Нова колекція Finion Villeroy Boch вражає своїм зовнішнім виглядом і задає ритм для колег по області діяльності.

Нова колекція Finion Villeroy Boch вражає своїм зовнішнім виглядом і задає ритм для колег з області діяльності.


У 2018 р широко відомим дизайнером Патріком Фрейдом в області сантехніки була випущена у світ колекція Finion для всесвітньо відомої фабрики Villeroy Boch. Фабрика вже багато років задає тенденції в дизайні і призначення сантехніки іншим своїм колегам по цеху. Чого тільки варта їхня остання колекція, вона воістину неймовірно красива, уточнена, багата за своїм виглядом, типу і призначення з технологічними елементами,що робить її ще й надсучасною. Від колекції неможливо відвести погляд, бачачи умивальник з тонкими стінками разом з тумбою, елемент якої підсвічується тим світлом, що подобається саме Вам, що і говорити ,закохує в себе з першого погляду. Повна комплектації товарів з цієї колекції, створить враження нереальності втілення в наш час. У колекції переважає лаконічна простота ліній, прямокутної і трохи округлої форми. Перше, що кидається в очі, коли дивишся на колекцію в інтер'єрі, це її підсвічування, її можна встановити в відкриту частину тумби, під п'єдестал ванни, колір творить чудеса з уявою, але про все по порядку.


Умивальники (раковини) колекції Finion, дизайнер пропонує різного призначення, а саме:

1. Умивальник під тумбу, але його можна встановлювати і без тумби. Підвісний метод монтажу також допускається в ньому.

Дизайн. Він неймовірний. Основна форма стилю в ньому прямокутна з тоненьким бортиком, що дуже пом'якшує його зовнішній вигляд. Тонкість умивальника забезпечує, інноваційна технологія виробника під оригінальною назвою TitanCeram. Умивальник буде мати гарний вигляд з тумбою і без неї, але зауважимо, що, встановивши його на тумбу з описуваної колекції буде створюватися атмосфера завершеності. Забігаючи наперед в одному з видів тумб, дизайнер передбачив підсвічування відкритої частини тумби.


2. Умивальник або раковина на стільницю виробляє переворот свідомість настільки він ефектний. Варто приділити особливу увагу його формі. Форма прямокутна, але краї зовсім небагато округлені, видимі стінки раковини прямокутні. Умивальник з тієї серії: один раз побачив і запам'ятав якщо не назавжди, то на дуже довго. Є припущення, що даний дизайн прийде на зміну прямокутній формі. Вже і хочеться зміни тенденцій. І, так, тонкість стінок умивальника все також забезпечує технологія фабрики, Titan Ceram. Встановивши його на тумбу або на стільницю, він буде трохи підніматися, створюється таке враження дивлячись на нього, що він як напів вбудований.


Умивальник підвісний 4164A0R1
Розмір: 1000 x 500 мм


У лінійку колекції також входять тумби абсолютно різних кольорів і різного зовнішнього вигляду. Однією дуже приємною особливістю виділяємо підсвічування, відверто кажучи без неї, ефект був би не той. Так ось підсвічування в тумбі будь-якого кольору може бути саме та, про яку мріяли саме Ви. Вибір кольору підсвічування величезний.


Тумба для ванної кімнати
Finion Villeroy & Boch F22ZPDGN

Тумба для ванної кімнати
Finion Villeroy & Boch F22ZPDGN

Тумба для ванної кімнати
Finion Villeroy & Boch F22ZPDGN


На цьому огляд тумб для ванної кімнати не закінчується, Патрік Фрейд, сконструював і впровадив ще й самостійні, підвісні ящики все з тим же підсвічуванням, на які дивишся і опиняєшся не в ванній кімнаті, а в затишній бібліотеці з любленим томом книги)


Великий вибір дзеркал для ванної кімнати повинен порадувати покупця з самим неординарним поглядом на загальний дизайн ванної кімнати, адже ширина їх коливається від 600 мм до 1600 мм. Зовнішній вигляд дзеркала, це прямокутник або квадрат залежно від розміру, і вони бувають з підсвічуванням по периметру, але зробимо акцент, що периметр в даному випадку, створює природну рамку дзеркала так як це сама підсвічування розміщена на деякій відстані від його краю. Все той же лаконічний зовнішній вигляд впроваджений для підтримання основної лінії.І на останок огляду залишила ванни, так як вони на мій суб'єктивний погляд мало того, що ідеальні, так і ще це той самий акцент в загальній картині, на який дивишся, а надивитися не можеш.

Ванни, колекції Finion тільки окремо стоячі, матеріал, яких Кваріл, це також інновація від німецького виробника. Овальний стиль виконання ванни з такою ж овальної окантовкою по низу ванни у вигляді тонкого п'єдесталу. Під ванною знаходиться все та ж підсвічування, колір якої Ви вибираєте на свій смак. У ванну також впроваджено механізм, за допомогою якого Ви можете слухати улюблену Вами музику з мобільного пристрою. Овальна форма ванни, зроблена спеціально, щоб розбавити прямокутні форми інших предметом тим самим пом'якшити загальне сприйняття.

Із приємних особливостей, Вам буде запропоновано вибрати на свій розсуд колірне покриття цього п'єдесталу і слива - переливу ванни.


Кольорове рішення може бути таким:

- хром (класика)

- золото

- колір шампань.

Розмір пропонованої ванни один і це: 1700*700 мм., А ось колір панелі може бути на вибір: білий, бірюзовий, чорний і ніжно блакитний.Товари даної колекції поки можливі лише під замовлення. Компанія Аквадемі, є офіційним імпортером, фабрики Villeroy Boch, імпорт товарів сміливо гарантуємо.


Дизайнер колекції назвав її: «пуристические дизайн, який дає Вам свободу» точніше і не скажеш, повністю підтримуємо дизайнера, бажаємо колекції викликати фурор.


Патрік Фрей, отримав в 2017 р, одну з найпрестижніших премій в дизайнерському рішенні.Підводячи підсумок, колекція з відносно не дешевого сегмента, але це обгрунтовано адже вирішивши її придбати Вас не обмежать у виборі кольору тумби, він там величезний в її комплектації там тільки Ви вирішите яка вона повинна бути. Два на глухо закриваючого ящика або ящики можуть бути відділені від двох до чотирьох частин, де якийсь ящик може бути відкритим.


Умивальники абсолютно різних розміром від маленького до великого, метод монтажу теж залежить тільки від Вашого погляду.


Що стосовно дзеркал, то на жаль, в асортименті колекції немає дзеркальних шафок, але на наш погляд вони там і не повинні бути.


Дуже сподіваємося, ми змогли Вам на словах передати звістку захоплення від побаченої колекції і дали Вам відповіді на першорядні питання. І віримо в те, що Вам колекція припала до душі також, як і нам, своїм зовнішнім виглядом, технологіями та можливостями.


Перевага колекції, полягає не тільки своєю оригінальною і неповторною ідеєю, але і всілякої комплектацією, де тільки Ви вирішуєте яка вона буде.


У колекції так багато можливостей, що нереально все описати в одній статті, тому якщо у Вас є бажання детально ознайомитися з асортиментом, менеджери інтернет-магазина «Аквадемі»нададуть Вам вичерпні відповіді щодо товарів сантехніки цієї колекції.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній