома продуктами колекції, є важелі управління, Ви можете для себе вибрати чи буде, це лита форма або ж лита форма з отвором у вигляді кільця.Виливи для ванни з нової колекції Metropol на наш погляд заслуговують на окрему увагу. Цього разу даного предмету сантехніки, фахівці приділили особливу увагу. У запропонованому асортименті можна знайти досить широкої форми виливи і в тонко виготовленої прямокутної форми виливи, лаконічного стилю виконання.


Раннє фахівці фабрики Хансгрое представляли нашій увазізмішувачі колекції Метрополь, це була така собі класична форма або все ж правильніше сказати, дизайн даних змішувачів найбільш підходив в ванні кімнати, де основна лінія стилю це всіма улюблена і завжди актуальна класика, лінійка змішувачів так називається Metropol Classic. Неймовірно красиві змішувачі, які здатні стати основним акцентом Вашої ванної кімнати.

Перевагою або перевагою колекції змішувачів Metropol Classic, крім запам'ятовувальної і саме вираженої форми є вибір колірного покриття, він може бути виконаний в хромі або буде запропонований Вашій увазі в поєднанні хрому з золотом. Саме поєднання хрому і золота і робить дану лінійку змішувачів незабутньою.

У даній колекції Metropol Classik цікаво зроблені верхні душі, особливо врізається в пам'ять душ в якому поєднується хром і золото викликаючи асоціації дев'ятнадцятого століття. Дана лінійка змішувачів, є єдиною у німецького виробника Хансгрое, де предмети сантехніки нагадують класичний стиль.

Незабутнє враження залишає після себе ванна кімната, де встановлені змішувачі класичного напряму з новим сучасним поглядом. Кімната миттєво перетворюється в предмет мистецтва.

Такі корисні на сьогоднішні термостати з золотим покриттям принесуть естетичне задоволення власнику продукту, а впроваджена технологія, яка буде стримувати перебої тиск води, приносячи, Вам задоволення під час прийняття водних процедур.Врізні змішувачі в борт ванни,покриття якого поєднують в собі хром і золото, прикрасять і підкреслять Ваш вишуканий дизайн приймалень. Але звертаємо Вашу увагу для установки змішувача який врізається в борт ванну, обов'язково для монтажу потрібна внутрішня частина.

Фахівці німецького бренду з кожним новим роком випускають про великі маси змішувачів, у яких немає терміну придатності. Продукти цього бренду завжди безсумнівно стають актуальними в усі часи незалежно від модних тенденцій тієї чи іншої форми. Не дарма багато колекцій змішувачів цього виробника забирають в свою скарбничку престижні премії в галузі дизайну. Не виключенням стала і колекція змішувачів Metropol Classic, її бездоганний зовнішній вигляд і впроваджені нові, сучасні технології викликають у покупців підвищений попит.

Підсумовуючи про вище сказане, зазначимо, що колекція Metropol поєднує і пропонує Вам дві діаметрально різні форми, які будуть мати гарний вигляд у різних ванних кімнатах і з різним дизайнам. Змішувачами колекції можна сміливо укомплектувати як ванні кімнати класичного дизайну, так і кімнати, де покупець віддає перевагу лаконічності і мінімалізму. Також лінійка даних товарів на сьогоднішній день, є найрізноманітнішої з широким вибором того чи іншого змішувача, які здатні задовольнити найвибагливішого і вимогливого покупця.В інтернет-магазині Аквадемі,ви не побоюючись можете замовити вподобаний Вам змішувач з нової колекції і не переживати про своєчасні його доставки в Україну, бо компанія, є офіційним імпортером цієї продукції. Менеджери компанії, нададуть Вам кваліфіковану консультацію по основному асортименту Hansgrohe, допоможуть за Вашим індивідуальним запитом підібрати змішувачі.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній