Яку рушникосушку вибрати?


Яку рушникосушку вибрати? Огляд.

З настанням найближчим часом осені багато хто замислюється про придбання рушникосушки. Починаючи знайомитися з великим асортиментом їх представленості на ринку України, покупці стикаються з різними типами рушникосушок, і щоб заощадити Вам час, в цьому блозі розповімо Вам які є типи рушникосушок і який підійде саме Вам. КомпаніяАквадемі, є офіційним імпортером польських рушникосушок Install Projekt, на прикладі їх асортименту і розглянемо які типи рушникосушок представлені на нашому ринку.Всі рушникосушки діляться на три основних типи.


1. Водяна сушарка для рушників для відкритих систем опалення або ще цей тип називають для ГВП.

Що це означає?

Відповідь. Це означає, що даний рушникосушка підходить для установки в квартири, куди вода подається централізовано і як правило, матеріал, який використовують при виготовленні даного товару, це - нержавіюча сталь.

У польського виробника Install Projekt всього дві моделі, які можна встановити в будь-яку квартиру, а саме це: Ambra і Bolero.Обидві моделі виготовлені у вигляді драбинки, тільки у Ambra горизонтальні перемички трохи опуклі, а Bolero перемички рівні. Обидві рушникосушки пропонується білого кольору.

Чому, тільки білий колір?

Висока температура подачі гарячої води погано позначається на хромоване покриття і фарба здувається або тріскається.


2. Водяна модель рушникосушки тільки для закритих систем опалення.

Що це означає?

Це означає, що при виборі цієї рушникосушки треба бути уважним і точно знати яким способом подається гаряча вода в Ваше житлове приміщення.

Закритий тип опалення, це як правила приватні будинки або квартири у яких встановлений власний котел.

Що й казати, широкий і привабливий асортимент в даному типі опалення набагато різноманітніше і красивіше.

Як приклад, представляємо Вам найпопулярнішу модель серед покупців, цеNamless.Дана модель, виготовляється зі сталі і колірне рішення у нього може бути саме, те, що подобається тільки Вам від білого до малинового.

Ми ж зупинимо свою увагу на двох основних кольорах, це графітовий з матовим відтінком і білий, але покриття у білого кольору глянсове.

Эти сталеві рушникосушки можуть бути виготовлені в двох розмірах 50 см Х 90 см., або 50 см Х 120 см.

У даного рушникосушки незвичайне дизайнерське рішення, яке забезпечує йому прекрасний і неповторний зовнішній, а також, що важливо дуже практичних в побуті.

Завдяки тому, що фахівцям фабрики вдалося поєднати в одному продукті гарний зовнішній вигляд і зручність при використанні, це і вплинуло на великий попит даного рушникосушки.


3. Эелектричний тип підключення рушникосушок.


Такі рушникосушки працюють від мережі. За своєю суттю це ті ж водяні моделі, але за рахунок того, що вони комплектуються теном їх можна встановлювати в абсолютно будь-яке приміщення.

У виробника Install Projekt є в асортименті рушникосушки, які випускаються вже з теном.

Тен,це нагрівальний елемент.

Тени в свою чергу діляться на два основних типи:

Механічний тен, виготовлений у вигляді кола на якому нанесена шкала температури. Повертаючи його по осі, Ви тим самим виставляєте потрібну Вам температуру нагріву.


Сенсорний тен,має більш привабливий зовнішній вигляд, на конструкції тена нанесена шкала регульованої температури нагріву. Вам достатньо провести по ній рукою, і температура відрегулює відповідно Вашим бажанням. Також у даного тена впроваджено технологію керування енергоспоживанням дисплея, кожні дві години тен буде відключатися при цьому, заощаджуючи Ваші кошти на електроживлення. Такими тенами комплектуються всі без винятку рушникосушки.

Одним з досить великою лінійки бренда Install Projekt,де вже встановлено сенсорний тен, пропонується модель під оригінальною назвою Retto, цей продукт випускається в двох основних кольорових рішеннях, а саме: з хромованим покриттям і графітового кольору і тени до них пропонуються чи чорний (глянцевий), чи хромований в залежності від кольору самого рушникосушки.

Зовнішній вигляд описуваного рушникосушки зроблений у вигляді драбинки з досить великими відстанями між горизонтальними перемичками.

Рушникосушки, у яких його вид представляє драбинку, за негласною думкою, вважаються найбільш практичними, актуальними і доречними в будь-якій ванній кімнаті.Ще один рушникосушка, яка на наш погляд заслуговує особливу увагу, це товар, який називається Primavera,це і правда справжня драбинка, і переваги у неї незаперечні. У даного рушникосушки є можливість установки його на стіну, а також пристінний метод, через який рушникосушка набуває статусу мобільності.

Це той випадок, коли і дизайн, і метод установки дозволяє йому чудово виглядати в багатьох ванних кімнатах незалежно від її основного дизайну. Універсальний продукт, якому за відносно не великий час вдалося стати однією з найбільш затребуваною моделлю.

У даного рушникосушки немає тена він нагрівається за рахунок "вилки" на якій є функція включення і виключення.Ще один під тип електричних рушникосушок, про який необхідно згадати, це так звані безрідинні рушникосушки.

Вони за призначенням і типом установки нічим не відрізняються від електричних, єдине, що якщо в звичайних рушникосушках з електричним живленням заливається дистильована вода, а один з різновидів тенів її нагріває, то у безрідинних замість води встановлений кабель, який власне і буде гріти рушникосушку.

У безжідкостние рушникосушки немає можливості вибору тена, такий товар вже укомплектований своїм заводським вимикачем, який працює від мережі. На таких вимикачах вмонтований датчик перемикання положень включення і виключення.

Модель під назвою Viking, є яскраво вираженим приклад даного типу рушникосушки.

Дизайн моделі усіма так давно і надовго полюбилися «драбинка», яка за опитуванням покупець є найпрактичнішою в побуті.

Перевага даної моделі з цієї категорії товарів полягає в нерівній по своїй висоті відстані між прольотами горизонтальних ліній, за рахунок цього впровадження пропонований Вашій увазі полотенцесушитель з легкістю розміщується досить багато речей особистої гігієни.

Основний колір у даного продукту, це хромована поверхня, але якщо у Вас виникне бажання замовити колір індивідуально, то менеджера компанії Аквадемі люб'язно нададуть Вам каталог, де ми на 90% впевнені, що з оргомное вибору кольору Ви підберете саме той, що треба Вам.

Ось власне і все основні відміну рушникосушок даного виробника про які треба знати, щоб придбати правильний рушникосушку, яка буде справно працювати тривалий період у Вашій квартирі або будинку.

Фабрика Install Projekt, займається виробництвом виключно полотенцесушителямі і радіаторами, фахівці бренду з року в рік вдосконалюють технологію свого продукту, не забуваючи при цьому радувати нас гарним і неповторним дизайном.

У виставковому залі інтернет-магазину представлені рушникосушки цього виробника для того, щоб у Вас була можливість вживу познайомитися з товарами польського виробникаInstall Projekt.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній