Чи можуть змішувачі бути акцентом в загальному стилі дизайну ванної кімнати або кухні?

Чи можуть змішувачі бути акцентом в загальному стилі дизайну ванної кімнати або кухні?

Сьогодні можна з сто відсотковою впевненістю говорити, що можуть предмети сантехніки такі якзмішувачі бути «родзинкою» або головним акцентом в дизайні ванній кімнаті або ж на кухні.

У наш час технологічний прогрес по виготовленнюзмішувачів різного монтажу, різного призначення видно не озброєним оком і якщо ще якихось кілька років тому у змішувачів була одна важлива тенденція, якої дотримувалися абсолютно всі світові виробники, а це практичність використання в побуті, але найголовнішим і важливим критерієм при виготовленні змішувача було його якість, яке б дозволило даних предметів сантехніки довгий час безперебійно працювати у щасливого власника змішувача. Більшість виробників такі як: Hansgrohe і Tres домоглися в цьому питанні успіхів, завдяки використанню при виготовленні змішувачів для ванної кімнати або для кухонної мийки, надійних матеріалів, а саме: латунний сплав, виробники зі світовими іменами задіють для основи змішувача, а керамічний картридж, який знаходиться всередині змішувача не дає жодного шансу вийти з ладу товару сантехніки більше 5-ти років.

Після того, як, фахівцями обох брендів було вирішено питання якості, з'явився новий питання дизайну змішувачів. І у одного і в другого виробника в своєму арсеналі зберігаються твори мистецтв у вигляді змішувачів, встановивши, які Ваша ванна кімната або кухня придбає самобутній, неповторний стиль.У німецького виробника Hansgrohe досить широка лінійка змішувачів неймовірної краси для кухні і для ванни. Виробник, це профільний бренд одного напрямку для якого важливим критерієм, є постійне вдосконалення свого продукту беручи до уваги якість і зовнішній вигляд змішувачів. Щорічно кільком дизайнерських лінійок змішувачів, присуджують престижні нагороди в області дизайну сантехнічних виробів. C упевненістю можна стверджувати, що даний виробник, законодавець актуальних тенденцій.

Дизайн і нові технології німецьких змішувачів для кухні вражають уяву, які з першого погляду закохує в себе.

Колекція кухонних змішувачів Talis це симбіоз якості, краси грації з впровадженими новими технологіями. Запорука успіху даних змішувачів полягають в їх досить високою висоти, яка миттєво додає змішувача заслужених плюсів. Високий змішувач, це виграшних хід в питанні візуалізації основного стилю кухні. У змішувачів колекції Talis є можливість вибрати на свій розсуд того чи іншого змішувача для кухні, де, наприклад, в одному змішувачі будуть такі затребувані на сьогоднішній день фактори як: висота, кнопка «select» і висувний шланг. Дані технології по достоїнству оцінять жінки або кухарі чоловіки, які багато часу перебувають на кухні. Адже тільки вони знають, як дані технології спрощують процес приготування їжі при цьому економлять час супроводження на кухні, два вище викладених чинників і роблять такі змішувачі безкомпромісним рішенням при виборі.Змішувачі іспанського виробника Tresбільш лаконічного дизайну, досить великої висоти, але родзинкою виробника є змішувач кубічної або квадратної форми. Сувора форма вже кілька років є актуальною. У строгого квадрата або ж прямокутника є одна особливість, яка вигідно виділяє дані предмети сантехніки із загальної маси, це її чітко виражені кути, завдяки яким, такі предмети акцентують на собі увагу.

Неповторні в своєму стилі виконання виступають кухонні змішувачі, у яких завищена висота, витяжною вилив, який декорований металевою пружиною і з тонким важелем управління води, даний змішувач це яскравий приклад, того як предмет сантехніки з необхідного виробу, без якого не обходиться не одна кухня перетворюється в ексклюзивний дизайнерський предмет.

І якщо дизайн кухні, провідні виробники змішувачів пропонують прикрасити високим змішувачем з різними видами технології, то ось для ванних кімнат у Вас буде з чого вибрати. Наприклад, така колекція як PuraVida виготовлена з хромованим або біло-хромованим покриттям, лінійка змішувачів є самодостатніми предметами, які довгий час будуть Вас радувати, а дизайнерське виконання даних змішувачів дозволить їм і стати тим самим яскраво вираженим акцентом Вашої ванної кімнати.

колекції змішувачівPuraVida вже кілька років представлена на ринку Європи і України і тим не менше попит і інтерес до неї не згасає і до цього дня. Успіх цих змішувачем забезпечує її прямокутна форма про округленими краями і важіль управління виготовлений у вигляді джойстика.Також, ми вважаємо, що істинним гідністю німецького виробника є колекція змішувачів під своїм оригінальним назвою Metropol Classic неперевершена колекції товарів змішувачів німецького виробника Hansgrohe. У змішувачів, що не передається словами дизайн, поверхня змішувачів може бути обраний на Ваш розсуд, а саме: хромована поверхня або ж хром в поєднанні з золотом, дуже гідно виглядають дана лінійка змішувачів.Відносно недавно, німецькі фахівці з виготовлення змішувачів представили так звані кнопкові змішувачі. Взагалі, хочемо зауважити кнопка «Select» так називається впроваджена технологія в змішувачі Хансгроє,яка зупиняє або вмикає і вимикає воду за допомогою кнопки, користується величезним інтересом з боку покупців. Посилаючись на їх думку, вони досить практичні в побуті. У даних змішувачів досить простий дизайн, але в даному випадку нова технологія і буде «родзинкою» змішувача, яка в певному основному стилі дизайну ванної кімнати і станемо акцентом.


Фахівці іспанського виробника Tres також в своєму арсеналі мають «перлини» змішувачів для ванної кімнати, така чудова і універсальна в своєму стилі виконання колекції товарів як Loft. Обескураживающий дизайн змішувачів, який підходить в 99% ванних кімнат завдяки тому, що змішувачі поєднують в собі дві прямо пропорційні геометричні фігури квадрат і овал. Гідна колекція бренду, яка ні в чому не поступається в питанні якості і стилю виконання гігантам області сантехніки.

Перевага бренду полягає в його можливості випустити зі свого власного виробництва кольорової змішувачів. Колірна лінійка приємно здивує покупця свої великим і різноманітним асортиментом.Ще одна гідна для Вашої уваги колекція змішувачів, яка називається Quadro, виповнюється в строго витриманому квадратному або прямокутному стилі. Також можливий вибір змішувачів в колірному тоні на Ваш розсуд. Більш квадратну форму змішувача швидше за все більше мало хто запропонує. Це єдині в нашому асортименті товари, де найбільш чітко виражена форма прямокутної і квадратної фігури.Асортимент інтернет-магазина сантехніки здатний з великою ймовірністю задовольнити багато запитів покупців, що стосується правильного підбору того чи іншого змішувача і нададуть Вам вичерпні відповіді на більшість питань. компанія Аквадемі,є офіційним імпортером виробників Hansgrohe та Tres в зв'язку цим співробітники компанії здатні вплинути на терміни поставки товарів, які ввозяться імпортером за попереднім замовленням.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній