Колекція товарів, сантехніки D-Code, німецького виробника Duravit.

Колекція товарів, сантехніки D-Code, німецького виробника Duravit.

Виробник Duravit (Дюравіт)виготовляє товари сантехніки вже досить тривалий час. За час свого існування німецький бренд Duravitвстиг зарекомендувати себе з найкращого боку, як на європейському, так і на українському ринку. Бездоганну репутацію виробника забезпечує, це, безсумнівно, якість керамічних товарів і неймовірних масштабів асортимент виробів.

Свій основний асортимент, фахівці фабрики сортують по колекціях.

В даній статті, докладно розглянемо одну з найпопулярніших колекцій під назвою D-Code.І першим, предметом сантехніки хочемо представити унітази. Унітази D-Code виробник пропонує різного методу монтажу, а саме:

- Підвісний унітаз;

- Підвісний унітаз, компактні габарити;

- Підвісний унітаз із запровадженою технологією Rimless (безобідковий);

-Підлоговий унітаз під інсталяцію. До даного типу унітазу рекомендується купувати бачок, який вбудовується в стіну.

- Підлоговий унітаз традиційного методу монтажу. До даного унітазу рекомендується встановлювати бачок звичного для нас зовнішнього вигляду.Унітази, колекції D-Code мають різний дизайн, є в пропонованому асортименті так званий і «пристінний унітаз».У даного унітазу досить привабливий зовнішній вигляд. Стиль виконання, такого унітазу миттєво виділить його із загальної маси аналогічних товарів.

Основна лінія стилю виконання даної лінійки товарів сантехніки, це округла форма предметів, яка забезпечує затишок Вашій ванній кімнаті.

Безперечною перевагою колекції, є це її життєвий, лаконічний дизайн і недорога вартість, німецької сантехніки.


Лінійка, сантехніки Duravitмістить в собі і умивальники діаметрально різного призначення.

Стиль виконання раковин даної колекції, це прямокутна форма з округлої формою ємності куди безпосередньо потрапляє вода. Завдяки тому, що умивальник поєднує в собі дві такі різні і суперечливі форми, раковина підійде до багатьох ванних кімнат.

Пропозицій по методу монтажу в даній колекції найрізноманітніше, це та, сама лінійка, де зібрані умивальники практично всіх призначень.

Найпоширеніший умивальник D-Code, цепідвісний умивальник, виробник компанії дає покупцеві можливість вибрати розмір його, у даного методу монтажу умивальника, розмірна сітка величезна здатна задовольнити вимогу покупця.

Фахівці німецької фабрики Duravit, запропонують Вам з цієї колекції умивальники, які вбудовуються під стільницю, білосніжного кольору, але округлої форми, розміри даних умивальників, мають великий вибір. Співробітники німецької компанії не оминули й своєю увагою вбудовані умивальники в стільницю, такого ж білого кольору, стиль виконання все та ж округла форма, габарити раковини даного методу монтажу всього один з можливістю вибору з переливом або без нього.

На особливу увагу заслуговують меблеві умивальники, у них точно така ж форма, яка поєднує в собі дві геометричні фігури прямокутника і овалу, роблячи продукт універсальним, який підійде в ванні кімнати практично будь-якого дизайну.Але хочемо винести за дужки, кимось сформовану думку, що дані умивальники підходять тільки до тумб. Це в більшості випадків омана, меблеві умивальники по своїй технологічній карті і призначенням нічим не відрізняються від підвісних умивальників. Так як кріпиться даний умивальник до стіни, і тумба також кріпиться до стіни. Так, є виняток, але їх мізерно мала кількість. З нашого асортименту, таким винятком є ​​набір, що складається з умивальника і тумби Cube, виробника Jika (Чехія). Всі інші меблеві умивальники можна встановлювати без тумби.


Біде, колекції D-Code Duravit, виробник пропонує покупцям, як підвісного методу монтажу, так і підлогового. Дизайн даного продукту подається лінійки витриманий в основному округлому стилі виконанні. У даній колекції округлої форми, є своє беззастережна перевага, овальна форма будь-якого предмета сантехніки створює у ванній кімнаті ефект затишку.

Крім, вдалої і актуальної форми, біде колір у даного виду сантехніки білий. Вибір методу монтажу, це безумовно рішення покупця, але ми рекомендуємо Вам звернути свою увагу на підвісному біде даної колекції. Підвісний метод установки в майбутньому буде Вам економити час при збиранні цього предмета сантехніки, завдяки тому, що біде буде встановлено так, що не буде важкодоступних місць і куточком, які і забирають Ваш дорогоцінний час.


Меблі для ванної кімнати,яку, виробник рекомендує для даної колекції умивальників, називається Ketho, розробив дизайн колекції Крістіан Вернер.

Загальна лінія дизайну у даного асортименту тумбочок, пеналів і дзеркальних шафок, це чітко виражені лінії, які перетворюються в прямокутну або ж квадратну геометричну фігуру. Дуже лаконічний, сучасний дизайн, якому, жителі Європи віддають перевагу.

Тумба виготовляється з вологостійкого ДСП, це як правило однотонний фасад, колірну гамму, яку Ви можете вибрати на свій розсуд, адже різноманітність кольорів, пропонованих виробником вражає своїм вибором - він величезний. Фронтальні боку тумби для умивальника будуть запропоновані Вам в однотонні кольори, а ось та, частина яка впадає в очі зроблена в такому ж однотонному колірному рішення, де декоровано виділено скляна горизонтальна смуга з матовим покриттям, даний декор прикрашає тумбу при цьому зберігаючи свою лаконічність. Фахівці німецької фабрики, продумують до дрібниць не тільки зовнішній вигляд своїх виробів, але на перше місце відносять питання комфорту і практичності свого продукту. Не стала винятком, і ця тумбу, при відкритті даної тумби, Ви будете приємно здивовані її простором. Глибина і ширина тумби, робить тумбочку для умивальника зручною і з легкістю поміщає в собі високі ємності гігієни.

Високі пенали, які виготовляються співробітники фабрики з того вологовідштовхувальним ДСП, також робляться з вільним простором усередині, щоб у Вас не виникало важких ситуацій з утриманням банних предметів в порядку і укомплектованості.Дзеркальні шафкив цьому році стали хітами продажів, сьогодні покупець віддає таким предметам свою перевагу знову-таки через свою практичність. Дані дзеркальні шафки у Вашій ванній кімнаті не тільки будуть прикрасою, але повністю будуть виправдовувати фінансове вкладення в них, завдяки своїй місткості і саме головний фактор, який хвилює прекрасною половину людства, це світлодіодне, вертикальне підсвічування.


Колекція товарів D-Code сама по собі дуже вдала, за рахунок свого великого вибору предметів сантехніки всілякого методу монтажу, досить демократичною ціною при цьому повністю зберігає якість товару щодо більш дорогих колекцій цього виробника.

Безсумнівна перевага даної колекції, це різноманітна пропозиція фабрики, яке дозволить Вам укомплектувати свою ванну кімнату товарами з однієї колекції, дана комплектація, скаже багатьом, що у споживача цієї ванної кімнати прекрасне почуття смаку і санвузол витриманий в правильній комплектації негласного правила області сантехніки.


Менеджери інтернет-магазина, добре знайомі з асортиментом даної колекції, її технічними характеристиками. При виникненні з Вашого боку будь-яких питань Ви можете бути впевнені в достовірності відповіді фахівця компанії Аквадемі.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній