Німецька меблі для ванної кімнати в чому перевага і чи варто вона ці гроші?

Німецька меблі для ванної кімнати в чому перевага і чи варто вона ці гроші?


Не секрет, що меблі для ванної кімнатибудь то, тумби або пенал завжди нема на один порядок коштує дорожче ніж аналогічні меблі для ванної кімнати вітчизняного виробника. При цьому на перший погляд все однаково і стиль, і ящики в тумбі все однакове чому така ціна?

Це найбільш часто задається питання наших покупців. Всі ці меблі схожа тільки на перший погляд, здавалося б, що там може бути унікального і довговічного, матеріал же один? Все вірно, але, зауважимо матеріал часто і правда один. Один так не один, то на чому може економити один виробник, на цьому ж не економить німецький виробник, це той же самий матеріал, його товщина, покриття і фурнітура, саме від якості фурнітури залежить наскільки довго Вам буде служити, наприклад тумба під умивальник з висувними ящиками , так само покриття. Німецький виробник використовує матеріал МДФ при виготовленні тієї ж тумби або пенала для ванної кімнати, але обробці матеріалу приділяє підвищену увагу, тому потрапляння незначного кількість води, матеріал тумби або того ж піна не вздуется.Пропонуємо Вам на прикладі однієї відносно недорогий колекції німецького виробника Duravitдетально розглянути їх меблі для ванної колекції і розібратися в їх перевагах перед іншими аналогічними виробниками.

Фабрика ДюравІт вже не один десяток років випускає не тільки меблі для ванної кімнати, але також вони виготовляють і сантехніку високої якості, це європейський бренд, ім'я, якого у більшості європейців асоціюється з якістю і надійністю.

У даного виробника є в своєму асортименту колекція L-Сube, товари колекції і розглянемо сьогодні, і постараємося все детально Вам розписати, щоб пояснити Вам чому варто один раз заплатити і на дуже довгий час позбутися від головного болю через питання ремонту меблів для ванної кімнати.У колекції L-Cube зібрана виключно таких меблів для ванної кімнати як:тумб, поличок для ванної кімнати і цікавих дзеркал, але завдяки своїй, гнучкості у вигляді розмірів, кольорів, матеріалів у покупця є де розмахнутися і вибрати щось для себе у ванну кімнату. Матеріал, виробник Duravit в цій колекції використовують як МДФ так і натуральний шпон.


Стиль і монтаж тумб для ванної кімнати теж буде Вам запропонований на Ваш вибір це для підлоги тумба з ніжками або ж підвісна тумба. Що стосується зовнішнього вигляду то тут писати можна довго, і якщо говорити коротко і по справі, то: це тумба для умивальника з одним висувним ящиком, двома висувними ящиками, всередині яких може бути органайзер для зручності використання, умивальники для таких тумб, можуть бути як на стільницю, так і меблеві, які лаконічно і гармонійно увіллються в тумби та в загальний дизайн Вашої ванної кімнати. Про якість меблів, вона в даній колекції знаходиться на вищому рівні. Меблі, у виробника, виготовляється довгими роками і виробництво вигострить до дрібниць, полірування, просочення для водостійкості, фахівці надають великого значення. Що саме вони використовують при виготовлення меблів, для того щоб вона довго служила в побуті, фабрика, дану технологію тримає в секреті. Але хіба важливо знати цей секрет? Головне, щоб через рік або два її не треба було міняти і ремонтувати, фабрика Вам гарантує, що таке може статися в дуже рідкісних випадках. І якщо така неприємність все ж станеться, представництво і офіційний імпортер не кине Вас напризволяще, жодні, ні другі не зацікавлені продавати аби продати, кожна зі сторін дорожить своєю хорошою репутацією на ринку.Після, такої переваги як матеріал, формою, стилем, точності кутів тумби, відсутності кривизни, яким приділяється просто-таки левова частка часу для виготовлення. Так ось слідом за матеріалом йде фурнітура, це один з найважливіших факторів після зовнішнього вигляду, який впливає на якість і довговічність роботи. У лінійці колекції меблів для ванної кімнати L-Cube використовується фурнітура всесвітньо відомого австрійського виробника Blum, цього бренду довіряють мільйони, це не перебільшення, доводчики, а саме вони встановлені в висувних ящиках тумб для умивальника колекції L-Cube, працюють бездоганно. Технологія виробництва доводчиків працює як на плавне відкривання, так і таке ж плавне і безшумне закривання. Фурнітура захована вглиб ящика, Вам складно буде її побачити, зате її безперебійна робота в ящиках буде доставляти задоволення.


Наступна перевага полягає як би Вам це не здасться дивним, але це вибір кольору. Це теж важливий фактор, за який варто заплатити більше, ніж, а аналогічних компаніях виробників меблів. Передбачаючи Ваше зауваження, ми згодні, що в більшості випадків білий колірвибирають багато споживачів, але хіба нам не хочеться подивитися на більший вибір? Хочеться, ми можливо все одно виберемо традиційний білий колір тумби, але поглянути на таку ж тумбу тільки, наприклад в сірому або ніжно рожевому кольорі нам було цікаво і хто знає, може цей наприклад, ніжно рожевий колір так сподобається, що колишнє покриття відійде на другий план, саме через те, що німецький виробник не хоче Вас обмежувати в чому-небудь, фахівці фабрики можуть втілити 90% Ваших побажань.Причин, трохи і, напевно, комусь вони здадуться не настільки важливими, але повірте нашому досвіду, це саме ті, перевага або правильніше написати фактори, які впливають в одному випадку на вартість, а по-другому на надійність меблів для ванної кімнати. Ви платите за якість продукту, який доводився до досконалості протягом десятиліть і набуваючи, будемо відверті дорогий продукт у Вас по-перше буде інше сприйняття, не тільки тому що він дорого коштує і там буде завдано брендовий логотип, сприйняття буде іншим, тому, що користуючись за призначенням такими предметами меблів у Вас не буде псуватися настрій, Ви просто не будете зупиняти свою увагу на роботі і у Вас не буде необхідності розбиратися як видалити здуття від води, це до речі, наскільки нам відомо неможливо відреставрувати і що треба зробити, щоб ящики тихо закривалися не створюючи при це ніяких скрипів.

Завершуючи статтю, хочемо сказати, що не важливо якому виробникові Ви надалі віддасте свою перевагу, головне, щоб предмети меблів для ванної кімнати Ви не створювали незручностей, ми тільки хотіли з акцентувати Вашу увагу на деякі фактори, які суттєво відображаються на якості даних предметів .


У разі необхідності менеджери інтернет-магазина Аквадемі,який є офіційний імпортером німецьких меблів, завжди нададуть Вам вичерпну консультацію по підбору меблів для ванної кімнати.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній