Чи може сантехніка прикрасити ванну кімнату?

Чи можливо сантехніка прикрасити ванну кімнату?

Ще якихось кілька десятиліть тому важко було уявити предмети сантехніки вишуканого дизайну або якийсь нестандартної форми. Так, було вже якість, бралося до уваги репутація виробника, але самі предмети були звичного для нас дизайну про тих, технологій, які зараз впроваджуються світовими виробниками й мови не було.

Але пройшли ті часи, коли виборчому покупцеві досить лише якість продукту, зараз кожен з нас, хто ремонтує квартиру або проектує свій приватний будинок, хоче щось незвичайне і запам'ятовуюче, це бажання виражається не тільки в загальному стилі приміщення, але і при виборі товару сантехніки покупець приділяє особливу увагу.

У даній статті ми наочно Вам покажемо найкрасивіші предметисантехніки, які привертають увагу покупців за зовнішнім виглядом, технологіях, які роблять умивальники тонкими і тим самим являють собою вишукану фігуру, а також вкажемо виробників даних предметів.


Першими розглянемоумивальники и змішувачі,які в тандемі створять гармонії в сприйнятті.

Відмінна, неповторна і запам'ятовує форма умивальника, німецького виробника Duravit, це колекціяCape Code. У даній колекції умивальники представлені тільки з методом монтажу на стільницю. Умивальник, повторює форму трикутника з згладженими кутами. Виготовляється такий умивальник на стільницю з кераміки з використаної ексклюзивною технологією виробника, яка дозволяє умивальника придбати тонкі грані і тим самим надати умивальника елегантності. Даний умивальник пропонується Ваше увазі без площадки під змішувач до нього підійдуть два типи змішувачів, перший, це високий змішувач, який монтується в стільницю, і другий це змішувач, який виводиться зі стіни. Duravit відносно недавно почав випускати під своїм ім'ям змішувачі різного монтажу і ми рекомендуємо Ваше увазі розглянути дані змішувачі з лейб Дюравіт.Високий змішувач для даного умивальника рекомендуємо з колекції C1, це дизайнерська лінії, працював над стилем цього змішувача відомий дизайнер Kurt Merki Jr в області сантехніки. Він створив тонкої форми змішувач, в якому поєднуються дві геометричні форми, це прямокутник і овал, тим самим змішувач придбав «статус» універсальності.

Колекція сантехнічних товарів хоч і не велика за асортиментом, але ємна, три-чотири умивальника, які з великою ймовірністю можуть привернути Вашу увагу, в даній лінійки є круглий умивальник з маленьким бортиком з майданчиком під змішувач і квадратна раковина з тієї ж майданчиком під змішувач.

Вражаюча сама по собі меблі, яку пропонує німецький виробник Duravit для монтажу вище запропонованого умивальника, це незвичайного дизайнерського виконання тумба з натурального матеріалу, якщо спробувати одним словом охарактеризувати, то це знаковий предмет меблів, який моментально притягує до себе погляд.Не можна не врахувати умивальники прямокутної або квадратної форми, даний стиль вже не один рік користуються великим попитом серед покупців, а також дану форму використовують багато знаменитих і шановані дизайнери цієї області.

Ті, хто стоїть на наш погляд умивальники, у яких чітко виражені межі з округленими кутами, це колекція називається DuraSquare, товари даної лінійки, також можна віднести до новинок виробника. Як і абсолютно весь асортимент товарів сантехніки німецького виробництва Duravit (Дюравіт) виготовляється з кераміки, перевагою і гідністю цієї колекції, є новітня технологія компанії, яка робить умивальник з тонкими гранями, це не означає, що він крихкий і при найменшому випадку він розіб'ється немає якість німецького продукту залишилася колишньою. А також у цих умивальників, які до слова кажучи можна монтувати під консоль і звичайним способом (підвісним), у раковини невисокий борт. Ось ці дві тенденції, низький борт і технологія, в сумі прибирає громіздкість тим самим надає умивальника акуратну форму.

Консоль під даний умивальник своєрідна, це металева конструкція, у якій метод монтажу може бути, як підлоговий, так і підвісної. Відзначимо, що металеві елементи на даний момент, є затребуваними, багато іменитих виробники сантехніки пропонують товари, де є метал. Дюравіт не оминув цю тенденцію стороною і створив консоль стиль виконання, якого нагадує мінімалізм, нічого зайвого, тільки вертикальні і горизонтальні лінії, які між собою перетинаються, створюючи практичний і зручний предмет в побуті.Змішувачі під дані умивальник можна вибрати з німецького виробника Duravit, але з колекції В2, змішувачі цієї колекції найбільше нагадують форму прямокутника, але ми для Вашого різноманітності в цій стаття представимо змішувачі, також німецького виробництва, Hansgrohe.


На початку цього року фахівці німецької фабрики Хансгрое випустили нову лінійкузмішувачів Metropol, колекція моментально була відзначена престижними, світовими преміями в області сантехніки.

Дані змішувачі виготовляються в квадратній формі, до слова зауважимо і підкреслимо, що у даного виробника це єдина колекція змішувачів, яка випускається в строгій, прямокутному стилі. З величезного асортименту даної лінійки підійдуть звичайного монтажу змішувачі. До переваг рекомендованих до Вашої уваги змішувачів віднесемо, висоту продукту, яка буває різна, щоб у Вас була можливість вибрати його для свого особистого комфорту, також все змішувачі даної колекції комплектуються донним клапаном Push-Open. Такий донний клапан, дозволяє змішувача виглядати естетично.Умивальники, колекції Luv від Duravit,це предмет сантехніки, заслуговує бути гідністю німецького бренду.

Це овальна, керамічна, форма, яка, як нам здається вдало буде виглядати, якщо не у всіх, то в багатьох ванних кімнатах. Асортимент колекції включає в себе умивальники, які монтуються на стільницю. З даної лінійки можна вибрати зовсім маленьку раковину в гостьовий санвузол, у неї маленька глибина, яка дозволяє встановити її в приміщення з обмеженою площею. Раковина оснащена майданчиком під змішувач, що також спрощує пошук для неї змішувача.

Умивальники даної колекції, вражають покупців, це одна з найкрасивіших колекції, німецького бренду, в якій, впроваджена технологія, що дозволяє сторонам раковини бути тонкими і витонченими.До даних умивальників, як варіант, пропонуємо Вам розглянути змішувачі Metropol Classic. У цих змішувачів неординарна форма з химерними лініями. Одна з найкрасивіших колекцій змішувачів, які припадають до душі більшою мірою дівчатам. Вони нестандартні за своєю формою, важіль управління води дуже зручний в побуті, але не тільки це робить дану колекцію змішувачів незабутньою.

Фахівці фабрики випускають цю лінійку в двох колірних покриттях, а саме стандартний, незмінний, все актуальне хром і поєднання хрому і відтінку під золото, неймовірно красиво виглядають самі по собі в загальному стилі ванної кімнати з великою ймовірністю можуть стати тим самим акцентом в дизайні, від якого неможливо відвести погляд.В салоні сантехникі Аквадемі представлено більшість предметів сантехніки, які згадувалися в статті. Відвідавши наш салон Ви зможете наочно познайомитись і з умивальниками, і з змішувачами, а отримати вичерпні відповіді від компетентних менеджерів в питанні сантехніки.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній